• WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM

Sprzedaż świec ELEOS i CARITAS podczas festynu świątecznego.

Data: 9.12.2018r
          Działania wolontariuszy:
          przygotowanie stoiska
          przygotowanie plakatu
          sprzedaż świec
          podsumowanie akcji

W czasie festynu uczniowie - wolontariusze brali czynny udział w sprzedaży świec Eleos i Caritas.

TORBA SAMARYTANKA
          Zbiórka żywności dla Caritas.

Data: 13.12. – 21.12. 2018r
          Podczas zbiórki zbieraliśmy żywność długoterminową. Zebraną żywność przekazaliśmy białostockiej Caritas.
          Działania wolontariuszy:
          - poinformowanie klas o zbiórce żywności
          roznoszenie toreb po klasach
          zbieranie produktów
          pomoc w dostarczeniu produktów (zapakowanie i przygotowanie pudełek)

WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE
          zbiórka nakrętek

Data: luty 2019r
          Wolontariat szkolny przystąpił do akcji zbiórki nakrętek w celu wspólnego pomagania osobom potrzebującym

Działania:
          przygotowanie plakatów i pudełek na nakrętki
          poinformowanie klas o rozpoczęciu akcji (podanie celu, na które są zbierane nakrętki)
          dostarczenie nakrętek osobom zainteresowanym, potrzebującym

21 marca Ogólnopolski Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca 2019 uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję pod tytułem „Dzień  Kolorowej Skarpetki”. Samorząd uczniowski zachęcił wszystkich do przyjścia tego dnia w dwóch różnych skarpetkach. Zachowanie takie miało być wyrazem solidarności ze wszystkimi osobami chorującymi na zespół Downa. Akcja znalazła szerokie uznanie szczególnie wśród młodszych, którzy chętnie prezentowali swoje różnorodne skarpetki i dawali dowód swojej akceptacji dla osób borykających się z tą chorobą.

Akcja charytatywna Frankowi uczniowie dla Franka

Szkolne Koło Wolontariatu, Mały Samorząd kl I-III I Samorząd Uczniowski organizują akcję Frankowi uczniowie dla Franka. I Ty możesz pomóc Frankowi stanąć na nogi. Chłopak potrzebuje Twojego, mojego - naszego wsparcia. Czeka na kosztowną operację.

We wtorek 29.10.2019 - Słodkim krokiem naprzód - kiermasz ciast

Im więcej ciast tym więcej radości.

Środa 30.10.2019 r godz 15 - 17 Dyskoteka podczas której bedą rozprowadzane "cegiełki"
          Zabawę poprowadzi DJ Stefan Sochoń
          W programie były liczne atrakcje:
          - licytacje przedmiotów
          - karaoke
          - inne
          Prosimy o pomoc Rodziców w przygotowaniu tej akcji oraz zapraszamy wszystkich na dyskotekę
          Nad nami będą czuwały PodlaskieAnioły, które patronują tej akcji.

Słodkim krokiem naprzód - kiermasz ciast

Podczas kiermaszu olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się gorące gofry z dodatkami przygotowywane przez uczniów klasy VII B i VIII B

Stawiamy Franka na nogi - dyskoteka charytatywna

Podczas dyskoteki nie obeszło się bez niespodzianek. W trakcie trwania zabawy przyjechał do nas Franek że swoimi rodzicami. Był czas na zabawę, licytacje i wspólne zdjęcia

Szczególne podziękowania za pomoc składamy p. Alicji Sochoń i p. Bozenie Rzepniewskiej

3 856,21 zł - tyle nazbieraliśmy podczas charytatywnej dyskoteki,kiermaszu ciast, licytacje, wpłaty uczniów, rodziców i nauczycieli w Zabłudowie. Dziękujemy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie!

Opiekun Małego Samorządu Agnieszka Bojko

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego Joanna Łajewska - Talipska i Artur Grabek - Łukaszewicz

Podziękowania od Rodziców Franka:

Franek doświadcza cudów. Oto kolejny. Dziękujemy Wam Podlascy Aniołowie, dziękujemy Dyrekcji, Samorządowi Uczniowskiemu, Gronu Pedagogicznemu i Personelowi, Uczniom uczestniczącym w dyskotece, biorącym udział w licznych licytacjach i kiermaszu ciast, Rodzicom, którzy pozwolili swoim pociechom wziąć udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu, Osobom, które przygotowaly ciasta i wszystkim związanym z organizacją i udziałem w tej zacnej imprezie.
          Dziękujemy bardzo
          Rodzice z Frankiem i Piotrem