Nawigacja

Wtorek 25.04.2017

liczba odwiedzin: 1318030

Witamy na naszej stronie!

.

 

AKTUALNOŚCI

 • 24 kwietnia 2017r. gościliśmy w naszej szkole pracowników Muzeum Pamięci Sybiru. W interaktywnych zajęciach z historii uczestniczyli uczniowie klas IVa, Va, Vb. Panie Anna Kietlińska i Beata Mróz przybliżyły tematykę dotyczącą deportacji na Sybir. Ta nietypowa lekcja wywarła zainteresowanie uczniów i przypomniała o pielęgnowaniu pamięci o Sybirakach.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • Szkolne koło gier planszowych PLANSZÓWECZKA działające w świetlicy szkolnej organizuje turniej w grę DOMEK wydawnictwa REBEL.

  Turniej odbędzie się 11.05.2017r. o godzinie 8:00 w świetlicy szkolnej. W turnieju może wziąć udział 20 uczestników.

  Zapisy w świetlicy szkolnej u p. Agnieszki Ledzińskiej.

  Joanna Łajewska - Talipska

 • W dniu dzisiejszym, w naszej szkole, odbyło się spotkanie z Panem Tomaszem Szwedem autorem książek dla dzieci.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 •  

  Z przyjemnością informujemy, że dzieci uczęszczające do świetlicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabłudowie zdobyły główną nagrodę w konkursie „Kreatywna klasa Squli”.

 • 21.04.2017 r uczniowie klasy IVb i Vb uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych z cyklu "Odkryj nasz skarb – Poznaj przyrodę powiatu białostockiego” organizowanych przez Punkt Usług Turystycznych Bukowisko – Supraśl. Podczas warsztatów uczniowie poznawali rośliny lecznicze.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • 20 kwietnia 2017 r.  w naszej szkole odbył się  I Szkolny Turniej Super Farmera. W turnieju  wzięło udział 44 uczniów z klas I-VI. Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą umiejętnością liczenia, planowania, przewidywania oraz kalkulowania ryzyka. Po trwających kilka godzin rozgrywkach zwycięzcami  zostali:

  I miejsce - Oskar Zieniewicz z klasy VI b,
  II miejsce - Dominika Jabłońska z klasy II a,
  III miejsce - Zuzanna Lewicka z klasy V b,
  IV miejsce – Izabela Szarejko z klasy IV b.

 • W związku z egzaminem gimnazjalnym w dniach 19, 20 i 21 kwietnia 2017 r. nie będzie obiadów. Dni te zostały odliczone w rozliczeniu kwietniowym.

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć