Nawigacja

Szkoła Podstawowa

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia i godzina

1.

Bojko Agnieszka

Gry i zabawy ogólnorozwojkowe

Koło plastyczne

czwartek – 11.30 – 13.15

piątek 11.30 -12.15

2.

Buczyńska – Kucejko Nell

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego

Zajęcia polonistyczne i rozwijające kreatywność

Koło polonistyczno – dziennikarske

Koło literackie

środa 13.30 – 14.15

 

poniedziałek - 13.30 – 14.15

 

poniedziałek - 14.20 – 15.05

czwartek - 9.40 – 10.25

3.

Dołegiewicz Agnieszka

Zespół wokalno – taneczny „Radosne Nutki”

poniedziałek – 11.30 - 12.15

4.

Dąbrowska Ewelina

Chór „Do-re-mi”

środa  – 14.20 – 15.05

5.

Drewnowska Ewa

Katecheza najmłodszych

wtorek, środa

6.

Grabek-Łukaszewicz Artur

Zajęcia taneczne

 
7.

Hyjek Marek

„Z angielskim przez świat”

poniedziałek 14.20 -15.05

8.

Kalinowska Helena

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki kl.VII

poniedziałek – 14.20 - 15.05

9.

Karczewska-Czurak Iwona

Zajęcia rozwijające kreatywność

czwartek – 8.00 - 8.45

10.

Kasperowicz Małgorzata

„Odkrywamy, sprawdzamy” zajęcia ogólnorozwojowe

wtorek – 12.30 – 14.15

11. Kendyś Anna Zajęcia dodatkowe przygotowujące do zdobycia karty rowerowej poniedziałek  - 14.20 - 15.05
12.

Łajewska-Talipska Joanna

Koło gier planszowych „Planszóweczka”

 Przy planszy

Koło gitarowe

wtorek - 14.20 - 15.05

środa – 11.30 – 12.15

czwartek 8.00 – 8.45

13.

Matjaszuk Anna

Zajęcia sportowe

czwartek  - 12.30 – 14.15

14.

Murawska Edyta

Zajęcia przyrodniczo - czytelnicze

czwartek - 10.30 – 11.15

piątek - 10.30 – 11.15

15.

Omelianowicz Jan

Zajęcia sportowe

poniedziałek – 15.10 - 16.30

16.

Petelska Anna

Koło języka angielskiego

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

poniedziałek  - 12.30 - 13.15

poniedziałek – 13.30 - 14.15

17.

Popławska Sylwia

Koło plastyczne

piątek 11.30 -12.15

18.

Rogucka Marta

Koło matematyczne

poniedziałek – 13.30 - 14.15

wtorek – 12.30 - 13.15

19.

Rzepniewska Bożena

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego

Koło teatralne

wtorek 14.20 – 15.05

 

poniedziałek 14.20 – 15.05

20.

Sochoń Alicja

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

Uczę się i bawię

środa – 12.30 – 14.15

poniedziałek 11.30 – 12.15

21.

Tomaszewska Helena

Koło Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich

środa 14.25-16.00

22.

Trojan Artur

Koło historyczne kl. VII

piątek 14.25 – 15.10

23.

Turewska-Plewa Anna

Zajęcia z języka angielskiego

wtorek – 14.20 - 15.00

środa – 8.50 - 9.30

24.

Wasilewska Barbara

Klub małego odkrywcy – zajęcia matematyczno - przyrodnicze

„Kuferek Tajemnic” – zajęcia rozwijające umiejętności językowe

czwartek – 9.40 - 10.25

 

środa – 15.10-16.00

25.

Zieniewicz Artur

SKS - dziewczyn

wtorek - 14.20 - 15.05

środa - 14.20 - 15.05

26.

Zwada Krystyna

Zajęcia ogólnorozwojowe

poniedziałek - 12.30 – 14.30

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
    16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
  • 85 7188020

Galeria zdjęć