Nawigacja

Sport

WYDARZENIA SPORTOWE ROK SZKOLNY 2018/2019

WYDARZENIA SPORTOWE

- ROK SZKOLNY 2018/2019


MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

       Zawody odbyły się 27.09.2018r. w Czarnej Białostockiej na ,,Orliku”.

Rywalizowały ze sobą pięć drużyn, systemem rozgrywek ,, każdy z każdym”, mecze po 15 minut. Awans do dalszych rozgrywek uzyskuje pierwszy zespół.

Kolejność miejsc:

  1. SP Michałowo
  2. SP Czarna Białostocka
  3. SP Zabłudów
  4. SP Wasilków
  5. SP Juchnowiec

Naszą szkołę reprezentowali:

  1. P. Struk
  2. M. Petelski
  3. W. Pietraszkiewicz
  4. J. Piłaszewicz
  5. M. Puchalski
  6. K. Hojka
  7. A. Lul
  8. P. Gryguć
  9. D. Szmurło
  10. B. Waluk

 

                                                                                                   Jan Omelianowicz


MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

    Zawody odbyły się 28.09.2018r w Michałowie. Rywalizowało ze sobą sześć szkół z powiatu białostockiego. Awans do półfinału wojewódzkiego uzyskują dwie najlepsze drużyny.

Wynik końcowy zawodów:

  1. SP Michałowo
  2. SP Poświętne
  3. SP Zabłudów
  4. SP Kleosin
  5. SP Choroszcz
  6. SP Wasilków

Skład drużyny SP Zabłudów:

  1. A. Aleksiejczuk-Szotko
  2. D. Baniel
  3. M. Durys
  4. O. Gierasimczuk
  5. Z. Kotowska
  6. D. Piłaszewicz
  7. W. Kużelewska
  8. M. Anderjuk
  9. S. Jurgielewicz
  10. M. Klimaszewska
  11. A. Kraczyna

  

                                                                                                          Artur Zieniewicz


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W SUPRAŚLU

    Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( klasy VIII-VII i Gimnazjum ) w sztafetowych biegach przełajowych odbyły się 02.10.2018r. w Supraślu.

Drużyna dziewcząt zajęła 4 miejsce i pewnie awansowała do Półfinału wojewódzkiego.

Zespół SP Zabłudów:

  1. A. Omelianowicz
  2. Z. Misiewicz
  3. Z. Zarzecka
  4. P. Durys
  5. W. Puczko
  6. M. Andrejuk
  7. P. Rokicka
  8. P. Daniluk
  9. G. Pogorzelska
  10. J. Presnerowicz

Rezerwowa: O. Niescierowicz                                                                                 

Zieniewicz Artur

                                                                                                              

Drużyna chłopców zajęła 7 miejsce i nie awansowała do dalszej rywalizacji.

   Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny i chłopcy z SP Zabłudowie ścigali się z drużynami, w których występowali uczniowie z III klas Gimnazjum.

Drużyna SP Zabłudów:

  1. D. Czyżewski
  2. J. Dakowicz
  3. P. Górski
  4. M. Jakoniuk
  5. M. Klimaszewski
  6. B. Kupiecki
  7. I. Omelianowicz
  8. Ł. Romaniuk
  9. O. Szum
  10. P. Kozikowski

Rezerwowi: Sz. Szarejko,  B. Giesko                                                                                          

  Omelianowicz Jan


MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

    Igrzyska Dzieci ( klasy VI-IV )w sztafetowych biegach przełajowych odbyły się 02.10.2018r. w Supraślu.

 Drużyna chłopców Szkoły Podstawowej w Zabłudowie zajęła 6 miejsce i awansowała do Półfinału wojewódzkiego, który się odbędzie 12.10.18r. w Supraślu.

Kolejność miejsc:

  1. SP Kleosin
  2. SSP Supraśl
  3. SP Wasilków
  4. SP 2 Czarna Białostocka
  5. SP 1 Wasilków
  6. SP Zabłudów
  7. SP Tykocin
  8. SP Zawady
  9. SP Gródek
  10. SP Dobrzyniewo Duże

 

Skład drużyny:

  1. P. Gryguć
  2. K. Hojka
  3. J. Lewkowicz
  4. A. Lul
  5. M. Misiewicz
  6. J. Piłaszewicz
  7. W. Pietraszkiewicz
  8. M. Puchalski
  9. P. Struk
  10. K. Kuczyński

 

                                                                                                   Omelianowicz Jan


MISTRZOSTWA POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 

      Zawody odbyły się 25.10.2018r. w Supraślu. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Awans do Półfinału Wojewódzkiego uzyskuje sześciu pierwszych zawodników w swoich kategoriach biegowych.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Dziewczyny kl. IV – 600m

  1. W. Mielech – 13 miejsce
  2. D. Przełożyńska – 16
  3. M. Kiertowicz – 30
  4. Z. Siebiestianiuk – 35

Chłopcy kl. IV – 600m

  1. J. Lewkowicz – 10 miejsce
  2. M. Misiewicz – 16
  3. B. Górski – 19
  4. M. Szum – 27
  5. K. Prus - 39

Dziewczyny kl. V – 700m

  1. D. Baniel – 5 miejsce
  2. W. Minko – 13
  3. A. Aleksiejczuk – Szotko – 29
  4. M. Durys – 35

Chłopcy kl. V – 700m

  1. P. Prus – 30 miejsce
  2. P. Struk – 37
  3. A. Lul – 38

Dziewczyny kl. VI – 800m

  1. p. Wepa – 21
  2. M. Klimaszewska – 26
  3. A. Paradowicz – 38
  4. A. Kraczyna – 43

Chłocy kl. VI – 800m

  1. P. Gryguć – 1 miejsce ( Złoty medal )
  2. M. Petelski – 12
  3. M. Puchalski – 20
  4. Sz. Kalinowski – 21

Dziewczyny kl. VII – 1000m

  1. K. Trocka – 24
  2. G. Pogorzelska – 28
  3. B. Moniukszko – 29
  4. A. Kuczyńska – 33

Chłopcy kl. VII – 1500m

  1. I. Omelianowicz – 4 miejsce
  2. M. Klimaszewski – 11
  3. J. Dakowicz -13

Dziewczyny kl. VIII – 1000m

  1. A. Omelianowicz ( Złoty medal )
  2. P. Rokicka – 8
  3. Z. Misiewicz – 10
  4. W. Puczko – 14

Chłopcy kl. VIII – 1500m

  1. D. Czyżewski – 24 miejsce
  2. M. Jakoniuk – 27
  3. Sz. Szarejko – 38
  4. O. Szum – 39

 

                                                                                                                 Bogumiła Mielech

                                                                                                                 Jarosław Leończuk

                                                                                                                 Jan Omelianowicz


FINAŁ POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W SZACHACH

         Igrzyska Dzieci ( kl. VI i IV ) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( kl. VIII, VII i Gimnazjum ) w szachach odbyły się 16.11.2018r. w Supraślu.

Awans do Półfinału Wojewódzkiego uzyskują dwa pierwsze zespoły w swoich kategoriach wiekowych.      

Igrzyska Dzieci:

  1. SP Supraśl
  2. SP Zabłudów
  3. SP Gródek

Skład drużyny SP Zabłudów:

  1. A. Zajkowska
  2. M. Misiewicz
  3. J. Lewkowicz
  4. H. Dudziński

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

  1. SP Supraśl
  2. SP Zabłudów
  3. Gim. Zabłudów
  4. SP Turośń Kościelna

Skład Drużyny SP Zabłudów:

  1. A. Omelianowicz
  2. Z. Misiewicz
  3. I. Omelianowicz
  4. O. Zieniewicz

                                                                                                Omelianowicz Jan


PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO  W SZACHY 

    Igrzyska Dzieci ( kl. VI-IV ) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( kl. VIII, VII i Gimnazjum ) w szachy odbyły się 24.11.2018r. w Perlejewie.

    Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które osiągnęły bardzo dobry wynik.

Drużyna w składzie : Zuzanna Misiewicz, Martyna Ogórkowska, Aleksandra Omelianowicz i Igor Omelianowicz zajęła pierwsze miejsce i awansowała na Mistrzostwa Województwa Podlaskiego, które odbędą się 02.12.2018r w Białymstoku.

    Młodszy zespół w składzie: Antonia Zajkowska, Hubert Dudziński, Michał Misiewicz i Jakub Lewkowicz wywalczył bardzo dobre 5 miejsce.

Wszystkim uczestnikom  gratulacje i powadzenia w dalszych rozgrywkach. 

Wyniki końcowe zawodów:

Igrzyska Dzieci:

  1. SP Supraśl
  2. SP Krypno
  3. SP Grodzisk
  4. SP Perlejewo
  5. SP Zabłudów
  6. SP Białowieża
  7. SP Mońki
  8. SP 3 Bielsk Podlaski

Igrzyska Młodzieży Szkolnej;

  1. SP Zabłudów
  2. SP Supraśl
  3. SP Czeremcha
  4. SP Perlejewo
  5. SP Białowieża
  6. SP Mońki
  7. PG Grodzisk
  8. SP 3 Bielsk Podlaski
                                                                                                                                                                                    Omelianowicz Jan

    MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZACHACH

     

    Zawody w szachach w naszym województwie cieszą się  ogromnym zainteresowaniem, aby dojść do finału wojewódzkiego nasza drużyna musiała przejść kilka szczebli: szkolny, gminny, powiatowy, rejonowy, łącznie do rywalizacji przystąpiło około czterystu szkół.

    Zawody odbyły się 02.12.2018r. w Szkole Podstawowej nr 45 w Białymstoku.

    Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

1. Z. Misiewicz

2. M. Ogórkowska

3. A. Omelianowicz

4. I. Omelianowicz

Kolejność miejsc:

  1. ZS 2 Suwałki
  2. GMK Suwałki
  3. SSP 3 BTO Białystok
  4. SG 8 Białystok
  5. SP Konarzyce
  6. SP 9 Łomża
  7. SSP Supraśl
  8. SP Zabłudów

                                                  Gratulacje!!!

                                                                                                           Artur  Zieniewicz

 


KONKURS NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA

LP IMIĘ I NAZWISKO SUMA PKT.
1 OLA OMELIANOWICZ 174
2 IGOR OMELIANOWICZ 153,5
3 ZUZANNA MISIEWICZ 151,5
4 MICHAŁ MISIEWICZ 100,5
5 MARTYNA OGÓRKOWSKA 98
6 JAKUB LEWKOWICZ 75
7 PATRYK STRUK 71
8 ANTONIA ZAJKOWSKA 66
9 HUBERT DUDZIŃSKI 62,5
9 DIANA BANIEL 62
11 PIOTR GRYGUĆ 62
12 KACPER HOJKA 60,5
13 ADAM LUL 55,5
14 A. ALEKSIEJCZUK-SZOTKO     50
15 WOJTEK  PIETRASZKIEWICZ 48
16 MAGDALENA DURYS 47
17 JAKUB PIŁASZEWICZ 44
18 PATRYK PRUS 42,5
19 WIKTORIA KUŻELEWSKA 42
19 DOMONIKA PIŁASZEWICZ 42
19 ZUZANNA KOTOWSA 42
19 OLGA GIERASIMCZUK 42
23 MACIEJ PUCHALSKI 40
24 MAURYCY ANTCZAK 35
25 OSKAR ZIENIEWICZ 32,5
26 MICHAŁ SZUM 32
27 WIKTORIA PUCZKO 31,5
28 KRYSTIAN PRUS 30,5
29 MIKOŁAJ JAKONIUK 29,5
30 OSKAR SZUM 29
30 SZYMON SZAREJKO 29
32 DOMINIK POGORZELSKI 28,5
33 DOMINIK PUCHŁOWSKI 28
33 MATEUSZ PETELSKI 28
35 MARCIN KLIMASZEWSKI 27
35 DAWID SZMURŁO 27
33 SZYMON TOMASZEWSKI 26,5
37 DOMINIK CZYZEWSKI 26
37 WIKTORIA MINKO 26
37 PAULINA ROKICKA 26
37 BARTOSZ WALUK 26
41 PAULINA DANILUK 24
41 DAWID TOMASZEWSKI 24
41 JAKUB JAKONIUK 24
44 PATRYCJA DURYS 23,5
45 OLA KRACZYNA 22
45 MARTYNA KLIMASZEWSKA 22
47 KONRAD KUCZYŃSKI 21,5
48 GABRIELA POGORZELSKA 21
49 MAREK JANOWICZ 20
49 SZYMON KALINOWSKI 20
51 WERONIKA KUŻELEWSKA 19
51 ANTONIA ZAJKOWSKA 19
51 JAKUB OSIŃSKI 19
51 ADRIAN BERGIEL 19
51 KAMIL KLIMASZEWSKI 19
56 SANDRA JURGIELEWICZ 18
56 MARTYNA ANDREJCZUK 18
56 PIOTR KOZIKOWSKI 18
56 JAKUB DAKOWICZ 18
60 WERONIKA MIELECH 17
61 DOMINIKA PRZEŁOŻYŃSKA 16,5
62 MAGDALENA ANDREJUK 16
62 JULIA PRESNEROWICZ 16
64 KRZYSZTOF FILONCZUK 10
65 NATALIA KRZEMIŃSKA 9,5
66 BARTEK GÓRSKI 7
67 PIOTR GÓRSKI -1,5
68 ŁUKASZ ROMANIUK -9
     

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
    16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
  • 85 7188020

Galeria zdjęć