• Witaj Wiosno!!!

• 21 marca dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny. To doskonała okazja, aby wspólnie świętować  nadejście tej pięknej pory roku. Przedszkolaki na ten dzień przygotowały śliczne wiosenne nakrycia głowy.

• MARZEC

• Wiosna, ach to ty!!! - przedszkolny konkurs plastyczny.

Bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!!

• 15.03 DZIEŃ MATEMATYKI

W naszym przedszkolu zorganizowaliśmy z okazji Dnia matematyki konkurs "Matematyka dla smyka", w którym wzieły udział dzieci matematycznie uzdolnione. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z zadaniami matematycznymi: kodowanie, przeliczanie, segregowanie czy dodawanie. Wszystkie dzieci spisały się na medal w matematycznych zmaganiach. Uczestnicy zdobyli dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów!!!!

• LUTY

• Bal karnawałowy

Przenieśliśmy się dzisiaj na piracką wyspę skarbów. Odbyły się zabawy, tańce i pokaz karnawałowej mody. Zabawa była świetna!!!!

• STYCZEŃ

• Dzień Babci i Dziadka

W styczniu w grupach przedszkolnych obchodziliśmy świeto Babci i Dziadka, dzieci złożyły swoim ukochanym piękne życzenia, wyrażając je tańcem, wierszem , piosenką...

Bajka muzyczna "O Chochliku, który chciał zepsuć święta".

• GRUDZIEŃ

Kto dziś spotkał Mikołaja????

Nasze przedszkolaki !!!!

Cóż to był za dzień? Tańce, zabawy, piosenki i prezenty dla i od Świętego Mikołaja :)

• LISTOPAD

"Jak wygląda Pani Jesień?"

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie plastycznym, wszystkim uczestnikom gratulujemy:)

"Jeiseń w obiektywie"- konkurs fotograficzny

Bardzo dziekujemy za udziałw w konkursie fotograficznym i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

"Magia Świąt"- konkurs recytatorski

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział. Gratulujemy odwagi i pięknych występów. Jesteście cudowni.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2023

Świętujemy Dzień Przedszkolaka w bajkowym stylu! 🎈🎊

Drogie Przedzkolaki -cieszymy się, że możemy być częścią Waszych dziecięcych marzeń i przygód! 🌟🚀

Dziś do przedszkola przybył gość specjalny - Myszka Mickey 🐭🥳🥳

🤩Ten cudowny dzień to była również wspaniała okazja, aby Pani Dyrektor uroczyście przyjęła w poczet przedszkolaków naszych najmłodszych z grup Myszki oraz Mróweczki 🐜🐭🤩

• WRZESIEŃ

Spotkanie ze sztuką

"Kolorowe wiersze" teatr "Conieco", to pierwsza w tym roku szkolnym atrakcja kulturalna w naszym przedszkolu.

Bajecznie kolorowa scenografia, wiele postaci z wierszy Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej, to przepis na idealne przedstawienie dla dzieci. Naszym milusińskim bardzo się podobało.

Wrześniowe spotkanie z muzyką

26 września nasze przedszkolaki spotkały się z artystami muzykami  grupy ARTEMUZA, którzy od lat prowadzą edukację muzyczna najmłodszych odbiorów. Audycja zatytułowana " Muzyczne sandały pędzącej strzały" wprowadziła dzieci w muzykę różnych narodów.