Nawigacja

 • WOLONTARIAT STUDENCKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

  W środę 21.02.2018 roku  po raz kolejny  świetlicę szkolną odwiedzili studenci z programu PROJEKTOR - WOLONTARIAT STUDENCKI. Jak zawsze przygotowali dla nas ciekawe zajęcia. Tym razem robiliśmy pracę plastyczne techniką Decoupage. Wszystkie dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem. Wspólne zajęcia pozwoliły na poznanie nowej techniki, a tym, którzy ją znali na utrwalenie jej. Spotkanie dostarczyło nam wiele radości 

  Krystyna Zwada

  Joanna Łajewska-Talipska 
 • ORTOGRAFICZNA CORRIDA

  Dziś 21 lutego Dzień Języka Oczystego.  Od rana w szkole rozpoczęła się walka z trudnymi przeciwnikami. W ubiegłym tygodniu dzieci z  klas 3-7  na lekcjach języka polskiego pisali dyktando, które wyłoniło po 3 uczniów z każdej klasy. Uczniowie przy stolikach rozwiązywali ortograficzne zadania, a nad ich poprawnością czuwali sędziowie stolikowi z innowacji pedagogicznej Przy planszy...
   Ortograficzna corrida wyłoniła dziś Mistrzów Ortografii.
   
  Zostali nimi:
  Maria Obuchowska kl.3b
  Julia Jakubowska kl. 4b
  Zuzanna Giermaniuk kl.5b
  Zuzanna Lewicka kl.6b
  Romaniuk Amelia kl.7b
  Gratulujemy wszystkim i życzymy jak najmniej spotkań z bykami.
  Agnieszka Sawicka, Barbara Wasilewska, Nell Buczyńska-Kucejko, Bożena Rzepniewska, Urszula Marciniak, Joanna Łajewska-Talipska
 • SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM W BIBLIOTECE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE

  20.02.2018 r. klasa 4 b i klasa 6 a zostały zaproszone przez Bibliotekę Miejską w Zabłudowie na spotkanie z podróżnikiem, członkiem Stowarzyszenia „Traktoriada”. Opowiedział on o podróży polskiej ekipy dookoła Ameryki Południowej. Podróży niezwykłej, bo odbytej traktorem!!! Pan Marcin Obałek opowiedział młodym słuchaczom o trudach wędrówki, niezwykłych krajobrazach, ludziach, zwierzętach, klimacie i innych ciekawostkach. Pokazał na mapie trasę jaką przemierzyli, mnóstwo zdjęć i filmików. To było niesamowite przeżycie. Uczniowie słuchali z zapartym tchem, odpowiadali na pytania i sami je zadawali. Na koniec pan Marcin przeprowadził quiz ze zdobytych przez uczniów wiadomości i wręczył nagrody. Każdy mógł otrzymać autograf, zrobić pamiątkowe zdjęcie, dotknąć przywiezionych eksponatów.

  Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Zabłudowie za zaproszenie i liczymy na kolejne takie spotkania.

  SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM W BIBLIOTECE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Nell Buczyńska - Kucejko

 • - Obrazek 1

 • UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA WYSTAWIE ZDJĘĆ

  W piątek 16 lutego 2018r. uczniowie klas Va, VIa i VIa wybrali się do Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Zabłudowie na wystawę zdjęć p. Marii Sawickiej-Biczyk Kolor Kirgistanu. Artystka pochodzi z Rafałówki, a obecnie jest pracownikiem MDK w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa. 

  UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA WYSTAWIE ZDJĘĆ - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Joanna Łajewska-Talipska

 • INFORMACJA OD RADY RODZICÓW

 • WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

  Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Szczególny dzień na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski podjął szereg działań: została zorganizowana  „Poczta Walentynkowa”.  Każdy mógł napisać kilka miłych ,ciepłych słów osobie, którą darzy sympatią. Kartki zostały posegregowane i trafiły do adresatów.  W poniedziałek odbyła się dyskoteka Walentynowa dla klas IV – VII  a w samo święto – czyli dziś  każdy kto chciał mógł przyjść ubrany na czerwono.

  Cóż za oknem panuje zima a w naszych serduszkach było dzisiaj ciepło i radośnie.

  WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

                                                                                            Opiekunowie SU

 • KONKURS "MÓJ WYMARZONY ZAWÓD"

  Zapraszamy do udziału w konkursie z zakresu doradztwa zawodowego

  ,,Mój wymarzony zawód”

   Konkurs_z_zakresu_doradztwa_zawodowego.pdf

                                                                         Organizatorzy: Renata Marciniuk, Barbara Korolczuk

 • BAL KARNAWAŁOWY KL.I-III

  W środę 7 lutego 2018r. uczniowie klas I-III bawili się na balu karnawałowym. W rytmie skocznych, znanych przebojów, pod opieką swoich wychowawczyń księżniczki, piłkarze, królewny, króliczki, piraci, policjanci i wiele innych postaci dało się porwać muzyce. Spotkanie prowadził prezenter muzyczny Stefan Sochoń.. W trakcie balu komisja wybrała Króla i Królawą Balu. Królową została Pocahontas czyli Nikola Żak z kl. IIb a królem Pirat Paweł Magoń z kl. IIIb. Zwycięska para otrzymała słodką niespodziankę i odtańczyła królewski taniec otoczona kołem przebierańców.  Niektórzy zakończyli zabawę poczęstunkiem w klasach.

  BAL KARNAWAŁOWY KL.I-III - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Małgorzata Kasperowicz 

 • JASEŁKA W KOŚCIELE

  W niedzielę 21 stycznia 2018 po mszy świętej o godz. 11.00 ucznio­wie naszej szkoły podzielili się radością Bożego Narodzenia z wiernymi zgromadzonymi w kościele pw św. Apostołów Piotra i Pawła w Zabłudowie.

  Zebrani mogli usłyszeć jasełka, przygotowane przez uczniów i wystawione wcześniej w szkole. Wielkim zaszczytem był fakt, że wśród oglądających znalazł się  ważny gość czyli Jego Ekscelencja ks. Biskup Henryk Ciereszko.

  Miłe słowa, pamiątkowe obrazki od ks. Biskupa, gromkie oklaski były dowodem uzna­nia dla młodych artystów i ich opiekunów.

  JASEŁKA W KOŚCIELE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  Uczniowie klas młodszych nie zapominają o swoich babciach i dziadkach w dniu ich święta. Przygotowują z tej okazji nie tylko różnorodne prezenty podczas lekcji plastyki ale także spotkania z programami artystycznymi, wierszykami, piosenkami, tańcami (kl. Ia,) czy scenkami (kl. Ic) a nawet jasełkami (kl. IIIb).

  Ile podczas takich spotkań jest wzruszeń, uśmiechów, radości, dumy i wdzięczności. W chwilę zapomina się o trudzie przygotowania widząc uśmiechnięte twarze tak małych aktorów jak i ich gości. Ile zniecierpliwienia gdy zaproszeni jeszcze nie dotarli i ulgi, gdy zajmą swoje miejsca. Dla tych emocji i uścisków warto pamiętać o najbliższych.

  DZIEŃ BABCI I DZIADKA - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  DZIEŃ BABCI I DZIADKA - Obrazek 2ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

 • VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W KRUSZEWIE

  17 stycznia 2018 uczennice z naszej szkoły pod opieką p. Joannny łajewskiej -Talipskiej wzięło udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kruszewie. Były to: Paulina Całek kl. Ic, Paulina Szarejko kl. IIIb, Weronika Mielech kl. IIIb, Zuzanna Giermaniuk kl.Vb, Aleksandra Kraczyna kl.Vb.

  W konkursie startowało 17 uczestników z kl. 0-VII. Jury w składzie ks. Wojciech Trzaska, p. Alina Trypuz, p. Dorota Pękacka oraz p. Karol Masztalerz wybrało zwycięsców. Wśród nich: 

  III miejsce – Paulina Całek kat. kl.O-I

  III miejsce – Paulina Szarejko kat. kl. II-III

  II miejsce – Weronik a Mielech kat. kl. II-III

  II miejsce – Zuzanna Giermaniuk kat kl. IV - V

  Gratulujemy!!!

  VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W KRUSZEWIE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

 • DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA KL.IV-VII

  17 stycznia uczniowie klas IV – VII wzięli udział w dyskotece karnawałowej. Chętni mogli się przebrać. Dźwięki różnorod­nej muzyki rozbrzmiewającej w małej sali zachęcały do tańca. Można było zobaczyć tańczące pary, kółeczka i solistów, nie zabrakło wśród nich także wychowawców klas.
  DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA KL.IV-VII - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

 • PODZIĘKOWANIE UCZNIOM KLAS SIÓDMYCH

  Serdecznie dziękujemy uczniom klas siódmych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Zabłudowie za przyłączenie się do naszej akcji  organizowanej w ramach projektu UNICEF „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę”.

  Zebraliśmy kwotę 123 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup ciepłej odzieży i koców.

  Koło dziennikarskie

  Gimnazjum im. G. Chodkiewicza w Zabłudowie

 • WYJAZD KLASY IA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ "LEŚNY ŚWIAT"

  Dnia 17 stycznia 2018  klasa  I a wybrała się po raz kolejny na wyprawę do Nadleśnictwa Żednia w ramach innowacji pedagogicznej "Leśny Świat". Tym razem tematem przewodnim było zapoznanie się z właściwościami drewna. Po zajęciach edukacyjnych uczniowie ruszyli na wyprawę po ośnieżonym lesie. Biały, zimowy las jest naprawdę piękny! Przy okazji uczniowie zostawili małe  co-nieco dla skrzydlatych przyjaciół. Były to kule z pokarmem dla ptaków. Zima jest piękna zwłaszcza w lesie!

  WYJAZD KLASY IA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ "LEŚNY ŚWIAT" - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 


  Agnieszka Bojko, Sylwia Popławska

 • VIII WSPÓLNE ZABŁUDOWSKIE KOLĘDOWANIE

  W niedzielę 14 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w cyklicznym, już VIII Wspólnym Zabłudowskim Kolędowaniu.

  Organizatorami tego wydarzenia byli: Miejski Ośrodek Animacji i Kultury w Zabłudowie, Parafia Rzymskokatolicka pw św. Apostołow Piotra i Pawła w Zabłudowie, Parafia Prawosławna pw Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Zabłudowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie. 

  W trakcie kolędowania zebrani mogli wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu różnych grup i solistów działających w na terenie naszej gminy. Wśród repertuaru pojawiały się utwory popularne i znane, ale także zupełnie nowe. Możemy być dumni z występów naszych najmłodszych uczniów kl. Ia i IIIb.

  Zebrani mogli też usłyszeć utwory przygotowane przez gościa spotkania, którym w tym roku był zespół Ensemble QuattroVoce .

  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe aniołki.

   VIII WSPÓLNE ZABŁUDOWSKIE KOLĘDOWANIE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

   

 • OGŁOSZENIE

  Informujemy, że 8 stycznia 2018r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu świetlica szkolna będzie czynna od 7.00 do 16.30.

 • - Obrazek 1

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • AUDYCJA MUZYCZNA "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA"

  W ostatnich dniach przed Bożym Narodzeniem 21 grudnia 2017r.w atmosferę świąteczną wprowadziła nas audycja muzyczna pt „Hej kolęda, kolęda”. Kolędnicy wśród których nie zabrakło anioła, diabełka, króla, pasterza, turonia zachęcały do świętowania i wspólnego śpie­wania kolęd. Nie obyło się bez zgrzytów między aniołem a diabełkiem, ale ostatecznie dobro wygrało. Radość z narodzin Dzieciątka ogłaszali chodzący po sali z gwiazdą królowie i kolędnicy.

  AUDYCJA MUZYCZNA "HEJ KOLĘDA, KOLĘDA" - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć