Nawigacja

 • NOWE ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH.

  URZĄD MIEJSKI W ZABŁUDOWIE INFORMUJE, ŻE OD DNIA 21.02.2017 ROKU PRZEWOŹNIK ARRIVA ODDZIAŁ BIELSK PODLASKI BĘDZIE REALIZOWAŁ USŁUGĘ WG PONIŻSZYCH ROZKŁADÓW:

  INFORMACJA_DLA_PODROZNYCH_21.02.2017_R..doc

   

 • BAL KARNAWAŁOWY KLAS MŁODSZYCH

  22 lutego uczniowie klas młodszych i przedszkolaki wzięli udział w zabawie karnawałowej prowadzonej przez aktorów teatru Conieco. W trakcie zabawy dzieci brały udział w różnych konkursach przygotowanych przez prowadzących.

  Wszystkim dopisywał świetny humor.

  ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 • POCZTA WALENTYNKOWA

  Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował na terenie szkoły pocztę walentynkową. Za jej pośrednictwem uczniowie mogli przesłać walentynkę dla swojej sympatii. 
  17 lutego wszystkie kartki zostały posegregowane i trafiły do adresatów. Miło było patrzeć na uśmiechnięte twarze dzieci, do których trafiły walentynki.
  Ponadto w ramach Walentynek Samorząd Uczniowski wspólnie ze Świetlicą szkolną zorganizował kiermasz kartek walentynkowych.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.


  Opiekunowie SU

 • KONKURS PIOSENKI PT. "PIOSENKI POKOLENIA NASZYCH RODZICÓW"

  14.02.2017

  Dzisiaj uczennice naszej szkoły brały udział w 10 edycji Konkursu Piosenki pt. "Piosenki pokolenia naszych rodziców". Naszą szkołę reprezentowały Monika Kiertowicz i Weronika Mielech z klasy IIb, Aleksandra Kraczyna z klasy IVb i Gabriela Pogorzelska z klasy Va. W konkursie piosenki w Zespole Szkół w Tykocinie wzięło udział 60 wykonawców. Uczennica Weronika Mielech zdobyła wyróżnienie. Wszystkim naszym uczennicom gratulujemy.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  p. Joanna Łajewska-Talipska

 • GÓRA GROSZA 2017

  Samorząd Uczniowski na terenie szkoły i przedszkola po raz kolejny włączył się w XVII już edycję ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy z monet 502, 04 zł.

  Tradycyjnie celem przedsięwzięcia było zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które z różnych powodów wychowują się poza własną rodziną. Aspektem wychowawczym akcji było uświadomienie uczniom, że wrzucając chociażby jeden grosz, mogą zrealizować wielkie przedsięwzięcie na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Nasi uczniowie z dużym zapałem i zaangażowaniem wrzucali monety do puszek. Po zakończeniu akcji powołano komitet organizacyjny, który posegregował uzbierane monety. Dzięki uprzejmości Podlasko - Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Zabłudowie groszaki zostały zliczone w specjalnej maszynie.

  Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie w akcję!!!

   

  Opiekunowie SU

 • WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Wspólnym Zabłudowskim Kolędowaniu. Wystąpili soliści, muzycy oraz grupy kolędnicze z gminy Zabłudów. Kolędowały: "Radosne Nutki'' przygotowane przez p. Agnieszkę Dołęgiewicz, "DO RE MI'' pod kierownictwem p. Eweliny Górskiej  oraz klasa IIB p. Barbary Wasilewskiej. Spotkanie odbyło się 15.01.2017r. w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Zabłudowie. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok. 

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  p. Agnieszka Dołęgiewicz

 • OBIADY W SZKOLE

  Konto bankowe, na które należy wpłacać opłaty za obiady:

  Gimnazjum w Zabłudowie Gmina Zabłudów

  Nr 89 8099 0004 0013 1876 2000 0070

  Podlasko- Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie

  tytułem: opłata za obiady/miesiąc/imię i nazwisko ucznia/nazwa szkoły

  Wysokość opłaty za obiady w lutym 2017r. wynosi:

  - dla uczniów klas 0

  17 dni x 3,10zł = 52,70zł

  - dla uczniów klas I-VI

  17 dni x 3,50zł = 59,50zł

  Prosimy o terminowe dokonanie wpłat! Za obiady w lutym do 31 stycznia 2017 roku. Zgodnie z Regulaminem stołówki szkolnej Gimnazjum w Zabłudowie uczniowie, którzy nie wpłacą za obiady w podanym terminie, nie mogą korzystać z obiadów w danym miesiącu. Nie wyklucza to możliwości korzystania z obiadów w kolejnym miesiącu (po terminowym dokonaniu wpłaty).

  W przypadku rezygnacji z korzystania z obiadów należy ten fakt zgłosić wychowawcy świetlicy do piątku 20 stycznia 2017 roku.

 • NAUKA PIERWSZEJ POMOCY W RAMACH PROGRAMU "RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ"

  Nasza szkoła, po raz pierwszy przystąpiła do realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i uczymy ratować". Uczniowie klasy IIa wzięli udział w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Pomoce potrzebne do przeprowadzenia zajęć szkoła uzyskała od fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  W trakcie zajęć dzieci dowiedziały się:

  - kiedy można korzystać z numeru alarmowego 112,

  - jak prawidłowo wezwać pomoc,

  - co powinno się powiedzieć dyspozytorowi.

  W ćwiczeniach pomagały im telefony, który dzieci wykonały z przygotowanego szablonu.

  Uczniowie udowodnili że potrafią rozsądnie myśleć, praktycznie wykorzystać wiadomości, które już zdobyły. Wszyscy byli zainteresowani tematem i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Agnieszka Dołegiewicz

  Agnieszka Ledzińska

 • VI GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. WSPÓLNOTY POLSKIEJ W BIAŁOSTOCZKU

  12 stycznia udaliśmy się na VI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej im. Wspólnoty Polskiej w Białostoczku. Jesteśmy szczęśliwi z kolejnych sukcesów naszych uczennic.

  W kategorii kolędy i pastorałki w języku polskim wyróżnienie zdobyła Zuzanna Giermaniuk z klasy IVb, a 1 pierwsze miejsce Aleksandra Kraczyna również z klasy IVb.

  W kategorii kolędy w innym języku II miejsce zdobyła Martyna Rogucka z klasy VIb, a pierwsze miejsce Aleksandra Omelianowicz i Patrycja Andrejczuk z kasy VIb. Gratulujemy!!!

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Joanna Łajewska-Talipska

   

 • VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W KRUSZEWIE

  11.01.2017 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Szkole Podstawowej w Kruszewie w gminie Choroszcz. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad pięćdziesiąt uczestników wśród nich 10 uczennic z naszej szkoły.
  Uczennice naszej szkoły zaprezentowały się bardzo dobrze. Mamy powody do radości, gdyż wśród laureatów są dziewczynki z naszej szkoły
  Wyróżnienie zdobyły: w kategorii klas II-III Antonia Zajkowska z klasy IIIc w kategorii klas IV-VI Ewelina Mińczuk z klasy VIb
  I miejsce w kategorii klas IV- VI zdobyła Aleksandra Kraczyna z klasy IVb. 


  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Joanna Łajewska-Talipska

 • OBIADY W SZKOLE OD 1 STYCZNIA 2017r. ZMIANY!!!!

  Informujemy, że od 1 stycznia 2017r. zmienia się sposób dokonywania opłat za obiady. Prosimy o dokonanie wpłat na konto bankowe:

  Gimnazjum w Zabłudowie Gmina Zabłudów

  Nr  89 8099 0004 0013 1876 2000 0070

  Podlasko- Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie

  tytułem: opłata za obiady/miesiąc/imię i nazwisko ucznia/nazwa szkoły

  Wysokość opłaty za obiady w styczniu 2017r. wynosi:

  - dla uczniów klas 0

  14 dni x 3,10zł = 43,40zł

  - dla uczniów klas I-VI

  14 dni x 3,50zł  = 49,00zł

  Prosimy o terminowe dokonanie wpłat za obiady w styczniu wyjątkowo od 2 stycznia do 10 stycznia 2017r.

  Opłaty za obiady należy dokonywać do końca każdego miesiąca na miesiąc następny. Termin płatności przesunięty wyjątkowo tylko w styczniu!

  W przypadku rezygnacji z korzystania z obiadów należy ten fakt zgłosić wychowawcy świetlicy do czwartku 22 grudnia 2016 roku.

 • OGŁOSZENIE - OPŁATA ZA OBIADY ZA STYCZEŃ 2017

  Wpłaty za obiady styczniowe należy uiścić w okresie od 02.01.2017 r. do 10.01.2017 r. W kolejnych miesiącach wpłat należy dokonywać z góry do końca miesiąca (np. za luty do końca stycznia).

 • JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, z którym wiąże się wiele tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o narodzeniu Jezusa.

  Taką inscenizację czyli jasełka obejrzeliśmy dzisiaj wspólnie z przedszkolakami i uczniami gimnazjum. Na początku w świąteczną atmosferę wprowadzili nas najmłodsi uczniowie. Magdalena Gryguć z klasy Ib w wierszu Ludwika Jerzego Kerna pt. „Szkoda” powiedziała, szkoda, że święta są tyko raz do roku. Szkolny chór Do-re-mi pięknie zaśpiewał kolędy, a uczniowie kasy IIIc wykonali polskie kolędy na flażoletach.

  Po tym nastrojowym wstępie obejrzeliśmy jasełka. W tym roku w rolę aktorów wcielili się nauczyciele Zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz Gimnazjum. Po raz kolejny mogliśmy przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, trzech króli, aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Wspaniała gra aktorów, piękna dekoracja i scenografia sprawiła że inscenizacja narodzenia Jezusa podobała się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Wszyscy włączyli się do wspólnego kolędowania.

  To samo przedstawienie po południu obejrzeli goście zaproszeni na spotkanie wigilijne. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Adam Tomanek – Burmistrz Zabłudowa, Proborszczowie parafii katolickiej i prawosławnej – Ks. Ryszard Falkowski i Ks. Mirosław Tomaszewski, przedstawiciele Urzędu Gminy, dyrektorzy szkół w Dobrzyniówce i Rafałówce, pracownicy zaprzyjaźnionych z nami instytucji czyli Biblioteki Publicznej, MOK-u, MOPS- u, Policji, Straży Pożarnej i Banku. Z radością gościliśmy również emerytów, przedstawicieli rodziców, oraz wszystkich nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno- Przedszkolnego i Gimnazjum w Zabłudowie. Jasełka zakończyły się wspólnym kolędowaniem, po którym przełamaliśmy się wszyscy opłatkiem. To nastrojowe, świąteczne spotkanie zakończyła wspólna kolacja wigilijna.

   

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  ks. Łukasz Andrejczyk

  p. Anna Petelska

  p. Joanna Łajewska-Talipska

 • WYNIKI KONKURSU "WYJĄTKOWY BANKNOT"

  Zarząd Podlasko-Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Zabłudowie był organizatorem konkursu dla uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej w Zabłudowie pt. „Wyjątkowy banknot”. Dzieci miały za zadanie  zaprojektowanie banknotu o nominale 100 zł.

  Prace oceniane były według kryteriów: zgodności z tematem, oryginalności, walorów artystycznych i estetyki wykonania pracy.

  Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród przez przedstawicieli Banku odbyło się 20 grudnia. Laureaci otrzymali karty podarunkowe do sieci sklepów Decathlon o wartości I miejsce – 300 zł , II miejsce – 200 zł , III miejsce – 100 zł a  autorzy wyróżnionych prac – upominki rzeczowe.

  I miejsce – Anna Aleksiejczuk – Szotko z kl. IIIa

  II miejsce  Kacper Zawadzki z kl. IIIc

  III miejsce  Michał Misiewicz z kl. IIIb

  Wyróżnienia otrzymali: Michalina Kiluk, Zuzanna Kotowska, Piotr Zawadzki, Piotr Popławski, Jakub Tomkiewicz.

  Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki rzeczowe.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy zwycięzcom.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

   

                                                                                                                                   Agnieszka Bojko

 • OGŁOSZENIE

  W DNIU 20.12.2016 R. (WTOREK) OBOWIĄZUJE NIŻEJ ZAMIESZCZONY ROZKŁAD DZWONKÓW

  1. 8.00 - 8.25

  2. 8.35 - 9.00

  3. 9.10 - 9.35

  4. 9.45 – 10.10 – I zmiana obiadowa

  5. 10.30 – 10.55 – II zmiana obiadowa/ odjazdy

  6. 11.15 – 11.40 - odjazdy

  7. 11.45 – 12.10 - odjazdy

  8. 12.15 – 12.40

   

  Zmianie ulega rozkład jazdy autobusów odwożących uczniów.

  Odjazdy po lekcjach dla SP Zabłudów:

  Linia 609

  11.00I kurs – Zabłudów - Ochremowicze – Olszanka – Żywkowo – Małynka – Kołpaki – Zabłudów

  12.15 - II kurs – Zabłudów – Folwarki Tylwickie – Folwarki Wielkie – Folwarki Małe – Dobrzyniówka – Krasne Dom Dziecka – Zabłudów – Ochremowicze – Olszanka – Żywkowo- Małynka – Kołpaki - Zabłudów

  Linia 607

  11.45I kurs – Zabłudów - Gnieciuki – Sieśki – Aleksicze – Ostrówki – Dwidowicze – Pawły – Ciełuszki – Ryboły – Ryboły RSP – Laszki – Koźliki Zabłudów

  12.45 – II kurs - Zabłudów - Gnieciuki – Sieśki – Aleksicze – Ostrówki – Dwidowicze – Pawły – Ciełuszki – Ryboły – Ryboły RSP – Laszki – Koźliki Zabłudów

  Linia 608

  12.15 – Zabłudów – Kol. Kowalowce – Żuki – Nowosady k/Klewinowa – Rzepniki – Krynickie Kolonia – Zabłudów

  Linia 605

  12.15 – Zabłudów – Kucharówka – Zwierki – Zagruszany – Józefowo – Pasynki – Kucharówka – Rafałówka – Zacisze – Płoskie – Bobrowa - Zabłudów

   

   

 • JASEŁKA W KLASIE IIA

  15 grudnia klasa IIa zorganizowała klasowe jasełka. W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej klasy. W tym dniu zaprosliliśmy nasze rodziny oraz p. dyrektor Ewę Kołosowską i p. wicedyrektor Krystynę Zwadę. Po udanym występie udaliśmy się do naszej sali, gdzie rodzicie przygotowali Wigilię. Podzieliliśmy się opłatkiem, spróbowaliśmy potraw wigilijnych oraz przy dźwiekach gitary śpiewaliśmy kolędy. W światecznym nastroju składaliśmy sobie życzenia. Niech ta świąteczna radość otacza nas przez cały rok.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  p. Agnieszka Dołęgiewicz

 • PIECZEMY PIERNICZKI - KLASA IIA

  Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia klasa IIa postanowiła upiec świąteczne pierniki. Dzieci rozwałkowywały wcześniej przygotowane ciasto, a następnie wykrawały z niego różnego rodzaju pierniczki. Były to choinki, aniołki, serduszka, gwiazdki oraz Mikołaje. Piernikowy zapach roztaczał się wokół nas, dzięki czemu poczuliśmy magię nadchodzących świąt.

   ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  p. Agnieszka Dołęgiewicz

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć