• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• 4 wrześnie o 09:00 ropzpoczyna się nowy rok szkolny 2023/2024

Autokary szkolne dowiozą dzieci dojeżdżające na nabożeństwa w kościele i cerkwi na godz. 8.00 i po zakończeniu odwiozą do szkoły. Pozostali uczniowie przychodzą sami lub pod opieką rodziców.

Uroczyste rozpoczęcie roku odbędzie się w hali sportowej.

Po uroczystości rozpoczęcia uczniowie spotykają się z wychowawcami w poszczególnych klasach według przydziału sal Przydział sal na rozpoczecie roku szkolnego.pdf

Odwożenie dzieci zgodnie z wyznaczonymi kursami przewidziane jest około godz.  10.30

W dniu 4 września podczas rozpoczęcia roku szkolnego, będą wydawane przez wychowawców wszystkie podręczniki, proszę zabrać ze sobą plecak lub torbę.

Rozkłady jazdy ważne na dzień 04.09.2023

472  SP Zabłudów

474 ZSP Zabłudów

475 ZSP Zabłudów

476 SP Dobrzyniowka ZSP Zabłudów

• Ogłoszenie

• Drodzy Rodzice, zapraszamy na zebranie z Dyrekcja Przedszkola oraz wychowawcami (dotyczy wszystkich grup przedszkolnych) dnia 31.08.2023 r. o godzinie 16.30. Zebranie odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabłudowie.

Po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania z wychowawcami poszczególnych grup przedszkolnych, w salach do nich przypisanych.

Serdecznie zapraszamy.

• Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Zabłudowie na obozie piłkarskim w Augustowie

• Sześciodniowy obóz piłkarski w  Augustowie to czas, w którym 20 dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Zabłudowie, trenujących w Klubie Sportowym Rudnia Zabłudów intensywnie  podnosiły swoje umiejętności piłkarskie. Dwanaście treningów po półtorej godziny i poranne rozbieganie,  to dawka sportu, z którą niejeden dorosły by sobie nie poradził. Nasze dziewczyny są jednak niezniszczalne. Odciski, zakwasy, zmęczenie, nie zniechęciło uczestniczek obozu,  które sumiennie  i profesjonalnie podchodziły do powierzonych im zadań na każdym treningu. Wielki szacunek i podziw dla dziewcząt. Oprócz piłki nożnej, dziewczęta miały możliwość poznania innych dyscyplin sportu, takich jak: windsurfing, piłka nożna plażowa, siatkówka plażowa,  babington, a w ramach regeneracji, odpoczywaliśmy nad pięknym i czystym jeziorem Necko. Podczas obozu mieliśmy spotkanie z przedstawicielem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej z Akademii Młodych Orłów, który po godzinnej pogadance o możliwościach jakie daje uprawianie piłki nożnej, obserwował trening i wychwytywał talenty do kadry województwa. Liczymy na to, iż kilka z dziewcząt się do niej dostanie. Serdecznie dziękujemy PM Bankowi za dofinansowanie transportu na nasz obóz piłkarski. Z całego serca liczymy na dalszą współpracę. Wielkie podziękowania Panu Jarosławowi Leończukowi, który zadbał o profesjonalne treningi piłkarskie i Pani Małgorzacie Zieniewicz za opiekę nad dziewczynami.

Artur Zieniewicz organizator pierwszego w historii SP Zabłudów i Klubu Rudnia Zabłudów obozu piłkarskiego