14. II - święto wszystkich zakochanych i kochających.
Wartości uniwersalne takie jak miłość, przyjaźń należy pielęgnować stale jednak Dzień Zakochanych to doskonała okazja do wyrażenia swoich uczuć. W naszej szkole już od paru dni działała „Poczta Walentynkowa” Uczniowie bardzo chętnie wrzucali ogromne ilości kolorowych listów, kartek i serduszek. W Dniu Św. Walentego posegregowana korespondencja z ciepłymi słowami trafiła do młodszych i starszych uczniów a także nauczycieli. Dopełnieniem tego dnia było zoorganizowanie dyskoteki dla kl IV – VI a w dniu następnym klasom I – III. Wszystkim życzymy, aby atmosfera tego szczególnego dnia trwała przez cały rok a uczucie szczęścia, miłości, radości na stałe gościło w naszych sercach.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.
Opiekunowie SU

