Nawigacja

 • ZWYCIĘZCY HISTORYCZNEJ GRY TERENOWEJ

  70 uczniów klas IV-VIII wzięło dzisiaj udział w Historycznej grze terenowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Gier Planszowych Planszóweczka. 30 pytań dotyczących historii naszego kraju od czasów rozbiórów aż do roku 1990 było rozwieszonych w różnych miejscach naszej szkoły. Uczniowie udzielali odpowiedzi na przygotowanych kartach. 
  Zwycięzcami gry zostali uczennice klas ósmych
  Bezbłędnie na wszystkie pytania odpowiedziała Zuzanna Misiewicz
  1 błąd - Patrycja Rokicka, Dominika Pietruczuk, Patrycja Andrejczuk, Aleksandra Omelianowicz
  2 błędy - Paulina Bonifatiuk 
  Gratulujemy!!!
 • GMINNE OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

  GMINNE OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

  11 listopada 2018r. poczet sztandarowy naszej szkoły, 7 Zabłudowska Drużyna Harcerska wraz opiekunami, p. Dyrektor Ewa Kołosowska oraz wybrane uczennice pod kierunkiem p. Joanny Łajewskiej-Talipskiej wzięli udział w Gminnych Obchodach 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości rozpoczęły się Mszą świętą w kościele św. Piotra i Pawła w Zabłudowie oraz Liturgią w cerkwii pw Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Zabłudowie. Po zakończeniu nabożeństw uczestnicy spotkania udali się pod pomnik bohaterów Ojczyzny. W części oficjalnej znalazły się: odśpiewanie hymnu narodowego, wystąpienie okolicznościowe p. Burmistrza Adama Tomanka, Apel Poległych oraz złożenie kwiatów i zniczy pod pomnikiem. W delegacjach uczestniczyły m.in. władze miasta, emeryci, kapłani obu parafii, dzieci (uczniowie naszej szkoły), przedstawiciele policji, straży pożarnej, oddziału rekonstrukcyjnego oraz harcerze. W części artystycznej zebrani wysłuchali koncertu Izabeli Szafrańskiej „Piosenki mi najbliższe” oraz grup z poszczególnych szkół naszej gminy oraz grupydziecięcej z MOAK. Występy szkolne rozpoczęły i zakończyły uczennice naszej szkoły. Zaprezentowały się grupy z  SP Zabłudów, SP Rafałówka, SP Białostoczek SP Dobrzyniówka. Ostatnim punktem obchodów było wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z p. I. Szafrańską. Wszystkich zmarzniętych rozgrzewała nie tylko wspaniała atmosfera ale także ciepły poczęstunek i napoje przygotowane przez organizatorów.

  Małgorzata Kasperowicz

  GMINNE OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • HISTORYCZNA GRA TERENOWA

  Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Gier Planszowych Planszóweczka zaprasza uczniów do wzięcia udziału w Historycznej Grze Terenowej. W piątek 9 listopada na korytarzach naszej szkoły znajdziecie 30 pytań dotyczących historii naszego kraju od czasów rozbiorów aż do roku 1990. Karty na których będzie można udzielać odpowiedzi będą można otrzymać od godz. 7:45 u p. Joanny Łajewskiej – Talipskiej.

  Karty z odpowiedziami należy oddać do godz. 13:30

   Serdecznie zapraszamy

 • OGŁOSZENIE

  OGŁOSZENIE
  Dnia 8 i 9 listopada przychodzimy do szkoły w stroju galowym.
  Opiekunowie SU
 • PROŚBA RADY RODZICÓW

 • AKCJA "REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ"

  AKCJA "REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ" - Obrazek 1

  Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości!

  Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy.

   Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.

   W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy.

  Opiekunowie SU

 • AUDYCJA MUZYCZNA "W STRONĘ SŁOŃCA" KL.I-III

  AUDYCJA MUZYCZNA "W STRONĘ SŁOŃCA" KL.I-III

  29 października 2018 uczniowie klas I-III wzięli udział w audycji muzycznej pt. „W stronę słońca”. Wędrując po świecie dzieci poznawały zwyczaje, muzykę i instrumenty krajów w których bardzo często świeci słońce. Podczas audycji odwiedziły Brazylię, Kubę i Hawaje, zatańczyły lambadę i  taniec hula, zagrały na nietypowych instrumentach, wysłuchały piosenek w rytmie rumby i reggae.

  Małgorzata Kasperowicz

  AUDYCJA MUZYCZNA "W STRONĘ SŁOŃCA" KL.I-III - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • INNOWACJA PEDAGOGICZNA LEŚNY ŚWIAT

  INNOWACJA PEDAGOGICZNA LEŚNY ŚWIAT

  25 października, klasa II a brała udział w wyjeździe do Nadleśnictwa Żednia. Tematem spotkania były grzyby. Dzieci dowiedziały się, jaką rolę pełnią grzyby w lesie, jak i kiedy rosną. Poznały różne gatunki grzybów.  Dowiedziały się także o zagrożeniach wynikających z przypadkowego spożycia niektórych grzybów trujących. Pani Leśnik omówiła jak jest zbudowany grzyb i dlaczego jest tak ważny w leśnym ekosystemie. Następnie wszyscy udaliśmy się na spacer po lesie.  Uczniowie zbierali grzyby oraz uczyli się rozpoznawać grzyby jadalne. Została wykonana także praca plastyczna z wykorzystaniem materiałów przyrodniczych, znalezionych w lesie. Kolejny bardzo udany i pouczający wyjazd.

  Justyna Andreczyk, Agnieszka Bojko, Sylwia Popławska

  INNOWACJA PEDAGOGICZNA LEŚNY ŚWIAT - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • WYJAZD DO MAJATKU HOWIENY W POMIGACZACH

  WYJAZD DO MAJATKU HOWIENY W POMIGACZACH

  23 X uczniowie klas V spędzili dzień w  niepowtarzalnym klimacie.  W Majątku Howieny podziwiali uroki dawnej polskiej wsi. Na rozległej, malowniczej polanie mogli wczuć się  w klimat sprzed kilkuset lat dzięki obiektom o zabytkowym charakterze: starej kuźni, ponad dwustuletniej „Chatce pod mchem”, wiatrakowi, strażackiej wieży oraz „Wędzarni z piecem chlebowym”. Dopełnieniem tego pięknego, swojskiego obrazu były wiekowe sprzęty: kufry, skrzynie, sagany, kołowrotki, kosy i sierpy. Można im się było przyjrzeć z bliska i poczuć ukryty w nich czas. Sielskości Majątkowi dodają oswojone zwierzęta – małpki, kangury, konie, kucyki, osiołki, daniele, lamy, alpaki, kózki, rybki, świnki wietnamskie, pieski, kotki, strusie, kaczki, bociany oraz mnóstwo królików. Najbardziej podobały się kangury z ukrytymi w workach małymi kangurkami. Trudno też było oderwać się od małpek i papug. W innej części ogromnego majątku stały stare samochody, nawet auto, które „grało” w filmie „U Pana Boga za piecem”. Na zakończenie odbyło się ognisko z pieczeniem pysznych kiełbasek.

  Nell Buczyńska –Kucejko, Iwona Karczewska-Czurak

  WYJAZD DO MAJATKU HOWIENY W POMIGACZACH - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM CYBERBEZPIECZEŃSTWA

  PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM CYBERBEZPIECZEŃSTWA

  UWAGA!!!

  Szkolny Konkurs: „JESTEŚMY CYBERBEZPIECZNI"

  •  Klasy  IV – VI – PLAKAT promujący hasło: ”Jesteśmy cyberbezpieczni” (format A3) 
  •  Klasy VII – VIII  - FILM w programie Movie Maker dotyczący cyberbezpieczeństwa (co najmniej 10 zdjęć)
    

  Termin wykonania prac: do 16.11.2018r.

  Małgorzata Kozłowska, Marta Rogucka

 • „WZROST JAKOŚCI OFERTY EDUKACYJNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BIAŁOSTOCZKU, SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZABŁUDOWIE ORAZ GIMNAZJUM W ZABŁUDOWIE”

  Działanie 3.1. Kształcenie i edukacja

  Poddziałanie 3.1.2 Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych.

  Beneficjent: MS PRIME Marcin Szczebiot
  Partner: Polskie Centrum Edukacji i Analiz „ORDO” sp. z o.o.

