Strona główna
Aktualności
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DANONE NATIONS CUP 2012
8 maja (wtorek) 2012r. w Łomży odbył się Finał Województwa Podlaskiego w turnieju Danone Nations Cup.
W turnieju wzięło udział 8 zespołów: Piast Białystok, MOSP Jagiellonia Białystok, Pionier Brańsk, Lider Zabłudów, BSP Jagiellonia 1 Białystok, BSP Jagiellonia 2 Białystok, SP 4 Łomża, GKS Łomża.
Charakterystyka tego turnieju polega na tym, że w jednej drużynie mogą grać zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Na uwagę zasługuję fakt, że drużyna Lidera Zabłudów składała się wyłącznie z dziewcząt.
Awans do Ogólnopolskiego Finału uzyskała drużyna MOSP Jagiellonia Białystok która tego dnia okazała się najlepsza!!!
Drużynę Lidera Zabłudów reprezentowały:
-
Gabriela Mielech
-
Natalia Gryko
-
Martyna Puchłowska
-
Małgorzata Hermanowska
-
Natalia Kuźma
-
Dominika Strzyżewska
-
Dominika Mojsak
-
Karolona Omelianowicz
-
Marlena Okuła
-
Kamila Korolczuk
-
Dominika Sowa
Radosław Klepacki
-
III WOJEWÓDZKI KONKURS RELIGIJNEJ POEZJI ŚPIEWANEJ W KLEOSINIE
Izabela Bojko z kl. IIIa, Małgorzata Hermanowska z kl. IVb i Radosław Bojko z kl.Vb uczestniczyli w III Wojewódzkim Konkursie Religijnej Poezji Śpiewanej. Przesłuchania odbyły się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie. Wzięło w nim udział w trzech kategoriach wiekowych: 13 wokalistów i 12 zespołów, 120 uczniów z 17 placówek.
p. Małgorzata Kasperowicz
AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA RZECZ AMUN - WYDAWNICTWA ARTYSTÓW MALUJĄCYCH USTAMI I NOGAMI SP. Z O.O.
Samorząd Uczniowski po raz kolejny zaangażował się w akcję na rzecz AMUN – WYDAWNICTWA ARTYSTÓW MALUJĄCYCH USTAMI I NOGAMI SP. Z O.O. Tym razem uczniowie sprzedawali piękne i kolorowe kartki nawiązujące do Świąt Wielkanocnych oraz tematyki wiosennej. Dzięki Wam ze sprzedaży kartek okolicznościowych udało się zebrać 32 zł. Pieniążki zostały przekazane na konto Wydawnictwa. Serdecznie dziękujemy!!!
Opiekunowie SU
ZDROWO JEMY
W naszej szkole kolejny rok trwa europejski program "Owoce w szkole".
Dzięki niemu z ochotą chrupiemy marchewki, paprykę, rzodkiewki oraz jabłka i pijemy pyszne soki. Z własnych warzyw i innych zdrowych produktów przyrządziliśmy kolorowe kanapki. Pani zachęciła do jedzenia chleba razowego z białym serem i miodem gryczanym. Wspólnie zjedliśmy nasze wesołe kanpki i poczęstowaliśmy gości. Popijaliśmy harbatką z cytyną osłodzoną miodem. Pycha i samo zdrowie.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.Edyta Murawska
UROCZYSTOŚCI 3 MAJA
Poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w gminnych obchodach uroczystości z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęcie ich odbyło się w kościele św. Piotra i Pawła w Zabłudowie uroczystą Mszą świętą o godz. 9.00 koncelebrowaną przez ks. Proboszcza Ryszarda Falkowskiego i ks. Leszka Giemzę.
Po Eucharystii uczestnicy obchodów udali się pod pomnik Bohaterów Ojczyzny, gdzie uczennica Gimnazjum w Zabłudowie odczytała referat, szlachcice na koniach wręczyli p. Burmistrzowi specjalną odezwę, przedstawiciele różnych stanów złożyli kwiaty pod pomnikiem, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobrzyniówce przygotowały krótką część artystyczną a uczeń naszej szkoły Maciej Lulewicz odczytał tekst życzeń z okazji święta 3 Maja.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5158737
