Uczniowie klas IIa i IIb w niedzielę 22 maja 2016r po raz pierwszy w pełni uczestniczyli w Eucharystii. Ten dzień to dzień ich Pierwszej Komunii Świętej. W gronie kapłanów, katechetek, najbliższych i wiernych przyjęli po raz pierwszy Jezusa pod postacią Chleba. Ich białe odświętne stroje, uśmiechnięte buzie i czyste serca po rocznym przygotowaniu na katechezie i w parafii były jak najlepiej przygotowane na to wzniosłe spotkanie. Od tego dnia będą mogli zapraszać Boga do swojego serca i cieszyć się Jego obecnością.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.
p. Małgorzata Kasperowicz

