• Rok szkolny 2021/2022

• Witamy w Szkolnej Świetlicy w nowym roku szkolnym 2021/2022.

Wszystkim naszym uczniom życzymy sukcesów, wytrwałej pracy, wielu chwil spędzonych w dobrym towarzystwie i wspaniałej atmosferze.

Wychowawcy Świetlicy

• Wrzesień w szkolnej świetlicy

• Rozpoczynamy nowy rok szkolny z radością i nadzieją na piękny czas i wspaniałe chwile z kolegami, koleżankami i nauczyciealmi w dobrej atmosferze i w duchu przyjaźni.

Wrzesień poza dniem rozpoczęcia szkoły obfitował w wiele ciekawych dni i artakcji, które mogliśmy wspólnie przeżyć.

• 8.09 Dzień Marzyciela

• Tego dnia rozmawialiśmy o marzeniach naszych najmłodszych uczniów. Dzieci z klas 1-3 dzieliły się swoimi planami na przyszłość, mówiły jakie są ich marzenia. Wiele z nich dotyczyło rzeczy i spraw materialnych :) Niektórzy chcieliby kiedyś zostać kimś ważnym, lub wykonwać zawód pilota lub modelki... Snuciom marzeń towarzyszyły rysunki, które odzwierciedlały dziecięce marzenia.

• 15.08 Międzynarodowy Dzień Kropki

• W światowym dniu świętowania kreatywności i twórczości przypomnieliśmy sobie o Vashti i jej przygodzie z budowaniem poczucia własnej wartości poprzez artystyczne działania. Dzień Kropki w naszej świetlicy jest zawsze wesoły i pełen twórczych niespodzianek. Tym razem uczniowie klas młodszych wspólnie wykonali plakat dorysowując kropki tak, by powstało wspólne dzieło!

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• W Światowym Dniu Orderu Uśmiechu nasi uczniowie mogli dowiedzieć się o historii tego specjalnego odznaczenia przyznawanego przez dzieci.

Marzec w szkolnej świetlicy!

27.09.2021 19:50
          Zapraszamy do zapoznania się z kroniką wydarzeń w marcu.

Wydarzenia marcowe:

8 marca Dzień Kobiet

Luty w szkolnej świetlicy!

01.06.2021 11:08
          Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami obchodzonymi przez uczniów w szkolnej  świetlicy w lutym!

26 Lutego Dzień Dinozaura

01.06.2021 11:13
           26 Lutego Dzień Dinozaura

Tego dnia w świetlicy szkolnej gościliśmy nietypowe postacie – Dinozaury. Podczas poznawania tych prehistorycznych stworzeń, uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak wyglądały te wielkie gady, czym się żywiły. Dużo informacji podawali sami uczniowie, dzieląc się wiedzą z kolegami i koleżankami. Na koniec dnia obejrzeliśmy film animowany „Dobry Dinozaur”, który w humorystyczny sposób pokazał życie w czasach dinozaurów.

14 lutego Walentynki – dzień miłości i przyjaźni

01.06.2021 11:11
          14 lutego Walentynki

Walentynki w szkolnej świetlicy upłynęły pod znakiem dobrych słów, przyjaznych gestów. Rozmawialiśmy o uczuciach, które towarzyszą zakochanym. Poruszaliśmy tematy dobrych emocji, które okazujemy osobom, na których nam mocno zależy.  Był to także czas obdarowania się miłym liścikiem, pięknym obrazkiem.

11 lutego Dzień Bezpiecznego Internetu

01.06.2021 11:06
          Dzień Bezpiecznego Internetu

Podczas obchodów tego dnia rozmawialiśmy z uczniami na temat niebezpiecznych sytuacji, które mogą się przytrafić podczas korzystania z sieci. Podczas pogadanek i dyskusji omawialiśmy to, jak dobrze wykorzystać potencjał wiadomości i materiałów, które kryją się w Internecie. Uczniowie wskazywali jak, bezpiecznie rozmawiać w mediach społecznościowych i na czatach.  Wiele pozytywnych wiadomości podawali uczniowie na temat tego, jak korzystają z Internetu podczas zabawy i nauki.