  Tytuł projektu: „Wzrost jakości oferty edukacyjnej Szkoły Podstawowej w Białostoczku, Szkoły Podstawowej w Zabłudowie oraz Gimnazjum w Zabłudowie”

  Okres realizacji projektu: 01.07.2018 – 30.06.2020

  Wartość projektu: 736 444,97 zł

  Dofinansowanie: 699 622,72  PLN

  Celem projektu jest podniesienie jakości oferty edukacyjnej Szkoły Podstawowej w Białostoczku, Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabłudowie oraz Gimnazjum w Zabłudowie poprzez realizację zajęć dodatkowych dla 107 os (60k,40M), wyposażenie pracowni przedmiotowych oraz podniesienie i uzupełnienie kwalifikacji nauczycieli zatrudnionych w ww szkołach, w terminie do 30.06.2020r.

   Wsparcie oferowane w ramach projektu obejmuje:

  1. Wyposażenie pracowni:

  Wyposażenie pracowni TIK w Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Zabłudowie

  Wyposażenie pracowni przyrodniczej i pracowni TIK w Szkole Podstawowej w Białostoczku

  1. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze:

  Zajęcia z języka angielskiego i matematyki w Szkole Podstawowej w Zabłudowie

  Zajęcia z matematyki w Szkole Podstawowej w Białostoczku

  1. Zajęcia rozwijające:

  Zajęcia z języka angielskiego i informatyki w Gimnazjum w Zabłudowie

  Zajęcia informatyczne, przyrodnicze, koło zainteresowań „Magia Programowania” i język angielski w Szkole Podstawowej w Białostoczku

  1. Wyjazdy edukacyjne:

  Wyjazd edukacyjny do Centrum Przyrodniczego UwB, Centrum Nauki Kopernik oraz Zielona Szkoła dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Białostoczku

  Zielona Szkoła dla dzieci ze Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Zabłudowie

  1. Wsparcie nauczycieli zatrudnionych w szkołach objętych wsparciem:

  szkolenie z zakresu programowania oraz obsługi tablicy interaktywnej i innych urządzeń mobilnych.

   

 • BEZPIECZNA SZKOŁA

  BEZPIECZNA SZKOŁA

  22 października 2018 r o godz. 10:35 odbył się apel porządkowy  dla kl. I-III dotyczący bezpieczeństwa uczniów przebywających w szkole oraz bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Omówione zostały zasady prawidłowego zachowania w szkole, w czasie przerw, w świetlicy, w stołówce, na placu szkolnym, przed odjazdem autokarów szkolnych oraz w szatni i łazienkach.  Przypomniane też zostały zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę oraz jak powinna wyglądać nasza bezpieczna droga do i ze szkoły zwłaszcza w czasie prac drogowych na ulicy Mickiewicza. Następnie pani Anna Zdanowicz, nauczyciel biblioteki szkolnej, zaprosiła uczniów do udziału w konkursie plastycznym pod tytułem: ,,Czy znasz twórczość Agnieszki Frączek?” organizowanym w  ramach projektu ,,Podlaskie Spotkania z Pisarzami”. Apele porządkowe dla uczniów klas I-III będą odbywały się w miarę potrzeb.

  Barbara Korolczuk

  BEZPIECZNA SZKOŁA - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • SPOTKANIE AUTORSKIE W NASZEJ SZKOLE

  SPOTKANIE AUTORSKIE W NASZEJ SZKOLE

  Dnia 17 października gościem tegorocznej 9-tej edycji Podlaskich Spotkań z Pisarzami był pan Wojciech Letki - grafik komputerowy, autor książek i słuchowisk radiowych dla dzieci i młodzieży. Odwiedzili nas również  pani ilustrator Beata Kulesza-Damaziak oraz  wydawca  książki p. Joanna Czarkowska.  Na spotkanie zaproszono klasy III, IV, V oraz uczestników konkursu Czy znasz twórczość...? Goście barwnie i dowcipnie opowiadali o dziejach powstania swoich książek i zamieszczonych ilustracjach. Wywiązała się niezwykła i ciekawa dyskusja na temat dalszych przygód "Bazyliszka, i nie tylko historia prawdziwa". Spotkanie z autorem ulubionych książek i zdobycie jego autografu z osobistą dedykacją było prawdziwą frajdą dla każdego ucznia, który rozpoczyna swoją czytelniczą przygodę. Były pamiątkowe zdjęcia, uczestnicy podziękowali za spotkanie.

                                                                                                                  Anna Zdanowicz

  SPOTKANIE AUTORSKIE W NASZEJ SZKOLE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • WYJAZD DO TEATRU

  WYJAZD DO TEATRU

  W dniu 17 października b.r. uczniowie klas: VII A, VII B, VIII A i VIII B pojechali do Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku, gdzie obejrzeli spektakl na podstawie  „Zemsty” Aleksandra Fredry. Młodzież była zachwycona koncepcją reżysera oraz wirtuozerią  gry aktorów. Warto dodać, że w główne postacie, także męskie, odtwarzały przede wszystkim kobiety.

  Będąc w Białymstoku wykorzystaliśmy okazję, aby zapoznać się z tematem wpisującym się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z teatru udaliśmy się pod pomnik Józefa Piłsudskiego, gdzie wysłuchaliśmy opowieści o związku Marszałka z Białymstokiem. Okazało się, że Piłsudski wielokrotnie tu  bywał  i darzył Białystok oraz jego mieszkańców wielką sympatią. W 1921 r. został Honorowym Obywatelem Białegostoku.

  Nell Buczyńska-Kucejko, Alicja Regucka, Borzena Rzepniewska,  Marek Hyjek

 • ZAJĘCIA Z DORADZTWA ZAWODOWEGO

  ZAJĘCIA Z DORADZTWA ZAWODOWEGO

  15 października 2018 r. odbyły się zajęcia z doradztwa zawodowego w kl. VII a, b: ,,Moja osobowość zawodowa - czy znasz samego siebie?” prowadzone przez doradców zawodowych z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białymstoku. Zajęcia miały  na celu kształtowanie u uczniów umiejętności dostrzegania swoich  mocnych stron, wyrabianie umiejętności dokonywania analizy własnego potencjału pod kątem wyboru zawodu i planowania kariery.

  Barbara Korolczuk

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

  12 października 2018 w naszej szkole wraz z zaprzyjaźnionym Gimnazjum celebrowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość  poprowadziła  Magdalena Tomanek. Po części oficjalnej, powitaniu gości ,podziękowaniach Przewodzniczącej Rady Rodziców, ciepłych słowach pani Dyrektor Gimnazjum, rozdaniu nagród przez Burmistrza i panią Dyrektor  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego – na parkiet naszej hali wskoczyli aktorzy-amatorzy i rozpoczęli część artystyczną. Apel zakończył się wspólnym tańcem aktorów i wszystkich nauczycieli w rytmie piosenki – „Niech żyje bal”.  Klimat radości, melancholii i niegasnącej nadziei podkreśliły wybrzmiałe w trakcie przedstawienia słowa „Dezyderaty” :

  Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

  O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie, bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.

  Wypowiadaj swą prawdę jasno i spokojnie i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych; oni też mają swoją opowieść.

  Unikaj głośnych i napastliwych - są udręką ducha. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie.

  Niech twoje osiągnięcia, zarówno jak i plany, będą dla ciebie źródłem radości.

  Wykonuj swą pracę z sercem, jakkolwiek byłaby skromna; ją jedynie posiadasz w zmiennych kolejach losu.

  Wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie jest pełne heroizmu.

  Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia, ani nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań ona jest wieczna jak trawa.

  Przyjmij spokojnie, co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się spraw młodości.

  Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu.

  Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

  Obok zdrowej dyscypliny, bądź dla siebie łagodny.

  Jesteś dzieckiem wszechświata nie mniej niż drzewa i gwiazdy. Masz prawo być tutaj. I czy to jest dla ciebie jasne czy nie, wszechświat jest bez wątpienia na dobrej drodze.

  W zgiełku i pomieszaniu życia zachowaj spokój ze swą duszą.

  Przy całej złudności i znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat.

  Bądź uważny.

  Dąż do szczęścia.

  Agnieszka Bojko, Sylwia Popławska, Angelina Sawicka-Samojlik

  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • PROJEKT - "PRZEDSZKOLE DOBRE NA START"

  INFORMACJA DLA RODZICÓW

  PROJEKT - "PRZEDSZKOLE DOBRE NA START" - Obrazek 1 Projekt_-_Przedszkole_dobre_na_start.doc

 • ŚWIĘTO SZKOŁY

  ŚWIĘTO SZKOŁY

  5 października 2018 roku Szkoła Podstawowa im. Franciszka Karpińskiego obchodziła swoje święto - 10-lecie nadania imienia i otrzymania sztandaru. Uroczystość rozpoczęła msza święta w Kościele Piotra i Pawła w Zabłudowie koncelebrowana prze ks. bp. Henryka Ciereszko oraz nabożeństwem w Cerkwi Zaśnięcia NMP w Zabłudowie odprawionym przez ks. Mirosława Tomaszewskiego po uroczystości orszak ze sztandarem udał się do szkoły. W obchodach udział wzięli przedstawiciele duchowieństwa oraz lokalnych władz na czele z burmistrzem Zabłudowa p. Adamem Tomanek.

