Nawigacja

Sobota 25.02.2017

Ilość odwiedzin: 1284271

Witamy na naszej stronie!

.

 

AKTUALNOŚCI

 • URZĄD MIEJSKI W ZABŁUDOWIE INFORMUJE, ŻE OD DNIA 21.02.2017 ROKU PRZEWOŹNIK ARRIVA ODDZIAŁ BIELSK PODLASKI BĘDZIE REALIZOWAŁ USŁUGĘ WG PONIŻSZYCH ROZKŁADÓW:

  INFORMACJA_DLA_PODROZNYCH_21.02.2017_R..doc

 • 22 lutego uczniowie klas młodszych i przedszkolaki wzięli udział w zabawie karnawałowej prowadzonej przez aktorów teatru Conieco. W trakcie zabawy dzieci brały udział w różnych konkursach przygotowanych przez prowadzących.

  Wszystkim dopisywał świetny humor.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował na terenie szkoły pocztę walentynkową. Za jej pośrednictwem uczniowie mogli przesłać walentynkę dla swojej sympatii. 
  17 lutego wszystkie kartki zostały posegregowane i trafiły do adresatów. Miło było patrzeć na uśmiechnięte twarze dzieci, do których trafiły walentynki.
  Ponadto w ramach Walentynek Samorząd Uczniowski wspólnie ze Świetlicą szkolną zorganizował kiermasz kartek walentynkowych.

 • 14.02.2017

  Dzisiaj uczennice naszej szkoły brały udział w 10 edycji Konkursu Piosenki pt. "Piosenki pokolenia naszych rodziców". Naszą szkołę reprezentowały Monika Kiertowicz i Weronika Mielech z klasy IIb, Aleksandra Kraczyna z klasy IVb i Gabriela Pogorzelska z klasy Va. W konkursie piosenki w Zespole Szkół w Tykocinie wzięło udział 60 wykonawców. Uczennica Weronika Mielech zdobyła wyróżnienie. Wszystkim naszym uczennicom gratulujemy.

 • Samorząd Uczniowski na terenie szkoły i przedszkola po raz kolejny włączył się w XVII już edycję ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy z monet 502, 04 zł.

  Tradycyjnie celem przedsięwzięcia było zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które z różnych powodów wychowują się poza własną rodziną. Aspektem wychowawczym akcji było uświadomienie uczniom, że wrzucając chociażby jeden grosz, mogą zrealizować wielkie przedsięwzięcie na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Nasi uczniowie z dużym zapałem i zaangażowaniem wrzucali monety do puszek. Po zakończeniu akcji powołano komitet organizacyjny, który posegregował uzbierane monety. Dzięki uprzejmości Podlasko - Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Zabłudowie groszaki zostały zliczone w specjalnej maszynie.

 • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Wspólnym Zabłudowskim Kolędowaniu. Wystąpili soliści, muzycy oraz grupy kolędnicze z gminy Zabłudów. Kolędowały: "Radosne Nutki'' przygotowane przez p. Agnieszkę Dołęgiewicz, "DO RE MI'' pod kierownictwem p. Eweliny Górskiej  oraz klasa IIB p. Barbary Wasilewskiej. Spotkanie odbyło się 15.01.2017r. w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Zabłudowie. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok.

 • Konto bankowe, na które należy wpłacać opłaty za obiady:

  Gimnazjum w Zabłudowie Gmina Zabłudów

  Nr 89 8099 0004 0013 1876 2000 0070

  Podlasko- Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć