Nawigacja

Szkoła Podstawowa

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

i godzina

  1.  

Bojko Agnieszka

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

Koło flażoletowe

czwartek – 10.45-11.30

środa – 15.15-16.00

  1.  

Dołegiewicz Agnieszka

Zespół „Radosne Nutki”

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

poniedziałek – 12.45-13.30

wtorek – 12.45-13.30

  1.  

Górska Ewelina

Koło artystyczne

Chór „Do-re-mi”

piątek – 13.35-14.20

wtorek 13.35-14.20

  1.  

Kalinowska Helena

Koło matematyczne

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki

środa – 13.35-14.20

piątek – 12.45-13.30

  1.  

Karczewska-Czurak Iwona

Koło przyrodnicze

wtorek – 13.35-14.20

  1.  

Ledzińska Agnieszka

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

poniedziałek – 13.45-14.30

  1.  

Lulewicz Renata Elżbieta

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

wtorek – 11.45-12.30

  1.  

Łajewska-Talipska Joanna

Koło gier planszowych

wtorek - 10.45-11.30

  1.  

Matjaszuk Anna

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

środa - 8.55-9.40

środa - 11.45-12.30

  1.  

Omelianowicz Jan

SKS chłopców

wtorek - 14.40-15.25

poniedziałek – 9.50-10.35

  1.  

Petelska Anna

Koło języka angielskiego

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

wtorek - 12.45-13.30

czwartek – 12.45-13.30

 

  1.  

Popławska Sylwia

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

środa - 11.45-12.30

           - 14.20-15.10

  1.  

Regucka Alicja

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego

Harcerstwo

poniedziałek – 12.45-13.30

 

poniedziałek – 13.30-15.00

  1.  

Rogucka Marta

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki

środa – 14.25-15.10

czwartek – 9.50-10.35

  1.  

Rzepniewska Bożena

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego

Koło polonistyczne

piątek 13.35-14.20

 

wtorek 13.35-14.20

  1.  

Sochoń Alicja

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

Koło artystyczne

środa – 11.45-12.30

czwartek – 11.45-12.30

  1.  

Tomaszewska Helena

Koło Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich

wtorek – 14.25- 15.00

środa 14.25-15.10

  1.  

Turewska-Plewa Anna

Koło języka angielskiego

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczy z języka angielskiego

wtorek – 14.25-15.00

środa – 13.35-14.15

  1.  

Wasilewska Barbara

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

„Kuferek Tajemnic” – zajęcia rozwijające umiejętności językowe

poniedziałek – 15.15-16.00

 

wtorek – 10.45-11.30

  1.  

Zieniewicz Artur

SKS - dziewcząt

środa 14.30-16.00

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
    16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
  • 85 7188020

Galeria zdjęć