Nawigacja

Sport

WYDARZENIA SPORTOWE - ROK SZKOLNY 2016/2017

WYDARZENIA SPORTOWE

- ROK SZKOLNY 2016/2017

 


 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

- PIAST CUP 2016

Turniej odbył się w Białymstoku na boisku przy Stadionie Miejskim ul. Słoneczna.

Zmagania chłopców rocznik 2007/2008 trwały dwa dni 25 i 26 czerwca.

W turnieju wzięło udział 11 drużyn, mecze trwały 2x10 min., zmiany hokejowe, 5+ bramkarz.

Kolejność miejsc:

  1. Wigry Suwałki
  2. Taurus Kowno –Litwa
  3. Gryf Gródek
  4. AT Talent Białystok
  5. FK Mińsk – Białoruś
  6. MOSP Białystok
  7. LUKS "Lider" Zabłudów
  8. AMP Białystok
  9. Piast Białystok
  10. Piast II Białystok
  11. MŁKS Łomża

 

Drużyna "Lider" Zabłudów:

  1. D. Szmurło
  2. B. Waluk
  3. P. Struk
  4. M. Moczulski
  5. M. Misiewicz
  6. J. Lewkowicz
  7. M. Janowicz
  8. K. Prus
  9. A. Lul
  10. K. Piłaszewicz

 

                                                                                                       Omelianowicz Jan


 

MISTRZOSTWA GMINY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Mistrzostwa Gminy w biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum odbyły się 16.09.16r. w Zabłudowie.

Frekwencja dopisała i do zawodów przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe, czyli:

SP Białostoczek, SP Dobrzyniówka, SP Rafałówka i SP Zabłudów oraz Publiczne Gimnazjum w Zabłudowie.

W biegach łącznie wzięło udział 210 zawodników, którzy rywalizowali w 18 kategoriach z podziałem na wiek i płeć.

Sześciu pierwszych biegaczy w swoich kategoriach otrzymało pamiątkowe nagrody: medale (I-III miejsce) i dyplomy (IV-VI miejsce).

Organizatorem i sponsorem nagród był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Lider" Zabłudów.

Klasyfikacja końcowa szkół podstawowych:

DZIEWCZYNY:

Dystans 300m Kl. 0-1 (rocznik 09/10)-14 uczestników.

  1. Prus EwaSP Rafałówka
  2. Waluk MartaSP Zabłudów
  3. Hermanowska JoannaSP Zabł.
  4. Żak NikolaSP Zabł.
  5. Korolczuk JuliaSP Zabł.
  6. Godlewska MagdalenaSP Zabł.

Dystans 300m Kl. II ( rocznik 2008) – 15 uczestników.

  1. Weronika MielechSP Zabł.
  2. Zuzanna HojkaSP Zabł.
  3. Weronika OlszewskaSP Dobrzyniówka
  4. Wiktoria WysockaSP Zabł.
  5. Weronika PicewiczSP Rafałówka
  6. Joanna OstapczukSP Rafał.

Dystans 300m Kl. III (rocznik 2007)- 20 uczestników

  1. Diana Baniel SP Zabł.
  2. Gabriela OrłowskaSP Zabł.
  3. Anna Aleksiejczuk – SzotkoSP Zabł.
  4. Dominika PiłaszewiczSP Zabł.
  5. Wiktoria MinkoSP Zabł.
  6. Maria LeszczyńskaSP Białostoczek

Dystans 600m Kl. IV ( rocznik 2006) – 14 uczestników

  1. Sandra JurgielewiczSP Zabł.
  2. Martyna KarczewskaSP Rafał.
  3. Zuzanna StaniendaSP Zabł.
  4. Aleksandra MasłowieckaSP Rafał.
  5. Emilia PodleśnaSP Dobrzyniówka
  6. Dominika IwanowiczSP Zabł.

Dystans 800m Kl. V (rocznik 2005)- 6 uczestników

  1. Karolina TrockaSP Zabł.
  2. Eliza TrochimczukSP Rafał.
  3. Ewelina NowickaSP Białostoczek
  4. Martyna TorbiczSP Zabł.
  5. Gabriela PrusSP Dobrzy.
  6. Angelika LulSP Zabł.

Dystans 1000m Kl. VI ( rocznik 2004) – 9 uczestników

  1. Aleksandra OmelianowiczSP Zabł.
  2. Zuzanna ZarzeckaSP Zabł.
  3. Anna JakubowskaSP Dobrzy.
  4. Wiktoria PuczkoSP Zabł.
  5. Wiktoria RokickaSP Dobrzy.
  6. Zuzanna MisiewiczSP Zabł.

 

CHŁOPCY:

Dystans 300m Kl. 0-I ( Rocznik 2009/10) – 24 uczestników

  1. Dominik PogorzelskiSP Zabł.
  2. Krzysztof MinkoSP Zabł.
  3. Jakub JakoniukSP Zabł.
  4. Krzysztof FilończukSP Zabł.
  5. Kamil Klimaszewski SP Zabł.
  6. Jakub PuchalskiSP Białostoczek

Dystans 300m Kl. II ( Rocznik 2008)- 17 uczestników

  1. Michał MisiewiczSP Zabł.
  2. Michał NosorowskiSP Rafał.
  3. Kacper PiłaszewiczSP Zabł.
  4. Gustaw CzarneckiSP Zabł.
  5. Kacper BekiszSP Biał.
  6. Kamil RusiłowiczSP Dobrzy.

 

Dystans 300m Kl. III (Rocznik 2007) -13 uczestników

  1. Dawid SzmurłoSP Zabł.
  2. Patryk StrukSP Zabł.
  3. Adam LulSP Zabł.
  4. Bartosz WalukSP Zabł.
  5. Konrad KuczyńskiSP Zabł.
  6. Kamil Borowicz SP Dobrzy.

Dystans 600m Kl. IV ( Rocznik 2006) – 16 uczestników

  1. Piotr Gryguć SP Zabł.
  2. Mateusz PetelskiSP Zabł.
  3. Filip FiedorczukSP Biał.
  4. Grzegorz GierejkoSP Zabł.
  5. Szymon KalinowskiSP Zabł.
  6. Wojciech Zakrzewski SP Zabł.

Dystans 800m Kl. V ( Rocznik 2005) -9 uczestników

  1. Szymon TurczewskiSP Dobrzy.
  2. Piotr KozikowskiSP Zabł.
  3. Igor OmelianowiczSP Zabł.
  4. Mateusz WojneckiSP Dobrzy.
  5. Marcin Klimaszewski SP Zabł.
  6. Jakub PawełczykSP Zabł.

Dystans 1000m Kl. VI (Rocznik 2004) – 3 uczestników

  1. Kacper GembickiSP Biał.
  2. Piotr PrzymierskiSP Zabł.
  3. Jan AndrejczukSP Zabł.

 

Klasyfikacja końcowa gimnazjum:

DZIEWCZYNY:

Dystans 1000m Kl. I -III( Rocznik 2003/02/01) – 31 uczestników

KL. I

  1. Wioleta Małaszkiewicz
  2. Weronika Zawadzka
  3. Urszula Kozikowska

KL.II

  1. Karolina Januszkiewicz
  2. Aneta Giesko
  3. Amelia Kiszło

KL. III

  1. Gabriela Mielech
  2. Klaudia Lul
  3. Małgorzata Hermanowska

 

CHŁOPCY :

Dystans 1000m KL. I-III ( Rocznik 2003/02/01) – 24 uczestników

KL. I

  1. Patryk Puczko
  2. Kacper Chomicki
  3. Karol Borowski

KL. II

  1. Filip Wieremiejuk
  2. Dawid Lul
  3. Mateusz Miniuk

KL. III

  1. Jakub Pokrowski
  2. Ernest Lipski
  3. Michał Dakowicz

                                                                                            

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

                                                                                                                         Bogumiła Mielech

                                                                                                                          Jan Omelianowicz

                                                                                                                          Artur Zieniewicz

                                                                                                                           Jarosław Leończuk

 

                                                                                                                           

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 10X800M

 

Zawody odbyły się dnia 20.09.16r.w Supraślu , w których wzięło udział 9 szkół ( kategorii dziewcząt) i 9 w kategorii chłopców. Do dalszej rywalizacji, czyli Finału Grupy Południowej awansowało po 6 pierwszych zespołów w swoich kategoriach.

SP Zabłudów w kategorii dziewcząt zajęła 3miejsce, a chłopcy uplasowali się na 7 miejscu.

Drużyna dziewcząt:

  1. W. Puczko

  2. Z. Zarzecka

  3. Z. Misiewicz

  4. O. Nieścierowicz

  5. A. Omelianowicz

  6. S. Jurgielewicz

  7. Z. Stanienda

  8. K. Trocka

  9. G. Pogorzelska

  10. A. Lul

  11. M. Torbicz – rezerwa

Artur Zieniewicz

Drużyna chłopców:

  1. P. Kozikowski

  2. P. Gryguć

  3. Sz. Kalinowski

  4. G. Gierejko

  5. M. Petelski

  6. Ł. Romaniuk

  7. K. Chmielewski

  8. M. Klimaszewski

  9. I. Omelianowicz

  10. B. Giesko

  11. W. Zakrzewski– rezerwa

 

 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

Jan Omelianowicz

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

 

 

Zawody sportowe odbył się 23.09.16r. w Kleosinie na boisku wielofunkcyjnym "Orlik".

Jedynie z pierwszego miejsca drużyna uzyskuje awans do dalszych rozgrywek.

W  zmaganiach chłopców wzięło  udział 4 zespoły i poniżej przedstawiam kolejność miejsc:

  1. SP Kleosin
  2. SP Zabłudów
  3. SP Dobrzyniewo Duże
  4. SP Wasilków

 

Drużyna SP Zabłudów:

  1. O. Zieniewicz
  2. J. Dakowicz
  3. I. Omelianowicz
  4. M. Chmielewski
  5. K. Chmielewski
  6. Ł. Romaniuk
  7. M. Siergiejewicz
  8. P. Kozikowski
  9. Sz. Szarejko

                                                                                                                          

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

Jan Omelianowicz

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Zawody odbyły się 29.09.16r w Michałowie, w których uczestniczyło cztery zespoły.

Awans do dalszych rozgrywek uzyskują dwie pierwsze drużyny.

Wyniki i kolejność miejsc:

  1. SP Zabłudów – SP Michałowo 4 – 0
  2. SP Kleosin – SP Zabłudów 1 – 3
  3. SP Zabłudów – SP Juchnowiec 1 – 0

 

  1. SP Zabłudów 9 pkt.
  2. SP Kleosin 6 pkt.
  3. SP Juchnowiec 3 pkt.
  4. SP Michałowo 0 pkt.

 

Skład drużyny dziewcząt  SP Zabłudów:

  1. P. Durys
  2. K. Waluk
  3. W. Puczko
  4. Z. Misiewicz
  5. A. Omelianowicz
  6. O. Nieścierowicz
  7. S. Jurgielewicz
  8. J. Presnaroeicz

 

                                                                                                    Artur Zieniewicz

 

 

 

MISTRZOSTWA GRUPY POŁUDNIOWEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Zawody odbyły się 07.10.2016r. w  Supraślu, w których rywalizowało 18 drużyn.

Zespoły składa się z 10 biegaczy i każdy zawodnik ma do pokonania dystans 800m.

Pięć pierwszych drużyn awansuje do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 22.10.16r. w Augustowie.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt, która po fantastycznej walce zdobyła 5 miejsce i zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego. Gratulacje.

Nasi reprezentanci:

  1. Z. Misiewicz
  2.  S. Jurgielewicz
  3. A. Omelianowicz
  4. W. Puczko
  5. G. Pogorzelska
  6. P. Rokicka
  7. Z. Stanienda
  8. K. Trocka
  9. Z. Zarzecka
  10. D. Pietruczuk

 

A. Zieniewicz

 

PÓŁFINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Gospodarzem rozgrywek półfinału grupy południowej  w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych dnia 11.10.16r. był Zabłudów.

Do Finału grupy południowej awansują dwa pierwsze zespoły z dwóch półfinałowych grupy i zawody odbędą się 24.10.16r. (prawdopodobnie w Zabłudowie).

Szkoła Podstawowa w  Zabłudowie wygrała swoją grupę półfinałową, pokonując następujących rywali:

  1. SP Zabłudów – SP Goniądz 2:0
  2. SP Zabłudów – SP Milejczyce 9:0
  3. SP Zabłudów – SP nr. 3 Bielsk Podlaski 3:0

 

Drużyna SP Zabłudów:

  1. A. Omelianowicz
  2. K. Waluk
  3. W. Puczko
  4. P. Durys
  5. Z. Misiewicz
  6. S. Jurgielewicz
  7. J. Presnarowicz
  8. M. Ogórkowska

 


A. Zieniewicz

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Zawody odbyły się 22.10.2016r. w  Augustowie, w których rywalizowało 20 drużyn.

Zespoły  składa się z 10 biegaczy i każdy zawodnik ma do pokonania dystans 800m.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt, która zdobyła 15 miejsce w Województwie Podlaskim. Gratulacje.

Nasi reprezentanci:

  1. Z. Misiewicz
  2. S. Jurgielewicz
  3. A. Omelianowicz
  4. W. Puczko
  5. G. Pogorzelska
  6. P. Rokicka
  7. Z. Stanienda
  8. K. Trocka
  9. Z. Zarzecka
  10. O. Nieścierowicz


A. Zieniewicz

 

 

 

FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Gospodarzem rozgrywek finału grupy południowej  w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych dnia 24.10.16r. był Kleosin.

Do Mistrzostw Województwa Podlaskiego awansują dwa pierwsze zespoły z czterech.

Szkoła Podstawowa w  Zabłudowie wygrała swoją wszystkie mecze i pewnie awansowała do najlepszej ósemki w województwie, pokonując następujących rywali:

  1. SP Zabłudów – SP Jaświły2:0
  2. SP Kleosin - SP Zabłudów1:4
  3. SP Zabłudów – SP nr. 3 Bielsk Podlaski3:0

 

Drużyna SP Zabłudów:

  1. A. Omelianowicz
  2. K. Waluk
  3. W. Puczko
  4. P. Durys
  5. Z. Misiewicz
  6. A. Zawadzka
  7. O. Nieścierowicz
  8. M. Ogórkowska

 


A. Zieniewicz

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW U-12- TYMBARK

Zawody odbyły się 25.10.16r w Zabłudowie, w których uczestniczyło 11 zespołów.

Awans do dalszych rozgrywek, czyli Mistrzostwa województwa w turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarka  uzyskuje jedna drużyna.

Zespół LUKS "Lider" Zabłudów pomimo ,że nie przegrała żadnego meczu dwa remisy i dwa zwycięstwa nie wyszła z grupy z pierwszego miejsca i zakończyła dalsze rozgrywki na trzecim miejscu w powiecie biaostockim.

Mistrzem powiatu zastała Czarna Białostocka, która w finale pokonała Michałowo 1:0.

Mecze LUKS "Lider" Zabłudów:

  1. LUKS "Lider" Zabłudów – SP Czarna białostocka0:0
  2. SP Kleosin – LUKS "Lider" Zabłudów0 – 2
  3. LUKS "Lider" Zabłudów –SP Gródek0:0
  4. SP Supraśl – LUKS "Lider" Zabłudów0:0

 

Skład drużyny chłopców U-12  LUKS "Lider" Zabłudów:

  1. J. Dakowicz
  2. I. Omelianowicz
  3. Ł. Romaniuk
  4. K. Chmielewski
  5. M. Petelski
  6. Sz. Kalinowski
  7. W. Pietraszkiewicz
  8. J. Piłaszewicz
  9. Sz. Turczewski

 

                                                                                                    Jan Omelianowicz

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW U-10 – TYMBARK

Gospodarzem zawodów dnia 26.10.2016r.był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Zabłudów.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów, które po losowaniu utworzyły dwie grupy. Podaje również kolejność miejsc w swoich grupach.

Grupa A                                                                      Grupa B

  1. SP Kleosin                                                      1. SP Gródek
  2. SP Michałowo                                                 2. SP Czarna Białostocka
  3. LUKS „Lider” Zabłudów                                   3. SP Sobolewo
  4. SP Choroszcz                                                 4. SP Poświętne
  5. SP Księżyno

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy grają mecze półfinałowe, czyli:

  1. SP Kleosin – SP Czarna Biał.2:0
  2. SP Gródek – SP Michałowo (3:3) rzuty karne – 2:3

Finał:

SP Kleosin – SP Michałowo  3:0

LUKS „Lider” ostatecznie zajął  5 miejsce i nie awansował do dalszych rozgrywek w turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarka.

Drużyna LUKS „Lider”;

  1. D. Szmurło
  2. P. Struk
  3. B. Waluk
  4. J. Lewkowicz
  5. H. Dudziński
  6. K. Prus
  7. M. Misiewicz
  8. K. Piłaszewicz
  9. M. Anczak
  10. M. Janowicz

 

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

Zawody odbyły się 27.10.16r. w Supraślu.

W tym roku szkolnym nastąpiła zmiana we współzawodnictwie, gdyż do punktacji drużynowej liczą się wyniki maksymalnie czterech zawodników. Kolejną nowością jest, że 6 pierwszych biegaczy awansuje dalej plus cztery najlepsze zespoły ( dziewcząt i chłopców ).

Wyniki rywalizacji :

Dziewczyny kl. IV - 600m

  1. S. Jurgielewicz- 13 miejsce
  2. Z. Stanienda – 20 miejsce
  3. M. Klimaszewska – 21 miejsce

 

Chłopcy kl. IV – 600m

  1. P. Gryguć – 3 miejsce ( brązowy medal )
  2. M. Petelski – 7 miejsce
  3. W. Pietraszkiewicz – 20
  4. J. Popko – 25

 

Dziewczyny kl. V – 700m

  1. G. Pogorzelska – 19 miejsce
  2. B. Moniuszko – 26
  3. K. Trocka – 34

 

Chłopcy kl. V – 700m

  1. J. Dakowicz – 7 miejsce
  2. M. Klimaszewski – 24
  3. K. Chmielewski – 32

 

Dziewczyny kl.VI – 800m

  1. A. Omelianowicz – 2 miejsce ( srebrny medal )
  2. Z. Zarzecka – 3 miejsce ( brązowy medal )
  3. W. Puczko – 15
  4. Z. Misiewicz – 20

 

Chłopcy kl.VI – 800m

  1. B. Giesko – 12 miejsce
  2. P. Przymierski – 30
  3. M. Jakoniuk – 41
  4. M. Siergiejewicz – 44

 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

A. Zieniewicz

J. Omelianowicz

 

 

 

MISTRZOSTWA GMINY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM W SZACHACH

Zawody odbyły się 09.11.2016r w „Klubie pod Burmistrzem” w Zabłudowie.

Organizatorem turnieju był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Zabłudów oraz Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Zabłudowie.

Głównym sędzią zawodów była Pani Emilia Kochańska, która sprawnie i szybko przeprowadziła ten turniej szachowy. Na uwagę zasługuje fakt, że rywalizacja  odbywała się jednocześnie  w  trzech kategoriach i każdy zawodnik rozegrał sześć partii. (Serdeczne dziękujemy Pani Emilio.)

Pierwszych trzech zwycięzców w swoich kategoriach otrzymało pamiątkowe medale.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

Kategoria dziewcząt SP

  1. M. Ogórkowska
  2. A. Omelianowicz
  3. Z. Misiewicz
  4. M. Baniel
  5. G. Prus  ( SP Dobrzyniówka)
  6. D. Andrzejewska

 

Kategoria chłopców SP

  1. O. Zieniewicz
  2. M. Misiewicz
  3. I. Omelianowicz
  4. Sz. Turczewski  ( SP Dobrzyniówka)
  5. K. Makulewski ( SP Dobrzyniówka)
  6. M. Szum
  7. H. Dudziński

 

Kategoria Gimnazjum chłopcy

  1. D. Lul
  2. M. Miniuk
  3. K. Chomicki
  4. M. Wołosewicz
  5. J. Kraczyna
  6. P. Puczko
  7. P. Masłowiecki

 

                                                                                                                Jan Omelianowicz

 

           IGRZYSKA  POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W SZACHACH

 

Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych  w szachach odbyły się dnia 15.11.16r w Supraślu.

W zawodach wzięło udział dwie drużyny dziewcząt i pięć zespołów chłopców.

Awans do półfinału wojewódzkiego uzyskują dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców.

Wyniki rywalizacji:

Dziewczyny:

  1. SP Supraśl
  2. SP Zabłudów

 

  1. Z. Misiewicz
  2. M. Ogórkowska
  3. A. Omelianowicz
  4. M. Baniel

Chłopcy:

  1. SP Supraśl
  2. SP Zabłudów
  3. SP Wasilków
  4. SP 1 Łapy
  5. SP Sobolewo

 

  1. O. Zieniewicz
  2. M. Misiewicz
  3. H. Dudziński
  4. I. Omelianowicz

                                                                                  

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

Omelianowicz Jan

 

 

GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KAT. DZIEWCZĄT

 

Zawody odbyły się na hali sportowej w Zabłudowie dnia 23.11.2016 r.

W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły naszej gminy i gościnnie drużyna

chłopców kl. IV-III jako LUKS „Lider” Zabłudów.

Kolejność miejsc:

  1. SP Zabłudów

  2. SP Rafałówka

  3. SP Dobrzyniówka

  4. SP Białostoczek

 

Wyróżnienia indywidualne:

  1. „Król Strzelców”- Aleksandra Omelianowicz ( SP Zabłudów)

  2. Najlepszy Bramkarz – Gabriela Prus ( SP Dobrzyniówka)

  3. Najlepszy Zawodnik – Wiktoria Rokicka ( SP Rafałówka)

 

Organizatorem turnieju był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Zabłudów. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a wyróżniający się zawodnicy statuetki.

Drużyna SP Zabłudów:                                                   Drużyna LUKS "Lider” Zabłudów (chł.)

  1. A. Omelianowicz                                                    1. M. Petelski

  2. P. Durys                                                                2. Sz. Kalinowski

  3. Z. Misiewicz                                                          3. P. Gryguć

  4. O. Nieścierowicz                                                    4. W. Pietraszkiewicz

  5. K. Waluk                                                               5. J. Piłaszewicz

  6. W. Puczko                                                             6. G. Gierejko

  7. A. Zawadzka                                                          7. D. Szmurło

  8. A. Kraczyna                                                           8. P. Struk

  9. M. Klimaszewska

  10. M. Andrejczuk

  11. M. Ogórkowska

 

A. Zieniewicz

J. Omelianowicz

 

 

FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W SZACHACH

 

 

Zawody odbyły się 26.11.2016r.w Perlejewie.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:

  1. Z. Misiewicz
  2. A. Omelianowicz
  3. M. Ogórkowska
  4. M. Baniel

Dziewczyny bardzo dobrze rozegrały swoje mecze. Bilans spotkań przedstawia się następująco: pięć zwycięstw, jeden remis i  jedyna przegrana z drużyną  SP Supraśl, która pewnie wygrała turniej. Ostatecznie dziewczyny zajęły drugie miejsce i awansowały do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 03.12.2016 w Suwałkach. Gratulacje.

Drużyna chłopców była reprezentowana przez:

  1. O. Zieniewicz
  2. I. Omelianowicz
  3. M. Misiewicz
  4. H. Dudzińskiego

 

Chłopcy zakończyli swoją rywalizacje na 5 miejscu z ośmiu drużyn.

Wynik może nie zachwyca , ale zespół jest młody i brakuje im doświadczenia.

Myślę , że w następnych latach będzie coraz lepiej. Gratulacje również i Wam chłopcy.

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.       

 

                                                                                       Jan Omelianowicz

 

 

ANDRZEJKOWY TURNIEJ W KLEOSINIE

 


Turniej piłki halowej w Kleosinie odbył się 29.11.2016r.
Udział w turnieju wzięło 5 zespołów chłopców rocznik 2005/2006 ( kl. V – IV ) oraz drużyna dziewcząt z naszej szkoły ( kl. VI – rocznik 2004).
Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym”, czas gry 15 minut, zmiany hokejowe, w polu - 4+bramkarz.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy, a trzy pierwsze zespoły dodatkowo medale.

 

Kolejność miejsc :
1. LUKS „Lider” Zabłudów  
2. SP Kleosin I
3. SP Kleosin II
4. SP Zabłudów ( dziewczyny )
5. SP 50 Białystok
6. SP Księżyno

 

Drużyna dziewcząt:                                      Drużyna chłopców:
1. Z. Misiewicz                                       1. J. Dakowicz
2. A. Omelianowicz                                 2. I. Omelianowicz
3. P. Durys                                             3. K. Chmielewski
4. M. Ogórkowska                                  4. M. Petelski
5. K. Waluk                                            5. Sz. Kalinowski
6. O. Nieścierowicz                                 6. W. Pietraszkiewicz
7. A. Zawadzka                                      7. Ł. Romaniuk


                                                                                   
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.                                                                                       

 

Jan Omelianowicz

 

GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 


Zawody odbyły się 30.11.16r. na hali sportowej w Zabłudowie.
Turniej był przeznaczony dla chłopców, ale gościnnie wystąpiła drużyna dziewcząt z kl. VI SP Zabłudów .
Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”, czas gry 12 minut, zmiany hokejowe, podczas gry na boisku przebywało  – 4 zawodników + bramkarz.
Organizatorem turnieju był LUKS „Lider” Zabłudów, który zapewnił wszystkim zespołom pamiątkowe puchary, a wyróżniającym się piłkarzom statuetki.
Wyróżnieni: Najlepszy Strzelec – Oskar Zieniewicz, Najlepszy Bramkarz – Jakub Dakowicz, Najlepszy Zawodnik – Igor Omelianowicz (wszyscy SP Zabłudów).

Kolejność miejsc:
1. SP Zabłudów kl. VI
2. SP Zabłudów kl. V -IV  
3. SP Dobrzyniówka
4. SP Białostoczek
5. SP Rafałówka

Drużyna SP Zabłudów (dz.)
1. A. Omelianowicz
2. K. Waluk
3. Z. Misiewicz
4. A. Zawadzka
5. W. Puczko
6. O. Niescierowicz
7. P. Durys
8. M. Ogórkowska

Drużyna kl. VI                                                   Drużyna kl. IV – V
1. O. Zieniewicz                                                     1. I. Omelianowicz
2. Sz. Szarejko                                                      2. J. Dakowicz
3. M. Siergiejewicz                                                 3. Ł. Romaniuk
4. Sz. Rećko                                                         4. K. Chmielewski
5. M. Bogucki                                                        5. D. Maliszewski
6. D. Okrasiński                                                     6. D. Szmurło
7. M. Jakoniuk                                                       7. M. Petelski
8. M. Chmielewski                                                  8. Sz. Kalinowski
9. Ł. Miniuk                                                            9. W. Pietraszkiewicz
                                                                            10. P.Gryguć
                                                                            11. J. Piłaszewicz 


 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

                                                                                                                     Jan Omelianowicz

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH

 

 

Dnia 03-12-1016r. w Suwałkach odbył się Finał województwa w szachach dziewcząt, w których wzięło udział osiem drużyn.

Naszą szkołę reprezentowały:

Zuzanna Misiewicz

Martyna Ogórkowska

Aleksandra Omelianowicz

Magdalena Baniel

Po zaciętej rywalizacji (gra każdy z każdym) nasze podopieczne zajęły ósme miejsca. Gratulacje!!!

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

Artur Zieniewicz

 

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ W ZABŁUDOWIE

 

 

Zawody odbyły się dnia 11.12.2016r.  na hali sportowej w Zabłudowie.

Organizatorem turnieju był LUKS "Lider" Zabłudów  i KS "Rudnia" Zabłudów.

Turniej był przeznaczony dla dzieci z rocznika 2008 i młodszych, czyli kategoria  żaków.

Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym", czas gry 15 minut, na boisku podczas gry przebywało 4+bramkarz, zmiany hokejowe.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, wyróżniający się zawodnicy statuetki i trzy pierwsze zespoły komplet medali.

Kolejność miejsc :

  1. Gryf-Czarni Gródek
  2. MOSiR Bielsk Podlaski
  3. Pro Salutem Białystok
  4. LUKS "Lider" Zabłudów
  5. LZS Narewka
  6. KS "Rudnia" Zabłudów

 

Nagrody indywidualne:

  1. Najlepszy Zawodnik – Mateusz Bura ( MOSiR Bielsk Podlaski )
  2. Najlepszy Bramkarz – Maciej Korniluk ( Pro Salutem Białystok )
  3. Najlepszy Strzelec – Bartłomiej Bura ( Gryf-Czarni Gródek )

 

Drużyna LUKS "Lider" Zabłudów:         Drużyna KS "Rudnia" Zabłudów:

  1. D. Fiedoruk                             1. H. Dudziński
  2. K. Klimaszewski                      2. M. Janowicz
  3. D. Pogorzelski                         3. Sz. Matukiewicz
  4. D. Puchłowski                         4. J. Lewkowicz
  5. D. Tomaszewski                      5. M. Misiewicz
  6. Sz. Tomaszewski                    6. K. Piłaszewicz
  7. J. Jakoniuk                             7. K. Prus
  8. K. Minko                                8. M. Szum
  9. B. Romanowicz                      9. B. Górski

 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 

                                                                                       Jan Omelianowicz

TURNIEJ "Z PODWÓRKA NA STADION" O PUCHAR TYMBARKA

Zawody odbyły się 14.12.2016r. na hali sportowej w Zabłudowie.

Udział w turnieju wzięli chłopcy z rocznika 2009 i młodsi, czyli U-8.

Rywalizowały ze sobą trzy szkoły z powiatu białostockiego i awans do Mistrzostw Województwa uzyskuje jeden zespół.

Wyniki spotkań:

  1. SP Kleosin – SP Księżyno6:0
  2. SP Zabłudów – SP Księżyno 5:1
  3. SP Kleosin – SP Zabłudów 4:1

 

Kolejność miejsc:

  1. SP Kleosin
  2. SP Zabłudów
  3. SP Księżyno

 

Drużyna SP Zabłudów:

  1. D. Puchłowski
  2. D. Fiedoruk
  3. D. Pogorzelski
  4. J. Jakoniuk
  5. Sz. Tomaszewski
  6. D. Tomaszewski
  7. B. Siemieńczuk
  8. J. Osiński
  9. K. Klimaszewski
  10. K. Minko

 

                                                                                  

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

Jan Omelianowicz

 

 

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ W MICHAŁOWIE

Turniej odbył się 15.12.2016r. na hali sportowej w Michałowie.

Uczestniczyło w nim 10 zespołów z rocznika 2003 i młodsi w kat. chłopców.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Michałowie.

System rozgrywek: dwie grupy po 5 zespołów, czas gry 12min., zmiany hokejowe, zakaz wślizgu, wszystkie rzuty pośrednie, na boisku gra 4+ bramkarz.

Grupa A Grupa B

  1. LUKS „Lider” Zabłudów 1. Niemen I Grodno

  2. Jagiellonia I Białystok 2. MOSiR Mońki

  3. Niemen II Grodno 3. Jagiellonia II Białystok

  4. MOSiR Michałowo 4. Rona Ełk

  5. AP Talent II Białystok 5. AP Talent I Białystok

 

Kolejność miejsc:

  1. AP Talent II Białystok

  2. Jagiellonia I Białystok

  3. Rona Ełk

  4. Jagiellonia II

  5. AP Talent I

  6. LUKS „Lider” Zabłudów

  7. MOSiR Michałowo

  8. Niemen I Grodno ( Białoruś)

  9. Niemen II Grodno ( Białoruś)

  10. MOSiR Mońki

 

Drużyna „Lidera”:

  1. P. Puczko

  2. F. Tarasiuk

  3. K. Chomicki

  4. S. Lipski

  5. K. Szorc

  6. B. Niekało

  7. I. Omelianowicz

  8. M. Chmielewski

  9. O. Zieniewicz

  10. J. Dakowicz

 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY

Omelianowicz Jan

Leończuk Jarosław

 

WYJAZD NA NARTY ZJAZDOWE DO GOŁDAPI

 

 

 

                                        Program wycieczki

 

1.   Wyjazd dnia 16.02.17r. o godz. 7.00 spod "Chatki Puchatka" w Zabłudowie

2.   Przyjazd do Gołdapi –  godz. 10.45

3.   Zakup karnetów na wyciąg narciarski

4.   Wypożyczenie sprzętu narciarskiego:

     - narty, buty, kijki, kask

5.       Zajęcia na stoku narciarskim w godz. 11.45-15.30

     - Zajęcia odbywały się z instruktorami narciarstwa zjazdowego

6.  Obiad –  godz. 16.00

7.   Wyjazd z Gołdapi godz. 16.30

8.   Powrót do Zabłudowa – godz. 20.00

Lista uczestników:

1. Ogórkowska Martyna

2. Durys Patrycja

3. Puczko Wiktoria

4. Zuzanna Misiewicz

5. Aleksandra Omelianowicz

6. Gabriela Mielech

7. Oskar Zieniewicz

8. Filip Tarasiuk

9.  Patryk Puczko

10.   Kacper Chomicki

11.   Igor Omelianowicz

12.   Dawid Lul

13.   Petelski Mateusz

14.   Kalinowski Szymon

15.   Dakowicz Jakub

16.   Artur Zieniewicz - opiekun

17.   Jarosław Leończuk - opiekun

18.   Jan Omelianowicz – opiekun

Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Zabłudowie. Organizatorem  był LUKS "Lider" Zabłudów.

 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 

 

  MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM

 

Gminny turniej tenisa stołowego szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców odbył się na hali sportowej w Zabłudowie dnia 22.02.2017r.

Rywalizowały ze sobą wszystkie szkoły naszej gminy.  W kategorii dziewcząt uczestniczyło 13 zawodniczek, a w kategorii chłopców 16 zawodników.

Organizatorem i sponsorem nagród był LUKS  „Lider” Zabłudów.

Trzech pierwszych zawodników w swoich kategoriach  otrzymało pamiątkowe medale, a  za 4-6 miejsce dyplomy.

 

Kolejność miejsc w kat. dziewcząt:

  1. Wiktoria Rokicka   SP Rafałówka
  2. Gabriela Borowska  SP Rafałówka
  3. Anna Jakubowska  SP Dobrzyniówka
  4. Martyna Choroszucha  SP Rafałówka
  5. Karolina Okuła  SP Dobrzyniówka
  6. Gabriela Prus  SP Dobrzyniówka
  7. Dominika Iwanowicz SP Zabłudów - 13 miejsce

 

Kolejność miejsca kat. chłopców:

  1. Szymon Turczewski  SP Dobrzyniówka
  2. Piotr Stasieluk  SP Dobrzyniówka
  3. Igor Omelianowicz  SP Zabłudów
  4. Oskar Zieniewicz  SP Zabłudów
  5. Gabriel Turczewski  SP Dobrzyniówka
  6. Kamil Wojtecki  SP Dobrzyniówka
  7. Szymon Szarejko SP Zabłudów - 9 miejsce
  8. Bartłomiej Giesko SP Zabłudów - 10 miejsce

 

 ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.                                                                             

 

                      Omelianowicz Jan

 

 

            MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SKOKU WZWYŻ

 

  

Zawody odbyły się 08.03.2017r. na hali sportowej w Zabłudowie.

Do konkursu zgłosiło się 9 dziewcząt i 7 chłopców, wszyscy z kl. IV-VI.

Organizatorem konkursu skoku wzwyż był LUKS  "Lider” Zabłudów. Po zakończeniu zawodów  trzech pierwszych skoczków otrzymało pamiątkowe medale w kategorii dziewcząt i kategorii chłopców.

Wyniki konkursu ( dziewcząt):

  1. S. Jurgielewicz
  2. Z. Misiewicz
  3. P. Durys
  4. A. Kraczyna
  5. P. Rokicka
  6. K. Trocka
  7. A. Omelianowicz
  8. O. Kuczyńska
  9. W. Puczko

Wyniki konkursu ( chłopców):

  1. P. Górski
  2. M. Petelski
  3. O. Zieniewicz
  4. B. Kupiecki
  5. B. Giesko
  6. P. Gryguć
  7. D. Maliszewski

 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.                                                                                               

 

    Jan Omelianowicz

 

FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

Zawody odbyły się 29.03.2017r.w Supraślu. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów z kl. IV-VI.

Awans do Mistrzostw Województwa uzyskują 3 pierwsze zespoły lub indywidualnie – 6 pierwszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych.

Wyniki rywalizacji:

Dziewczyny 800m – kl. VI

  1. A. Omelianowicz – 11 miejsce
  2. Z. Zarzecka – 13 miejsce

 

Chłopcy 600 m – kl. IV

  1. P. Gryguć – 1 miejsce

 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.         

                                                                                     Omelianowicz Jan

 

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

 

 

Zawody odbyły się 08.04.2017r. w Białymstoku na Pietraszach.

Naszą szkołę reprezentował jeden zawodnik z IV kl. Piotr Gryguć, który na dystansie 600m zajął 7 miejsce. Gratulacje.

 

Omelianowicz Jan

 

 

 

MISTRZOSTWA GMINY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W CZWÓRBOJU LA

 

Zawody odbyły się 24.04.17r. w Zabłudowie. Rywalizowały ze sobą wszystkie szkoły z naszej gminy w kategorii dziewcząt (19 zawodniczek) i kategorii chłopców (21 zawodników).

Organizatorem i sponsorem nagród był LUKS „Lider” Zabłudów. Sześciu pierwszych zawodników w swoich kategoriach otrzymało pamiątkowe medale (1-3 miejsce) i dyplomy (4-6 miejsce).

Kategoria dziewcząt:

  1. A. Omelianowicz – 231 pkt.

  2. Z. Zarzecka – 198 pkt.

  3. Z. Misiewicz – 196 pkt.

  4. P. Durys – 178 pkt.

  5. W. Rokicka – 158 pkt. SP Rafałówka

  6. M. Choroszucha – 157 pkt. SP Rafałówka

  1. S. Jurgielewicz – 119 pkt.

  2. O. Nieścierowicz – 118 pkt.

  1. A. Kraczyna – 53 pkt.

 

Kategoria chłopców:

  1. B. Giesko – 142 pkt.

  2. K. Gembicki – 141 pkt. SP Białostoczek

  3. Sz. Turczewski – 136 pkt. SP Dobrzyniówka

  4. SZ. Szarejko – 135 pkt.

  5. I. Omelianowicz – 134 pkt.

  6. S. Gembicki – 130 pkt. SP Białostoczek

  7. P. Gryguć – 115 pkt.

  8. P. Górski – 113 pkt.

  9. Ł. Romaniuk – 103 pkt.

  1. M. Jakoniuk – 81 pkt.

  1. G. Gierejko – 79 pkt.

  2. Sz. Kalinowski – 78 pkt.

  3. M. Petelski – 77 pkt.

  1. J. Popko – 62 pkt.

 

ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

 

Omelianowicz Jan

Zieniewicz Artur

 

 

KONKURS NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SZKOŁY

 

Rok szkolny 2016/2017

 

 

LP IMIĘ I NAZWISKO Suma pkt.
1 ALEKSANDRA OMELIANOWICZ 367,5
2 ZUZANNA MISIEWICZ 338
3 IGOR OMELIANOWICZ 243,5
4 MARTYNA OGÓRKOWSKA 223
5 PIOTR GRYGUĆ 193
6 WIKTORIA PUCZKO 187
7 OSKAR ZIENIEWICZ 172
8 PATRYCJA DURYS 171,5
9 SANDRA JURGIELEWICZ 149
10 OLIWIA NIEŚCIEROWICZ 147
11 MATEUSZ PETELSKI 132,5
12 JAKUB DAKOWICZ 125,5
13 KAROLINA WALUK 121
14 ZUZANNA ZARZECKA 115
15 MAGDALENA BANIEL 112,5
16 MICHAŁ MISIEWICZ 110
17 SZYMON KALINOWSKI 105,5
18 WOJTEK PIETRASZKIEWICZ 94,5
19 KRZYSZTOF CHMIELEWSKI 91,5
20 HUBERT DUDZIŃSKI 87,5
21 ANIELA ZAWADZKA 84
22 DAWID SZMURŁO 83,5
23 ZUZANNA STANIENDA 82
24 KAROLINA TROCKA 81,5
25 GIESKO BARTŁOMIEJ 81
26 PIOTR KOZIKOWSKI 77,5
27 SZYMON SZAREJKO 77,5
28 GABRIELA POGORZELSKA 75
29 DANIEL OKRASIŃSKI 67
30 DOMINIK PUCHŁOWSKI 59
31 ŁUKASZ ROMANIUK 58,5
32 PAULINA ROKICKA 56
33 JULIA PRESNAROWICZ 55
34 DOMINIK POGORZELSKI 54
35 SZYMON TOMASZEWSKI 54
36 KRZYSZTOF MINKO 53,5
37 JAKUB JAKONIUK  53
38 KAMIL KLIMASZEWSKI 53
39 KACPER PIŁASZEWICZ 50,5
40 PATRYK STRUK 48,5
41 JAKUB PIŁASZEWICZ 47,5
42 DAMIAN FIEDORUK 44
43 DAWID TOMASZEWSKI 44
44 BARTOSZ WALUK 42,5
45 MAREK JANOWICZ 41,5
46 KRYSTIAN PRUS 41,5
47 MIKOŁAJ JAKONIUK 39
48 JAKUB POPKO 35,5
49 MICHAŁ SIERGIEJEWICZ 35
50 MICHAŁ SZUM 34
51 DOMINIKA PIETRUCZUK 30
52 JAKUB LEWKOWICZ 29,5
53 JAKUB OSIŃSKI 28
54 DAWID MALISZEWSKI 27,5
55 OLA KRACZYNA 24,5
56 PIOTR GÓRSKI 24,5
57 MARCIN KLIMASZEWSKI 24
58 MARTYNA KLIMASZEWSKA 22
59 MAURYCY ANTCZAK 20
60 GRZEGORZ GIEREJKO 19,5
61 MARTYNA TORBICZ 12,5
62 SZYMON REĆKO 12
63 ŁUKASZ MINIUK 12
64 ADAM LUL 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
    16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
  • 85 7188020

Galeria zdjęć