Nawigacja

Szkoła Podstawowa

RADA PEDAGOGICZNA

Rada  Pedagogiczna SP

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

 

dyrektor szkoły: mgr Ewa Kołosowska
 

wicedyrektor: mgr Agnieszka Ledzińska

 

 

Lp.

 

Imię i nazwisko

 

Nauczany przedmiot

1.

mgr Agnieszka Bojko edukacja wczesnoszkolna
2. mgr Sylwia Popławska nauczyciel wspomagający
3. mgr Alicja Sochoń edukacja wczesnoszkolna
4. mgr Edyta Murawska edukacja wczesnoszkolna

5.

mgr Anna Matjaszuk

edukacja wczesnoszkolna

6.

mgr Elżbieta Renata Lulewicz

edukacja wczesnoszkolna

7. mgr Agnieszka Dołęgiewicz edukacja wczesnoszkolna
8. mgr Barbara Wasilewska edukacja wczesnoszkolna
9. mgr Nell Buczyńska-Kucejko język polski
10. mgr Alicja Regucka język polski, historia

11.

mgr Bożena Rzepniewska

język polski

12.

mgr Robert Jankowski

matematyka

13.

mgr Marta Rogucka

matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka

14.

mgr Anna Petelska

język angielski

15.

mgr Anna Turewska-Plewa

język angielski, język rosyjski

16.

mgr Joanna Łajewska-Talipska

plastyka, muzyka, zajęcia rewalidacyjne

17.

mgr Iwona Karczewska-Czurak

przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

18. mgr Elżbieta Drozdowska chemia
19. mgr Elżbieta Kalinowska fizyka
20. mgr Renata Marciniuk geografia, technika
21. mgr Jan Omelianowicz wychowanie-fizyczne

22.

mgr Artur Zieniewicz

wychowanie-fizyczne

23. mgr Jarosław Leończuk wychowanie-fizyczne
24. mgr Bogumiła Mielech

wychowanie-fizyczne

25. mgr Urszula Marciniak nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
26. mgr Ewa Drewnowska

 

religia katolicka, wychowawca świetlicy

27.

mgr Małgorzata Kasperowicz

religia katolicka

28. ks. Mirosław Tomaszewski religia prawosławna
29.

mgr Helena Tomaszewska

religia prawosławna, wychowawca świetlicy

30. mgr Barbara Korolczuk pedagog, doradztwo zawodowe, wychowawca świetlicy
31. mgr Mirosława Grześkowiak religia adwentystyczna
32. mgr Elżbieta Całek wychowawca świetlicy
33. mgr Artur Trojan historia, wychowawca świetlicy
34.

mgr Anna Zdanowicz

bibliotekarz

35.

mgr Marek Hyjek

pedagog

36. mgr Artur Grabek-Łukaszewicz psycholog
37.

mgr Joanna Piekarska

logopeda, zajęcia rewalidacyjne

38. mgr Angelina Sawicka - Samojlik język polski, wychowaca świetlicy
39. mgr Agnieszka Mucha język angielski
40. mgr Krzysztof Iwaniuk wiedza o społeczeństwie
41. mgr Małgorzata Kozłowska bibliotekarz, informatyka
42. ks. Łukasz Andrejczyk religia katolicka
43. mgr Urszula Jakuć nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne



















 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
    16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
  • 85 7188020

Galeria zdjęć