Nawigacja

Sport

WYDARZENIA SPORTOWE ROK SZKOLNY 2017/2018

WYDARZENIA SPORTOWE

- ROK SZKOLNY 2017/2018


 MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH SZTAFETOWYCH

Zawody odbyły się 27.09.17r. w Supraślu. Naszą szkołę reprezentowało kilku uczniów, gdyż w związku z reformą,  VII klasy szkoły podstawowej są traktowane jako ( I gimnazjum).

Drużyny z Zabłudowa dziewcząt i chłopców miały więc w swoich szeregach uczniów z gimnazjum jak i podstawówki.

Połączenie dwóch szkół wyszło nam na dobre, gdyż dziewczyny i chłopcy awansowali do następnego etapy czyli Finału Grupy Południowej naszego województwa.

Zespół dziewcząt zajął 4 miejsce, a chłopców 5.

Drużyny biorące udział w sztafetowych biegach przełajowych składają się z 10 zawodników.

Reprezentacja naszej szkoły dziewcząt:

  1. A. Omelianowicz
  2. Z. Misiewicz
  3. W. Puczko
  4. O. Nieścierowicz
  5. Z. Zarzecka

Reprezentacja  naszej szkoły chłopców:

  1. P. Przymierski
  2. M. Jakoniuk

  Drużyna z szkoły podstawowej chłopców ( kl. IV-VI) nie brała udziału w zawodach, gdyż na 12 uczniów, których powołałem  stawiło się tylko 6 zawodników. Wstyd i rozczarowanie, że chłopcy nie chcą reprezentować swojej szkoły.

 

                                                                                                                                Jan  Omelianowicz


MISTRZOSTWA POWIATU DZIEWCZĄT W PIŁCE NOŻNEJ

Zawody odbyły się w Michałowie dnia 29.09.2017r.

Dziewczyny zajęły piąte miejsce i nie awansowały do dalszych rozgrywek.

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP Kleosin
  2. SP Poświętne
  3. SP Michałowo
  4. SP Wasilków
  5. SP Zabłudów
  6. SP Dobrzyniewo

Skład SP Zabłudów:

1. M. Andrejczuk

2. G. Kleszczewska

3. S. Jurgielewicz

4. M. Klimaszewska

5. A. Kraczyna

6. A. Lul

7. K. Trocka

8. Z. Lulewicz

9. M. Rajewska

                                                                                                Artur Zieniewicz


FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  Zawody odbyły się 09.10.17r. w Supraślu. Awans do Finału wojewódzkiego uzyskują 5 pierwszych zespołów, dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z klas VII.

W rywalizacji brało udział 18 szkół i nasz zespół składający się z uczennic gimnazjum i szkoły podstawowej zajął ostatecznie 10 miejsce.

SP Zabłudów :

  1. Z. Misiewicz
  2. A. Omelianowicz
  3. O. Nieścierowicz
  4. W. Puczko
  5. P. Rokicka
  6. Z. Zarzecka
  7. P. Daniluk

 

Jan Omelianowicz


MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

Zawody odbył się 11.10.17r. na hali w Kleosinie.

Rywalizowały ze sobą dwie szkoły i dwie uzyskują awans do dalszych rozgrywek.

Wynik spotkania to  Kleosin – Zabłudów 7: 1

Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z VII kl.

  1. O. Nieścierowicz
  2. M. Andrejuk
  3. Z. Misiewicz
  4. M. Ogórkowska
  5. P. Durys
  6. W. Puczko
  7. A. Omelianowicz

 

                                                                                                    Artur Zieniewicz


PÓŁFINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ CHŁOPCÓW W PIŁKĘ NOŻNĄ

Zawody odbyły się 11.10.17r. na ,, Orliku” w Jaświłach.

W turnieju rywalizowało 4 zespoły i awans do Finału Grupy uzyskują dwie pierwsze drużyny.

Kolejność miejsc:

  1.  Zabłudów
  2. Jaświły
  3. Bielsk Podlaski nr.4
  4. Narewka

Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów z kl. VII, a pozostali to uczniowie II i III kl. Gimnazjum w  Zabłudowie.

  1. B. Giesko
  2. P. Przymierski
  3. O. Zieniewicz

                                                                                       Jan Omelianowicz     


FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W PŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

  Zawody odbyły się 25.10.2017r. na ,,Orliku” w Kleosinie.

W rywalizacji o awans do Półfinału Wojewódzkiego brało udział cztery zespoły. Dwie pierwsze drużyny przechodzą do następnego etapu.

Wyniki spotkań;

  1. Jaświły – Kleosin       2:2
  2. Zabłudów – Krypno  5:0
  3. Jaświły – Krypno       2:1
  4. Zabłudów – Kleosin  1:2
  5. Krypno – Kleosin       0:4
  6. Zabłudów – Jaświły  2:0

Kolejność miejsc:

  1. Kleosin
  2. Zabłudów
  3. Jaświły
  4. Krypno

Drużyna składała się z uczniów Gimnazjum i SP w Zabłudowie.

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. O. Zieniewicz
  2. B. Giesko
  3. P. Przymierski

Jan Omelianowicz


 

IGRZYSKA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 Zawody odbyły się 27.10.17r. w Supraślu. Drużyna składa się z czterech zawodników w swojej kategorii wiekowej. Biegi były rozgrywane w kategorii dziewcząt i chłopców. Trzy pierwsze zespoły awansują do Finału Grupy Południowej oraz sześciu najlepszych z każdego biegu.

Dziewczyny kl. IV 600m

  1. N. Krzemińska 9 miejsce
  2. D. Baniel   11 miejsce
  3. W. Minko  26
  4. K. Jabłońska 43

Chłopcy kl. IV 600m

  1. B. Waluk  16 miejsce
  2. J. Lewkowicz   17
  3. P. Struk   25
  4. M. Misiewicz   26

Dziewczyny kl. V  700m

  1. S. Jurgielewicz  4 miejsce
  2. M. Klimaszewska  24
  3. P. Wepa  31
  4. A. Kraczyna  40

Chłopcy kl. V  700m

  1. P. Gryguć  1 miejsce ( złoty medal )
  2. M. Petelski  miejsce 9
  3. W. Pietraszkiewicz  30
  4. Sz. Kalinowski  32

Dziewczyny kl. VI  800m

  1. K. Trocka   miejsce 38
  2. M. Torbicz   40

Chłopcy kl. VI  800m

  1. I. Omelianowicz miejsce 17
  2. M. Klimaszewski  23
  3. P. Kozikowski  37
    Dziewczyny kl. VII  1000m
  1. A. Omelianowicz 1 miejsce ( złoty medal )
  2. Z. Misiewicz  9
  3. W. Puczko  11
  4. P. Rokicka  13

Chłopcy kl. VII 1500m

  1. O. Szum  miejsce 20
  2. M. Jakoniuk  21
  3. B. Giesko  30

 

Artur Zieniewicz

Jan Omelianowicz


FINAŁ POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

Zawody odbyły się na hali sportowej w Łapach 31.10.17r.

W turnieju brały udział dziewczyny z naszej szkoły i gimnazjum w Zabłudowie tworząc jedną drużynę.

Wyniki rywalizacji:

  1. Zabłudów – Kleosin        1:7
  2. Zabłudów – Poświętne  0:4
  3. Michałowo – Zabłudów 0:2

Kolejność miejsc:

  1.  Kleosin
  2. Poświętne
  3. Michałowo
  4. Zabłudów

Skład drużyny z  Zabłudowa:

  1. E. Dawidziuk -  gimnazjum
  2. A. Hryniewiczka  - gimnazjum
  3. A. Omelianowicz
  4. Z. Misiewicz
  5. M. Ogórkowska
  6. W. Puczko
  7. O. Nieścierowicz
  8. P. Durys
  9. M. Andrejuk
  10. A. Zawadzka

                                                                                         B. Mielech

                                                                                         A. Zieniewicz


MISTRZOSTWA POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W SZACHACH

 Zawody odbyły się 16.11.2017r. w Supraślu.

Awans do półfinału wojewódzkiego uzyskują dwa pierwsze zespoły.

 

 

 

 

 

 

Wyniki rywalizacji:

Wyniki rywalizacji:

Dziewczyny

  1. SP Zabłudów
  2. SP Supraśl

Chłopcy

  1. SP Supraśl
  2. SP Zabłudów
  3. SP Turośń Kościelna

Drużyna dziewcząt:

  1. Z. Misiewicz
  2. A. Omelianowicz
  3. M. Ogórkowska
  4. D. Andrzejewska

Drużyna chłopców:

  1. I. Omelianowicz
  2. M. Misiewicz
  3. H. Dudziński
  4. M. Szum

 

                                                                                     Jan Omelianowicz


FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W SZACHACH

  Zawody odbyły się 25.11.2017r. w Perlejewie. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt ( klasy VII ) i chłopców ( kl. IV-VI ).

  Awans do Finału wojewódzkiego uzyskują dwa pierwsze zespoły w swoich kategoriach.

Zespół dziewcząt spisał się na medal, zajmując pierwsze miejsce na 7 drużyn.

Drużyna chłopców zajęła wysokie trzecie miejsce, również na siedem drużyn.

Wyniki rywalizacji:

Dziewczyny:

  1. SP Zabłudów
  2. Gim. Dubicze Cerkiewne
  3. Gim. Mońki
  4. Gim. nr.3 Bielsk Podlaski
  5. SP Perlejewo
  6. Gim. Grodzisk
  7. Gim. Augustowo

 

SP Zabłudów:

  1. Z. Misiewicz
  2. A. Omelianowicz
  3. M. Ogórkowska
  4. O. Nieścierowicz

                                                                                          Artur Zieniewicz

Chłopcy:

  1. SP Supraśl
  2. SP Grodzisk
  3. SP Zabłudów
  4. SP Dubicze Cerkiewne
  5. SP Czartajewo
  6. SP Mońki
  7. SP Augustowo

 

SP Zabłudów:

  1. I. Omelianowicz
  2. H. Dudziński
  3. M. Misiewicz
  4. M. Szum

                                                                                          Jan Omelianowicz


 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH

   Igrzyska młodzieży szkolnej województwa podlaskiego odbyły się 03.12.2017 w Białymstoku ( Zespół Szkół Integracyjnych nr1 ul. Pogodna)

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt z klas VII.

  1. M. Ogórkowska
  2. A. Omelianowicz
  3. Z. Misiewicz
  4. O. Nieścierowicz

W ścisłym finale startowało 8 drużyn i nasz zespół zajął bardzo dobre 5 miejsce, najwyższe w historii startów naszej szkoły.

Gratulacje dziewczyny i tak dalej.

Kolejność miejsc:

  1. ZSP 2 Suwałki               14 pkt.
  2. GMK Suwałki                11 pkt.
  3. SSP 3 BTO Białystok    10. Pkt.
  4. SP 45 Białystok              6 pkt.
  5. SP Zabłudów                 6 pkt.
  6. SP Dubicze Cerkiewne 4 pkt.
  7. SP 1 Grajewo                 4 pkt.
  8. SP 9 Łomża                    1 pkt

 ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY

                                                                                  Omelianowicz Jan

   

KONKURS NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SZKOŁY

LP IMIĘ I NAZWISKO SUMA PKT.
1 OSKAR ZIENIEWICZ 243
2 OLA OMELIANOWICZ 242
3 ZUZANNA MISIEWICZ 229,5
4 OLIWIA NIEŚCIEROWICZ 185
5 MARTYNA OGÓRKOWSKA 183,5
6 MICHAŁ MISIEWICZ 154,5
7 HUBERT DUDZIŃSKI 147
8 MICHAŁ SZUM 127,5
9 GIESKO BARTŁOMIEJ 119,5
10 IGOR OMELIANOWICZ 109
11 PIOTR PRZYMIERSKI 98
12 KRYSTIAN PRUS 82
13 KACPER PIŁASZEWICZ 80
14 MAREK JANOWICZ 79,5
15 JAKUB LEWKOWICZ 74,5
16 WIKTORIA PUCZKO 73,5
17 ADAM LUL 68
18 PATRYK STRUK 62,5
19 MAURYCY ANTCZAK 53,5
20 BARTOSZ WALUK 53
21 PATRYK PRUS 53
22 MAGDALENA ANDREJUK 50
23 SANDRA JURGIELEWICZ 50
24 PIOTR GRYGUĆ 48
25 DAWID CHARYTONIUK 47
26 BARTEK GÓRSKI 46
27 PATRYCJA DURYS 40
28 OLA KRACZYNA 37,5
29 SZYMON KALINOWSKI 33
30 MIKOŁAJ JAKONIUK 31,5
31 MARTYNA KLIMASZEWSKA 29
32 PAULINA ROKICKA 28,5
33 DOMINIKA ANDRZEJEWSKA 28,5
34 PIOTR GÓRSKI 28,5
35 ZUZANNA ZARZECKA 28
36 KAROLINA TROCKA 27,5
37 JAKUB PUCHALSKI 26,5
38 NATALIA KRZEMIŃSKA 26,5
39 SEBASTIAN WASILUK 26
40 KRZYSZTOF CHMIELEWSKI 25,5
41 DIANA BANIEL 25
42 MARTYNA ANDREJCZUK 24
43 MARTYNA RAJEWSKA 24
44 ZUZANNA LULEWICZ 22,5
45 WIKTORIA MINKO 22
46 DOMINIK POGORZELSKI 19,5
47 MIŁOSZ DUCHNOWSKI 19,5
48 DOMINIK PUCHŁOWSKI 18,5
49 WOJTEK  PIETRASZKIEWICZ 18,5
49 KACPER HOJKA 18,5
51 KAMIL KLIMASZEWSKI 18
52 SZYMON TOMASZEWSKI 17
53 JAKUB POPKO  17
54 MACIEJ PUCHALSKI 16,5
55 ANIELA ZAWADZKA 16
56 DOMINIKA PIŁASZEWICZ 16
57 ANDŻELIKA LUL 15
58 KRZYSZTOF MINKO 15
59 PIOTR KOZIKOWSKI 15
60 SZYMON SZAREJKO 15
61 DAWID MALISZEWSKI 15
62 DAWID TOMASZEWSKI 14,5
63 MARTYNA TORBICZ 14,5
64 MAGDALENA DURYS 8,5
65 A. ALEKSIEJCZUK-SZOTKO     8,5
66 ANTONIA ZAJKOWSKA 8,5
67 ZUZANNA KOTOWSA 8,5
68 MATEUSZ PETELSKI 7,5
 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
    16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
  • 85 7188020

Galeria zdjęć