  Podczas uroczystości zostały wręczone Nagrody Franciszka Karpińskiego „Franki 2018” zasłużonym osobom na rzecz szkoły, nagrody otrzymali: Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej - p. Krystyna Zwada i p. Helena Kalinowska, za pomysł i realizację projektu nadania imienia szkole: p. Bożena Rzepniewska i p. Joanna Łajewska – Talipska, w kategorii „Przyjaciel szkoły” - p. Antoni Stolarski, w kategorii „Uczeń Karpińskiego” - p. Krzysztof Wasilewski. Nagrody wręczyła p. Ewa Kołosowska dyrektor szkoły.

           Uroczystość została uświetniona występami dzieci z klas O (grupa Sówek) i II –gich oraz IIa i IIc pod opieką pań: Iwony Chojnowskiej i Edyty Murawskiej.

           Galą spotkania była inscenizacja jednego dnia z życia Karpińskiego na ziemiach Zabłudowskich dotycząca Dominika Radziwiłła. W rolę aktorów wcielili się uczniowie klasy VIIb, pod bacznym okiem reżysera p. Bożeny Rzepniewskiej. Koniec uroczystości uwieńczył polonez w wykonaniu uczniów klas IV-VII przygotowany przez Joannę Łajewska - Talipską i Artura Grabek - Łukaszewicz.

  Bożena Rzepniewska, Joanna Łajewska-Talipska, Artur Grabek - Łukaszewicz

  ŚWIĘTO SZKOŁY - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  ŚWIĘTO SZKOŁY - Obrazek 2ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  ŚWIĘTO SZKOŁY - Obrazek 3ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  ŚWIĘTO SZKOŁY - Obrazek 4ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • BEZPIECZNA DROGA - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

  BEZPIECZNA DROGA - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

  4 października 2018r. odbyło się spotkanie uczniów klas I-III Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabłudowie z policjantem i pracownikiem cywilnym z Komisariatu Policji w Zabłudowie. Tematem zajęć było bezpieczeństwo ruchu drogowego: ,,Bezpieczna droga”. Dzieci zapoznały się z przepisami ruchu drogowego, dowiedziały się jak należy zachowywać się na drogach w mieście i na szosie, poznawały znaki drogowe. Zdobytą wiedzę mogły wykorzystać praktycznie, wcielając się w pieszych lub w kierowców na ustawionej makiecie imitującej jezdnię. Dowiedziały się również, jak wygląda umundurowanie i wyposażenie policjanta oraz jego obowiązki. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Na pamiątkę spotkania otrzymali książeczki ,,Mój przyjaciel dzielnicowy - 112 numer alarmowy” oraz odblaski w kształcie kamizelek.

  Barbara Korolczuk

  BEZPIECZNA DROGA - SPOTKANIE Z POLICJANTEM - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

 • MISTRZ GŁOŚNEGO CZYTANIA

  MISTRZ GŁOŚNEGO CZYTANIA

  3 października odbył się konkurs o tytuł Mistrza głośnego czytania. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Zabłudowie – bibliotekarz Monika Turecka oraz Zespól Szkolno- Przedszkolny – nauczyciel Pani Barbara Wasilewska.

  W konkursie głośnego czytania wzięło udział 22 uczniów z klas II- III Szkoły Podstawowej. Komisja konkursowa w składzie: Przewodniczący – Janina Turecka- dyrektor biblioteki, członek : Cecylia Halicka – dyrektor MOAK w Zabłudowie oraz Barbara Wasilewska – nauczyciel Zespołu Szkolno – Przedszkolnego wyłoniła laureatów:
  Kategoria II klasa:
  I Miejsce: Paulina Całek, II Miejsce - Anna Suchocka-Chańko , III Miejsce: Maciej Leszko
  Kategoria III klasa:
  I Miejsce: Klimaszewski Kamil, II Miejsce Swatkowska Adriana, III Miejsce; Szczygieł Hanna.
                                                              Barbara Wasilewska, Monika Turecka
strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć