• Najważniejsze działania Rady Rodziców:
          * co roku ze środków Rady Rodziców finansowane są nagrody, dyplomy, dekoracje na uroczystości szkolne;
          * organizujemy w szerokim zakresie festyny, kiermasze;
          * wspieramy akcje charytatywne, pomagamy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.

W ostatnich latach udało się między innymi sfinansować:
          * szafki do szatni
          * komputer do sali informatycznej
          * rolety przeciwsłoneczne do kilku sal lekcyjnych
          * tablicę do sali językowej
          * kapitalny remont sali przyrodniczej (ściany, nowe podłogi, sufit, oświetlenie).
          Rada Rodziców 2021

W bieżącym roku szkolnym został zakupiony odbiornik TV oraz pendrive. Sprzęt przekazano jako pomoce naukowo-dydaktyczne w rocznicę nadania Szkole imienia Franciszka Karpińskiego, w dniu 4.10.2013.

Zakup sfinansowany został z dobrowolnej celowej składki rodziców, a także (w 1/3) z wpłat na Komitet Rodzicielski. Łączna kwota za w/w sprzęt to 1’917,45,-PLN.

W zbiórkę pieniędzy na ten cel zaangażowało się wiele osób. W związku z tym chcemy serdecznie podziękować WSZYSTKIM osobom, które dzięki swojej ofiarności, pomocy i bezinteresownemu podejściu pomogły sfinalizować ten projekt. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do poprzedniego Zarządu Rady Rodziców

Rada Rodziców 2013/2014

Odbiornik TV marki LG 42 cale LED