Wtorek 28.03.2017

Witamy na naszej stronie!

.

• Konto bankowe, na które należy wpłacać opłaty za obiady:

Gimnazjum w Zabłudowie Gmina Zabłudów

• W dniach rekolekcji wielkopostnych dowóz na liniach nr: 605, 606, 607, 608, 609 - z rana odbędzie się według obowiązującego rozkładu z opóźnieniem o jedną godzinę /jeżeli w rozkładzie autobus jest 07:30 to w dni rekolekcji będzie 8:30/, po mszy dzieci będą rozwożone do miejscowości wg. rozkładów. Kierowcy i opiekunki poinformują dzieci w autobusach o szczegółach. Pytania proszę kierowac pod numer 85 7188 669.

• W dniach 22-24.03.2017r. trwają rekolekcje wielkopostne. Msza w kościele rozpoczyna się o godz. 9.00. Autokary przywożą dzieci bezpośrednio do kościoła i odwożą po rekolekcjach około godz. 10.30. Świetlica będzie otwarta w godzinach 7.00-16.30. W czasie trwania rekolekcji nie będzie obiadów. Klasy 0 pracują zgodnie z planem.

• Dziś odbyły się w naszej szkole wiosenne warsztaty plastyczne z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli. Warsztaty prowadziła p. Sylwia Popławska. Wykonane prace będzie można obejrzeć i kupić w naszej szkole podczas Wielkanocnego Kiermaszu. Serdecznie dziękujemy za przybycie na warsztat.

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

• Dzisiaj w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, uczniowie naszej szkoły obchodzili „Dzień Piżamy”. Każdy kto chciał, mógł chodzić po szkole w piżamie, szlafroku lub ulubionych kapciach. Już od rana pomimo deszczowej, ponurej pogody, w szkole zrobiło się kolorowo, przytulnie i radośnie. Uczniowie klas 0 – VI przebrani byli za piżamowe króliki, tygryski, krówki, kotki, prosiaczki i inne znane zwierzątka. Wszystkie lekcje odbyły się zgodnie z planem, jednak te przytulne, barwne stroje spowodowały iż w szkole było inaczej – tak miło i radośnie.

• Rewelacyjne wyniki konkursu „Wykaż się doskonałą pamięcią i podaj jak najdokładniejsze przybliżenie liczby π”.

Najwięcej miejsc po przecinku zapamiętały:

Bonifatiuk Paulina kl.VIa – 125

• 16.03.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY 2017”

KAREGORIA ŻACZEK – 10 uczestników

KATEGORIA MALUCH – 22 uczestników

Głównym celem konkursu jest popularyzacja matematyki „królowej nauk”. Uczniowie rozwiązywali zadania testowe, w których oprócz sprawności rachunkowej należało się wykazać logicznym myśleniem i wyobraźnią matematyczną.