Nawigacja

Szkoła Podstawowa

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia i godzina

1.

Bojko Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia rozwijające kreatywność

wtorek 11.35-12.20

środa 11.35 -12.20

2.

Buczyńska – Kucejko Nell

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego kl.VIIa,VIb

Zajęcia polonistyczne i rozwijające kreatywność kl.VIIa

 

wtorek 14.20 – 15.10

 

środa 13.35 – 14.20

3.

Dołegiewicz Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia rozwijające kreatywność

środa 11.35 - 12.20

środa  12.35 - 13.20

4.

Drozdowska Elżbieta

Zajęcia wtrównawcze z matematyki

piątek 12.40 - 13.25

piątek 13.35 - 14.20

5.

Drewnowska Ewa

 

 

 

6.

Grabek-Łukaszewicz Artur

Zajęcia z języka francuskiego

 

wtorek 12.40 - 13.25
7.

Hyjek Marek

Podróż wzdłóż Sekwany - zajęcia kreatywne

czwartek  13.35 -14.20

czwartek  14.25 - 15.10

8.

Jankowski Robert

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki

poniedziałek  14.25 - 15.10

9.

Karczewska-Czurak Iwona

Zajęcia rozwijające kreatywność z biologii

czwartek  8.00 - 8.45

czwartek 14.25 - 15.10

10.

Kasperowicz Małgorzata

 

 

 

11. Lulewicz Renata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.IIIb

Zajęcia artystyczne

piątek  8.50 - 9.35

środa  14.25 - 15.10

12.

Łajewska-Talipska Joanna

 

 

 

13.

Matjaszuk Anna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek  11.35 – 12.20

14.

Murawska Edyta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia rozwijające kreatywność

wtorek -9.45 – 10.30

czwartek  9.45 – 10.30

15.

Omelianowicz Jan

SKS chłopcy

środa  15.10 - 16.30

16.

Petelska Anna

Zajęcia rozwijające kreatywność "Angielski wokół nas"

wtorek Vb  - 13.25 - 14.20

 środa Vc  - 13.25 - 14.20

17.

Sawicka-Samojlik Angelina

Zajęcia wytównawcze z języka polskiego

czwartek 14.25 - 15.10

piątek 14.25 -15.10

18.

Rogucka Marta

Zajęcia rozwijające kreatywność z matematyki

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

poniedziałek  12.40 - 13.25

poniedziałek  13.35 - 14.20

19.

Rzepniewska Bożena

 

 

 

20.

Sochoń Alicja

Zajęcia rozwijające kreatywność

piątek 12.30 -13.30

21.

Tomaszewska Helena

 

 

 

22. Regucka Alicja

 

 

 

23.

Turewska-Plewa Anna

 

 

 

24.

Wasilewska Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.Ia

„Kuferek Tajemnic” – zajęcia rozwijające umiejętności językowe

piątek – 11.35 - 12.20

 

środa – 11.35-12.20

25.

Zieniewicz Artur

 

SKS dziewczyny

 

wtorek 14.30 - 15.30

26.

Mucha Agnieszka

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

wtorek 14.25 - 15.10

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
    16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
  • 85 7188020

Galeria zdjęć