Nawigacja

 • OGŁOSZENIE

  Konto bankowe, na które należy wpłacać opłaty za obiady:

  Gimnazjum w Zabłudowie Gmina Zabłudów

  Nr  89 8099 0004 0013 1876 2000 0070

  Podlasko- Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie

  tytułem: opłata za obiady/miesiąc/imię i nazwisko ucznia/nazwa szkoły

  Wysokość opłaty za obiady w kwietniu 2017r. wynosi:

  - dla uczniów klas 0

  13 dni x 3,10zł = 40,30zł

  - dla uczniów klas I-VI

  13 dni x 3,50zł = 45,50zł

  Prosimy o przestrzeganie terminu płatności: do 30 marca 2017r. (za kwiecień). Osoby, które nie wpłacą w terminie, nie mogą korzystać z obiadów.

  Zgodnie z Regulaminem stołówki szkolnej Gimnazjum w Zabłudowie:

  • zgłoszenia nieobecności ucznia w szkole należy dokonać w sekretariacie szkoły osobiście lub telefonicznie (85 7188 020 – Zespół Szkolno-Przedszkolny)

  • odliczeń wpłat za obiady dokonuje się od następnego dnia po zgłoszeniu nieobecności (ciągła absencja co najmniej trzy dni). Koszty obiadu w dniu zgłoszenia nie są zwracane.

  • Brak zgłoszenia nieobecności ucznia w szkole spowoduje, że należność za obiady nie będzie odliczana.

  Nie należy też samodzielnie dokonywać odliczeń.

  W przypadku rezygnacji z korzystania z obiadów należy ten fakt zgłosić wychowawcy świetlicy przed rozpoczęciem  miesiąca, w którym uczeń nie będzie korzystał z posiłków w stołówce.

 • OGŁOSZENIE

  W dniach rekolekcji wielkopostnych dowóz na liniach nr: 605, 606, 607, 608, 609 - z rana odbędzie się według obowiązującego rozkładu z opóźnieniem o jedną godzinę /jeżeli w rozkładzie autobus jest 07:30 to w dni rekolekcji będzie 8:30/, po mszy dzieci będą rozwożone do miejscowości wg. rozkładów. Kierowcy i opiekunki poinformują dzieci w autobusach o szczegółach. Pytania proszę kierowac pod numer 85 7188 669.

 • OGŁOSZENIE

  W dniach 22-24.03.2017r. trwają rekolekcje wielkopostne. Msza w kościele rozpoczyna się o godz. 9.00. Autokary przywożą dzieci bezpośrednio do kościoła i odwożą po rekolekcjach około godz. 10.30. Świetlica będzie otwarta w godzinach 7.00-16.30. W czasie trwania rekolekcji nie będzie obiadów. Klasy 0 pracują zgodnie z planem.

 • WIOSENNE WARSZTATY PLASTYCZNE

  Dziś odbyły się w naszej szkole wiosenne warsztaty plastyczne z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli. Warsztaty prowadziła p. Sylwia Popławska. Wykonane prace będzie można obejrzeć i kupić w naszej szkole podczas Wielkanocnego Kiermaszu. Serdecznie dziękujemy za przybycie na warsztat.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • DZIEŃ PIŻAMY

  Dzisiaj w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, uczniowie naszej szkoły obchodzili „Dzień Piżamy”. Każdy kto chciał, mógł chodzić po szkole w piżamie, szlafroku lub ulubionych kapciach. Już od rana pomimo deszczowej, ponurej pogody, w szkole zrobiło się kolorowo, przytulnie i radośnie. Uczniowie klas 0 – VI przebrani byli za piżamowe króliki, tygryski, krówki, kotki, prosiaczki i inne znane zwierzątka. Wszystkie lekcje odbyły się zgodnie z planem, jednak te przytulne, barwne stroje spowodowały iż w szkole było inaczej – tak miło i radośnie.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Opiekunowie SU

 • UWAGA!!!

  Rewelacyjne wyniki konkursu „Wykaż się doskonałą pamięcią i podaj jak najdokładniejsze przybliżenie liczby π”.

  Najwięcej miejsc po przecinku zapamiętały:

  Bonifatiuk Paulina kl.VIa – 125

  Zarzecka Zuzanna kl.VIa – 106

  Stanienda Zuzanna kl.IVa – 80

  Sacharewicz Antonina Maria kl.IVa – 80

  Pietruczuk Dominika kl.VIb - 65

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu nieprzeciętnej pamięci.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

                                                                         p. Marta Rogucka, p. Helena Kalinowska

 • KANGUR MATEMATYCZNY 2017

  16.03.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY 2017”

  KAREGORIA ŻACZEK – 10 uczestników

  KATEGORIA MALUCH – 22 uczestników

  Głównym celem konkursu jest popularyzacja matematyki „królowej nauk”. Uczniowie rozwiązywali zadania testowe, w których oprócz sprawności rachunkowej należało się wykazać logicznym myśleniem i wyobraźnią matematyczną.

  Na wyniki konkursu musimy poczekać do maja.

  Trzymamy kciuki!!!

                                                                         p. Marta Rogucka, p. Helena Kalinowska

 • DZIEŃ LICZBY PI W NASZEJ SZKOLE

  14 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Liczby π. Data nie jest przypadkowa, bo przybliżenie z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku jest równe 3,14. Uczniowie poznali historię tej niezwykłej liczby. Aby utrwalić zapis symboliczny układali wyrazy typu πątek, πętnaście, πtagoras czy koπa. Staraliśmy się zapamiętać jak najwięcej miejsc po przecinku układając liczbę π z wcześnie przygotowanych kartoników. Wkrótce finał konkursu „Wykaż się doskonałą pamięcią i podaj jak najdokładniejsze przybliżenie liczby π”.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  p. Marta Rogucka p. Helena Kalinowska

 • X EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH „ŚWIETLIK”

  14 marca już po raz siódmy trzydziestu ośmiu uczniów naszej szkoły z klas I-VI  wzięło udział w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” organizowanego przez Fundację Akademia Młodych Odkrywców.

  Celem konkursu jest propagowanie wśród uczniów szkół podstawowych nauk przyrodniczych.

  Przed przystąpieniem do Konkursu uczniowie  wykonali proste i ciekawe doświadczenia z użyciem przyrządów oraz przedmiotów domowego użytku, a następnie rozwiązali test obejmujący treści dotyczące doświadczeń oraz rozległą wiedzę przyrodniczą.

  Wyniki zostaną ogłoszone w maju.

  Życzymy wszystkim uczestnikom sukcesów!

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • PLEBISCYT NA NAJFAJNIEJSZĄ DZIEWCZYNĘ I NAJFAJNIEJSZEGO CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

  W dniach 6-7 marca Samorząd Uczniowski w ramach Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn zorganizował Plebiscyt na najfajniejszą dziewczynę i najfajniejszego chłopaka w naszej szkole. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy chętnie oddawali swoje głosy.

  Najsympatyczniejszą dziewczyną została:

  • klasy I-III została Zuzanna Kotowska z kl. IIIA

  • klasy IV-VI została Paulina Wepa z kl. IVA

   

  Najsympatyczniejszym chłopakiem został:

  • klasy I-III Szymon Tomaszewski kl IB

  • klasy IV-VI Dawid Kleszczewski kl. VIB

   

  Nagrodzeni w plebiscycie otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe zasponsorowane przez sklepik szkolny.

  Serdecznie gratulujemy!

  Opiekunowie SU

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH ”ŚWIETLIK”

  Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik" odbędzie 14 marca 2017r. (wtorek).

  Uczestnicy proszeni są o przybycie na godz. 8.45. Zbiórka przy sali 19.

  Uczestnicy mogą mieć przy sobie czyste kartki do sporządzania notatek i przybory do pisania, wyłącznie długopisy piszące na czarno.

  Nie można używać gumki ani korektora.

  Nie można korzystać z kalkulatora ani innych urządzeń cyfrowych. Przypominamy o doświadczeniach dla uczniów klas IV, V i VI na stronie www.swietlik.edu.pl

   

 • NAUKA PROGRAMOWANIA Z WYKORZYSTANIEM OZOBOTÓW

  1 marca dzieci uczęszczające do świetlicy odwiedził cyfrowy przyjaciel – Ozobot. Ten edukacyjny robocik wprowadził wszystkich w świat programowania. Podczas zajęć świetlicowych z użyciem kolorowych mazaków zgłębialiśmy tajniki robotyki. Dzieci programowały zdania, które wykonywał robot za pomocą kolorowych kodów. Kolorowy kod umieszczony w postaci kwadratów narysowanych w odpowiedniej kolejności na drodze był inną komendą, która wskazywała Ozobotowi jak ma zachować się na drodze. Wszyscy świetnie się  bawili. Przeprowadzenie zajęć było możliwe dzięki bezpłatnemu programowi testowania robotów firmy EDU SENSE.

   

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • NOWY ROZKŁADY JAZDY AUTOBU SZKOLNEGO - LINIA 608

 • NOWE ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH.

  URZĄD MIEJSKI W ZABŁUDOWIE INFORMUJE, ŻE OD DNIA 21.02.2017 ROKU PRZEWOŹNIK ARRIVA ODDZIAŁ BIELSK PODLASKI BĘDZIE REALIZOWAŁ USŁUGĘ WG PONIŻSZYCH ROZKŁADÓW:

  INFORMACJA_DLA_PODROZNYCH_21.02.2017_R..doc

   

 • BAL KARNAWAŁOWY KLAS MŁODSZYCH

  22 lutego uczniowie klas młodszych i przedszkolaki wzięli udział w zabawie karnawałowej prowadzonej przez aktorów teatru Conieco. W trakcie zabawy dzieci brały udział w różnych konkursach przygotowanych przez prowadzących.

  Wszystkim dopisywał świetny humor.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • POCZTA WALENTYNKOWA

  Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował na terenie szkoły pocztę walentynkową. Za jej pośrednictwem uczniowie mogli przesłać walentynkę dla swojej sympatii. 
  17 lutego wszystkie kartki zostały posegregowane i trafiły do adresatów. Miło było patrzeć na uśmiechnięte twarze dzieci, do których trafiły walentynki.
  Ponadto w ramach Walentynek Samorząd Uczniowski wspólnie ze Świetlicą szkolną zorganizował kiermasz kartek walentynkowych.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.


  Opiekunowie SU

 • KONKURS PIOSENKI PT. "PIOSENKI POKOLENIA NASZYCH RODZICÓW"

  14.02.2017

  Dzisiaj uczennice naszej szkoły brały udział w 10 edycji Konkursu Piosenki pt. "Piosenki pokolenia naszych rodziców". Naszą szkołę reprezentowały Monika Kiertowicz i Weronika Mielech z klasy IIb, Aleksandra Kraczyna z klasy IVb i Gabriela Pogorzelska z klasy Va. W konkursie piosenki w Zespole Szkół w Tykocinie wzięło udział 60 wykonawców. Uczennica Weronika Mielech zdobyła wyróżnienie. Wszystkim naszym uczennicom gratulujemy.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  p. Joanna Łajewska-Talipska

 • GÓRA GROSZA 2017

  Samorząd Uczniowski na terenie szkoły i przedszkola po raz kolejny włączył się w XVII już edycję ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy z monet 502, 04 zł.

  Tradycyjnie celem przedsięwzięcia było zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które z różnych powodów wychowują się poza własną rodziną. Aspektem wychowawczym akcji było uświadomienie uczniom, że wrzucając chociażby jeden grosz, mogą zrealizować wielkie przedsięwzięcie na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Nasi uczniowie z dużym zapałem i zaangażowaniem wrzucali monety do puszek. Po zakończeniu akcji powołano komitet organizacyjny, który posegregował uzbierane monety. Dzięki uprzejmości Podlasko - Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Zabłudowie groszaki zostały zliczone w specjalnej maszynie.

  Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie w akcję!!!

   

  Opiekunowie SU

 • WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Wspólnym Zabłudowskim Kolędowaniu. Wystąpili soliści, muzycy oraz grupy kolędnicze z gminy Zabłudów. Kolędowały: "Radosne Nutki'' przygotowane przez p. Agnieszkę Dołęgiewicz, "DO RE MI'' pod kierownictwem p. Eweliny Górskiej  oraz klasa IIB p. Barbary Wasilewskiej. Spotkanie odbyło się 15.01.2017r. w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Zabłudowie. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok. 

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  p. Agnieszka Dołęgiewicz

 • OBIADY W SZKOLE

  Konto bankowe, na które należy wpłacać opłaty za obiady:

  Gimnazjum w Zabłudowie Gmina Zabłudów

  Nr 89 8099 0004 0013 1876 2000 0070

  Podlasko- Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie

  tytułem: opłata za obiady/miesiąc/imię i nazwisko ucznia/nazwa szkoły

  Wysokość opłaty za obiady w lutym 2017r. wynosi:

  - dla uczniów klas 0

  17 dni x 3,10zł = 52,70zł

  - dla uczniów klas I-VI

  17 dni x 3,50zł = 59,50zł

  Prosimy o terminowe dokonanie wpłat! Za obiady w lutym do 31 stycznia 2017 roku. Zgodnie z Regulaminem stołówki szkolnej Gimnazjum w Zabłudowie uczniowie, którzy nie wpłacą za obiady w podanym terminie, nie mogą korzystać z obiadów w danym miesiącu. Nie wyklucza to możliwości korzystania z obiadów w kolejnym miesiącu (po terminowym dokonaniu wpłaty).

  W przypadku rezygnacji z korzystania z obiadów należy ten fakt zgłosić wychowawcy świetlicy do piątku 20 stycznia 2017 roku.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć