• Dzień Pluszowego Misia

• 18.05.2022 13:42
            • Dzień Pluszowego Misia
              Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo uroczyście, radośnie i na słodko. Niezależnie od tego, jak wygląda ulubiony miś dziecka, jest on bardzo często jednym z najlepszych przyjaciół dziecka.

• Dzień Dyni

• 18.05.2022 13:46
            • Dynia to bardzo zdrowe i urodziwe warzywo – przekonały się o tym nasze przedszkolaki, podczas obchodów ŚWIĘTA DYNI. Wśród dzieci ubranych na pomarańczowo, a nawet przebranych w dyniowe stroje, można było poczuć się jak na dyniowej grządce.

• Międzynarodowy Dzień Uśmiechu

• 18.05.2022 07:41
            • Światowy Dzień Uśmiechu ma nam przypomnieć o tym, że warto się na chwilę zatrzymać, dostrzec drugiego człowieka i zwyczajnie się do niego uśmiechnąć, czyniąc swój i jego świat lepszym.

• Międznarodowy Dzień Przedszkolaka

• 22.09.2022 08:52
            • Dzień Przedszkolaka to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!