Nawigacja

 • WYPRAWKA DO ZERÓWKI - rok szkolny 2017/2018

  1. teczka A4 (podpisana)

  2. kredki Bambino - 1 op.

  3. kredki Pastele – 1 op.

  4. kredki ołówkowe (polskie, trójkątne) – 1 op.

  5. flamastry - 1 op.

  6. klej w sztyfcie – 1 szt.

  7. plastelina – 1 op.

  8. farby akwarele

  9. farby plakatowe

  10. gumka do ścierania, temperówka, ołówek, nożyczki

  11. malowanka 1 szt. (podpisana)

  12. piórnik z zamkiem, bez przegródek

  13. ręcznik (podpisany)

  14. kapcie w worku (podpisane)

  15. strój gimnastyczny w worku (podpisany)

   

  Podręczniki do zerówek będą zakupowane we wrześniu.

   

 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

  Dnia 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Klasy VI a i VI b pod kierunkiem wychowawców mgr Anny Turewskiej–Plewa i mgr Artura Zieniewicza przygotowali krótką i energetyczną część artystyczną, która wprowadziła wszystkich zebranych w przyjemny, wakacyjny nastrój. Punktem kulminacyjnym było wręczenie nagród przez Panią Dyrektor Ewę Kołosowską i Pana Burmistrza Zabłudowa Adama Tomanka uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Również i rodzice tych uczniów mieli przyjemność otrzymać z rąk Burmistrza i Pani Dyrektor Listy Gratulacyjne. Wręczone zostały też nagrody za osiągnięcia sportowe. Najprzyjemniejszym momentem było wręczenie Brązowej, Srebrnej i Złotej Odznaki Burmistrza Zabłudowa.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Anna Turewska-Plewa

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

  Uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego odbędzie się w piątek 23 czerwca o godzinie 9.00 na hali sportowej.

 • LIST PREZESA KRUS

 • W KRAINIE SMYKA - KLASA 0A

  Dnia 14.06.2017r. klasa 0a wyjeżdżała do Krainy Smyka w Białymstoku. Dzieci aktywnie spędzały czas. Były ciekawe atrakcje: Małpi gaj, karuzela, zjeżdżalnie, baseny z piłkami i inne.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Krystyna Puczyńska

  Urszula Marciniak

 • OGŁOSZENIE

  Informujemy, że piątek 16 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Tego dnia świetlica szkolna będzie czynna od 7.00 do 16.30.

 • WYCIECZKA KLASY O B DO PARKU TRAMPOLIN

  Dnia 12 czerwca uczniowie klasy 0 B pojechali na wycieczkę do Parku Trampolin „JUMPER”. Próbowaliśmy swoich umiejętności w skokach na trampolinach, w grze w zbijaka na trampolinach, skokach przez przeszkody z odbicia, grę w  kosza po odbiciu z trampoliny. Trenowaliśmy także skoki  lądując bezpiecznie w basenie z gąbkami. Szaleństwo w parku trampolin zagwarantowało nam wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Aneta Abramowicz

 • OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

  Samorząd Uczniowski włączył się w akcję Ogólnopolski  Tydzień Czytania Dzieciom, którego celem jest mobilizacja do aktywnego czytelnictwa. Przedstawicielki klasy Va przygotowały ciekawe bajki i opowiadania, które przeczytały w grupie 3-latków, 4-latków, 5-latków oraz w OA i OB. Najmłodsi z dużym zaciekawieniem słuchali czytanych bajek, a po ich wysłuchaniu odpowiadali na pytania dotyczące wysłuchanego tekstu oraz próbowali odgadnąć płynące z niej morały.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  OPIEKUNOWIE SU

 • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĘTY GABRIEL W RYSUNKACH DZIECI"

  W czerwcu 2017r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny "Święty Gabriel w rysunkach dzieci". W konkursie wzięli udział uczniowie kl. I-VI. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań dzieci sztuką sakralną. Rozwijanie umięjętności plastycznych. Wskazywanie właściwych wzroców moralnych w oparciu o żywot świętego Gabriela. Prace oceniano w dwóch kategoriach.

  - Kategoria kl. I-III

  I miejsce zajęła Patrycja Fiedoruk

  II miejsce Weronika Kużelewska

  III miejsce Olga Gierasimczuk

  - Kategoria klas IV-VI

  I miejsce zajęła Paulina Bonifatiuk

  II miejsce Magdalena Andrejuk

  III miejsce Paulina Daniluk

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Helena Tomaszewska

 • DZIEŃ ADAPTACYJNY W PRZEDSZKOLU

  Serdecznie zapraszamy wszystkie nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami na wspólną zabawę podczas dnia adaptacyjnego 10 czerwca 2017r. (sobota) w godzinach 9.00-12.00. Na przyszłe przedszkolaki będziemy czekać w budynku przedszkola, w sali Muchomorków.

 • KARTA ROWEROWA

  Dnia 08.06.2017r uczniowie klas IV i V ubiegali się o otrzymanie karty rowerowej. Wcześniej każdy uczeń musiał wykazać się znajomością przepisów o ruchu drogowym. Pozytywnie napisany test teoretyczny pozwolił przejść do drugiej części  egzaminu: praktycznej jazdy rowerem.  Ta część  obejmowała następujące elementy: slalom, przewożenie przedmiotu, jazda po łuku, ósemka, przejechanie przez rynienkę, hamowanie i zatrzymanie roweru na znaku stop. Gratulujemy wszystkim, którzy przeszli pomyślnie obydwa etapy i otrzymają kartę rowerową.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

                                                                                       Iwona Karczewska - Czurak

 • GMINNY KONKURS LITERACKI "BULLERBYN JEST NAM BLISKIE"

  W dniu 7 czerwca 2017r. uczniowie klasy IIIa (wych. A. Sochoń) w składzie: Patrycja Fiedoruk, Julia Kononczuk, Zuzanna Kotowska, Wiktoria Kużelewska, Michał Rogucki oraz uczniowie klasy IIIb (wych. S. Popławska) w składzie: Karolina Makowska, Michał Szum, Rafał Szum, Jakub Tomkiewicz, wzięli udział w Gminnym Konkursie Literackim pod hasłem "Bullerbyn jest nam bliskie". Konkurs był imprezą otwartą i odbywał się na dwóch etapach:

  1 etap pisemny obejmował test ze znajomości treści dzieła A. Lindgren pt: "Dzieci z Bullerbyn"

  2 etap ustny obejmował indywidualne i grupowe uczestnictwo w konkrsie (wypowiedzi ustne na temat danych scen z ksiązki i turniej w stylu "jeden z dziesięciu".

  Komisja konkursowa oceniała uczestników według ustalonej w regulaminie punktacji. Każdy z uczestników konkursu mógł zdobyć 36 pkt.

  A oto punktacja uczniów naszej szkoły:

  - Karolina Makowska 34 pkt.

  - Julia Kononczuk 34 pkt.

  - Patrycja Fiedoruk 33,5 pkt.

  - Zuzanna Kotowska 32,5 pkt.

  - Michał Szum 32,5 pkt.

  - Jakub Tomkiewicz 31 pkt.

  - Rafał Szum 28 pkt.

  - Michał Rogucki 24,5 pkt.

  - Wiktoria Kużelewska 22,5 pkt.

  Orgaznizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Rafałówce. Pani Halinie Lisieckiej dziękujemy za przeprowadzenie konkursu w miłej i przyjaznej uczestnikom atmosferze.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Alicja Sochoń

 • AKCJA "BEZPIECZNE WAKACJE" - KLASA IA i IIIA

  W dniu 6 czerwca 2017r. uczniowie klasy Ia i IIIa wraz z wychowawcami p. Anną Matjaszuk i p. Alicją Sochoń na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Michałowie wzięli udział w akcji "Bezpieczne Wakacje".

  W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie uczestniczyli w imprezie szkoleniowo-informacyjnej. Impreza składała się z trzech części:

  1. szkoleniowej (udzielenie informacji dzieciom przez prelegentów z Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Nadleśnictwa Żednia i WORD), podczas której były przedstawione zagrożenie czyhające na młodych ludzi w czasie wakacji

  2. instruktażowej (ratownicy z Pływalni "Na Fali" w Michałowie pokazali sposoby udzielania tonącym pierwszej pomocy)

  3. zabawowej - konkursy, odwiedzanie stoisk, tresura psów, oglądanie sprzętu używanego przez strażaków, pograniczników i policjantów w czasie ich pracy.

  Każda jednostka, na swoich stoiskach poprzez konkursy, gadżety dla wszystkich uczestników zaszczepiła w uczniach zasady bezpiecznego spędzania wakacji.

  Przy pięknej pogodzie, wszyscy świetnie się bawili.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Alicja Sochoń

 • WIZYTA W TEATRZE - KLASA 0A I 0B

  Dnia 6.06.2017r. klasy 0a i 0b wyjeżdżały do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na spektakl "Królewna Śnieżka". Przepiękna scenografia i gra aktorów przyciągała wzrok małych widzów. Dzieci z zaciekawieniem śledziły toczącą się akcję i spontanicznie reagowały na zaistniałe sytuacje.

  Na zakończenie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

  Pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy do szkoły i rozmawialiśmy na temat obejrzanego spektaklu.

  Krystyna Puczyńska

  Aneta Abramowicz

 • FESTYN RODZINNY

  4 czerwca w niedzielę w Parku Zamkowym przy szkole odbył się Festyn Rodzinny, zorganizowany wspólnie z Domem Dziecka im. J. Korczaka w Krasnem. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Przybyli goście mogli obejrzeć m.in. pokaz mody ekologicznej, Talent Show oraz występy grupowe poszczególnych klas. Wśród atrakcji znalazło się również stoisko indiańskie, pokaz wyścigówek, jazda konna, psie pokazy, dmuchany zamek, trampolina, foto budka, maraton rowerowy, pyszne jedzenie, gry i zabawy, malowanie twarzy i wiele innych ciekawych propozycji. Wszyscy bawili się wyśmienicie, tym bardziej że pogoda dopisała.

  Dziękujemy serdecznie uczestnikom festynu za tak liczne przybycie oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie imprezy. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie oraz osobom i instytucjom, które sprawiły, że goście mogli przyjemnie spędzić niedzielne popołudnie.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

   

 • DNI RODZINY W ZABŁUDOWIE

 • DZIEŃ DZIECKA W KLASIE OB

  Pomimo niesprzyjającej pogody 1 czerwca w naszej klasie było głośno i wesoło. Dzieci z ogromną radością  tańczyły oraz bawiły się w różne  zabawy z chustą animacyjną. Czas umilał nam słodki poczęstunek w postaci lodów i  cukierków. Humor wszystkim dopisywał i bawiliśmy się bardzo dobrze.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Aneta Abramowicz

 • DZIEŃ DZIECKA W KLASIE OA

  01.06.2017r. dzieci z klasy 0a świętowały Dzień Dziecka. Przyniosły z domu ulubione zabawki i w ranku wspólnie się nimi bawiły. Po śniadaniu byliśmy na lodach. Kiedy wróciliśmy bawiliśmy się w różne zabawy w sali. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy z balonami, zabawy przy muzyce i z chustą animacyjną.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Krystyna Puczyńska

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć