Nawigacja

 • KLASOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

  23 lutego 2018r. w kl. I A odbył się Konkurs Pięknego Czytania . Jury w składzie p. Anna Zdanowicz i p. Krystyna Puczyńska wyłoniły zwycięzców.

   I miejsce – Maciej Leszko

  II miejsce – Hanna Ignaciuk

  III miejsce – Julia Górska

   Wyróżnienia otrzymali: Magda Andrejuk, Szymon Dziedzia, Anna Suchocka – Chańko oraz Maja Wepa.

   KLASOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

                                                                            Agnieszka Bojka, Sylwia Popławska

 • OGŁOSZENIE

  TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ZABŁUDOWIE. INFORMACJA O TERMINACH I DOKUMENTY DO POBRANIA DOSTĘPNE W ZAKŁADCE KĄCIK DLA RODZICÓW.

 • WOLONTARIAT STUDENCKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

  W środę 21.02.2018 roku  po raz kolejny  świetlicę szkolną odwiedzili studenci z programu PROJEKTOR - WOLONTARIAT STUDENCKI. Jak zawsze przygotowali dla nas ciekawe zajęcia. Tym razem robiliśmy pracę plastyczne techniką Decoupage. Wszystkie dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem. Wspólne zajęcia pozwoliły na poznanie nowej techniki, a tym, którzy ją znali na utrwalenie jej. Spotkanie dostarczyło nam wiele radości 

  Krystyna Zwada, Joanna Łajewska-Talipska 

 • ORTOGRAFICZNA CORRIDA

  Dziś 21 lutego Dzień Języka Oczystego.  Od rana w szkole rozpoczęła się walka z trudnymi przeciwnikami. W ubiegłym tygodniu dzieci z  klas 3-7  na lekcjach języka polskiego pisali dyktando, które wyłoniło po 3 uczniów z każdej klasy. Uczniowie przy stolikach rozwiązywali ortograficzne zadania, a nad ich poprawnością czuwali sędziowie stolikowi z innowacji pedagogicznej Przy planszy...
   Ortograficzna corrida wyłoniła dziś Mistrzów Ortografii.
   
  Zostali nimi:
  Maria Obuchowska kl.3b
  Julia Jakubowska kl. 4b
  Zuzanna Giermaniuk kl.5b
  Zuzanna Lewicka kl.6b
  Romaniuk Amelia kl.7b
  Gratulujemy wszystkim i życzymy jak najmniej spotkań z bykami.
  Agnieszka Sawicka, Barbara Wasilewska, Nell Buczyńska-Kucejko, Bożena Rzepniewska, Urszula Marciniak, Joanna Łajewska-Talipska
 • SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE

  20.02.2018 r. klasa 4 b i klasa 6 a zostały zaproszone przez Bibliotekę Miejską w Zabłudowie na spotkanie z podróżnikiem, członkiem Stowarzyszenia „Traktoriada”. Opowiedział on o podróży polskiej ekipy dookoła Ameryki Południowej. Podróży niezwykłej, bo odbytej traktorem!!! Pan Marcin Obałek opowiedział młodym słuchaczom o trudach wędrówki, niezwykłych krajobrazach, ludziach, zwierzętach, klimacie i innych ciekawostkach. Pokazał na mapie trasę jaką przemierzyli, mnóstwo zdjęć i filmików. To było niesamowite przeżycie. Uczniowie słuchali z zapartym tchem, odpowiadali na pytania i sami je zadawali. Na koniec pan Marcin przeprowadził quiz ze zdobytych przez uczniów wiadomości i wręczył nagrody. Każdy mógł otrzymać autograf, zrobić pamiątkowe zdjęcie, dotknąć przywiezionych eksponatów.

  Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Zabłudowie za zaproszenie i liczymy na kolejne takie spotkania.

  SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Nell Buczyńska - Kucejko

 • - Obrazek 1

 • UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA WYSTAWIE ZDJĘĆ

  W piątek 16 lutego 2018r. uczniowie klas Va, VIa i VIa wybrali się do Miejskiego Ośrodka Animacji Kultury w Zabłudowie na wystawę zdjęć p. Marii Sawickiej-Biczyk Kolor Kirgistanu. Artystka pochodzi z Rafałówki, a obecnie jest pracownikiem MDK w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa. 

  UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA WYSTAWIE ZDJĘĆ - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Joanna Łajewska-Talipska

 • INFORMACJA OD RADY RODZICÓW

 • WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

  Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Szczególny dzień na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski podjął szereg działań: została zorganizowana  „Poczta Walentynkowa”.  Każdy mógł napisać kilka miłych ,ciepłych słów osobie, którą darzy sympatią. Kartki zostały posegregowane i trafiły do adresatów.  W poniedziałek odbyła się dyskoteka Walentynowa dla klas IV – VII  a w samo święto – czyli dziś  każdy kto chciał mógł przyjść ubrany na czerwono.

  Cóż za oknem panuje zima a w naszych serduszkach było dzisiaj ciepło i radośnie.

  WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

                                                                                            Opiekunowie SU

 • KONKURS "MÓJ WYMARZONY ZAWÓD"

  Zapraszamy do udziału w konkursie z zakresu doradztwa zawodowego

  ,,Mój wymarzony zawód”

   Konkurs_z_zakresu_doradztwa_zawodowego.pdf

                                                                         Organizatorzy: Renata Marciniuk, Barbara Korolczuk

 • BAL KARNAWAŁOWY KL.I-III

  W środę 7 lutego 2018r. uczniowie klas I-III bawili się na balu karnawałowym. W rytmie skocznych, znanych przebojów, pod opieką swoich wychowawczyń księżniczki, piłkarze, królewny, króliczki, piraci, policjanci i wiele innych postaci dało się porwać muzyce. Spotkanie prowadził prezenter muzyczny Stefan Sochoń.. W trakcie balu komisja wybrała Króla i Królawą Balu. Królową została Pocahontas czyli Nikola Żak z kl. IIb a królem Pirat Paweł Magoń z kl. IIIb. Zwycięska para otrzymała słodką niespodziankę i odtańczyła królewski taniec otoczona kołem przebierańców.  Niektórzy zakończyli zabawę poczęstunkiem w klasach.

  BAL KARNAWAŁOWY KL.I-III - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

  Małgorzata Kasperowicz 

 • JASEŁKA W KOŚCIELE

  W niedzielę 21 stycznia 2018 po mszy świętej o godz. 11.00 ucznio­wie naszej szkoły podzielili się radością Bożego Narodzenia z wiernymi zgromadzonymi w kościele pw św. Apostołów Piotra i Pawła w Zabłudowie.

  Zebrani mogli usłyszeć jasełka, przygotowane przez uczniów i wystawione wcześniej w szkole. Wielkim zaszczytem był fakt, że wśród oglądających znalazł się  ważny gość czyli Jego Ekscelencja ks. Biskup Henryk Ciereszko.

  Miłe słowa, pamiątkowe obrazki od ks. Biskupa, gromkie oklaski były dowodem uzna­nia dla młodych artystów i ich opiekunów.

  JASEŁKA W KOŚCIELE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  Uczniowie klas młodszych nie zapominają o swoich babciach i dziadkach w dniu ich święta. Przygotowują z tej okazji nie tylko różnorodne prezenty podczas lekcji plastyki ale także spotkania z programami artystycznymi, wierszykami, piosenkami, tańcami (kl. Ia,) czy scenkami (kl. Ic) a nawet jasełkami (kl. IIIb).

  Ile podczas takich spotkań jest wzruszeń, uśmiechów, radości, dumy i wdzięczności. W chwilę zapomina się o trudzie przygotowania widząc uśmiechnięte twarze tak małych aktorów jak i ich gości. Ile zniecierpliwienia gdy zaproszeni jeszcze nie dotarli i ulgi, gdy zajmą swoje miejsca. Dla tych emocji i uścisków warto pamiętać o najbliższych.

  DZIEŃ BABCI I DZIADKA - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  DZIEŃ BABCI I DZIADKA - Obrazek 2ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

 • VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W KRUSZEWIE

  17 stycznia 2018 uczennice z naszej szkoły pod opieką p. Joannny łajewskiej -Talipskiej wzięło udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kruszewie. Były to: Paulina Całek kl. Ic, Paulina Szarejko kl. IIIb, Weronika Mielech kl. IIIb, Zuzanna Giermaniuk kl.Vb, Aleksandra Kraczyna kl.Vb.

  W konkursie startowało 17 uczestników z kl. 0-VII. Jury w składzie ks. Wojciech Trzaska, p. Alina Trypuz, p. Dorota Pękacka oraz p. Karol Masztalerz wybrało zwycięsców. Wśród nich: 

  III miejsce – Paulina Całek kat. kl.O-I

  III miejsce – Paulina Szarejko kat. kl. II-III

  II miejsce – Weronik a Mielech kat. kl. II-III

  II miejsce – Zuzanna Giermaniuk kat kl. IV - V

  Gratulujemy!!!

  VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W KRUSZEWIE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

 • DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA KL.IV-VII

  17 stycznia uczniowie klas IV – VII wzięli udział w dyskotece karnawałowej. Chętni mogli się przebrać. Dźwięki różnorod­nej muzyki rozbrzmiewającej w małej sali zachęcały do tańca. Można było zobaczyć tańczące pary, kółeczka i solistów, nie zabrakło wśród nich także wychowawców klas.
  DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA KL.IV-VII - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

 • PODZIĘKOWANIE UCZNIOM KLAS SIÓDMYCH

  Serdecznie dziękujemy uczniom klas siódmych Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Zabłudowie za przyłączenie się do naszej akcji  organizowanej w ramach projektu UNICEF „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę”.

  Zebraliśmy kwotę 123 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup ciepłej odzieży i koców.

  Koło dziennikarskie

  Gimnazjum im. G. Chodkiewicza w Zabłudowie

 • WYJAZD KLASY IA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ "LEŚNY ŚWIAT"

  Dnia 17 stycznia 2018  klasa  I a wybrała się po raz kolejny na wyprawę do Nadleśnictwa Żednia w ramach innowacji pedagogicznej "Leśny Świat". Tym razem tematem przewodnim było zapoznanie się z właściwościami drewna. Po zajęciach edukacyjnych uczniowie ruszyli na wyprawę po ośnieżonym lesie. Biały, zimowy las jest naprawdę piękny! Przy okazji uczniowie zostawili małe  co-nieco dla skrzydlatych przyjaciół. Były to kule z pokarmem dla ptaków. Zima jest piękna zwłaszcza w lesie!

  WYJAZD KLASY IA W RAMACH INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ "LEŚNY ŚWIAT" - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 


  Agnieszka Bojko, Sylwia Popławska

 • VIII WSPÓLNE ZABŁUDOWSKIE KOLĘDOWANIE

  W niedzielę 14 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w cyklicznym, już VIII Wspólnym Zabłudowskim Kolędowaniu.

  Organizatorami tego wydarzenia byli: Miejski Ośrodek Animacji i Kultury w Zabłudowie, Parafia Rzymskokatolicka pw św. Apostołow Piotra i Pawła w Zabłudowie, Parafia Prawosławna pw Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Zabłudowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie. 

  W trakcie kolędowania zebrani mogli wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu różnych grup i solistów działających w na terenie naszej gminy. Wśród repertuaru pojawiały się utwory popularne i znane, ale także zupełnie nowe. Możemy być dumni z występów naszych najmłodszych uczniów kl. Ia i IIIb.

  Zebrani mogli też usłyszeć utwory przygotowane przez gościa spotkania, którym w tym roku był zespół Ensemble QuattroVoce .

  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe aniołki.

   VIII WSPÓLNE ZABŁUDOWSKIE KOLĘDOWANIE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY. 

  Małgorzata Kasperowicz

   

 • OGŁOSZENIE

  Informujemy, że 8 stycznia 2018r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu świetlica szkolna będzie czynna od 7.00 do 16.30.

 • - Obrazek 1

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć