Strona główna
Aktualności
WYCIECZKA KL. IVA I KL. IVB
Klasy czwarte wyjechały do Teatru Dramatycznego w Białymstoku na przedstawienie „Pipi Pończoszarka.” Wszystkim bardzo się podobało.
p. Małgorzata Kasperowicz
WOJEWÓDZKI ETAP XXV MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „BAJE, BAJKI, BAJECZKI…”
Maciej Lulewicz kl.VIa i Patrycja Rokicka kl. Ia reprezentowali naszą gminę na etapie wojewódzkim XXV Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki”. Za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy a Maciej Lulewicz – wyróżnienie.
Gratulujemy !!!
p. Małgorzata Kasperowicz
OGŁOSZENIE
UWAGA RODZICE!!!
Informujemy, że od dnia 23.05.2012 do 08.06.2012 rodzice/prawni opiekunowie mogą składać podania - wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2012/2013.
- Poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy należy złożyć w sekretariacie szkoły w w/w terminie w godz. 8.00-15.30.
- Czyste druki kart można odebrać w sekretariacie szkoły lub świetlicy szkolnej, albo pobrać ze strony internetowej szkoły (poniżej)
KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA_DO_SWIETLICY_2012-2013.doc- Komisja rozpatrzy złożone wnioski po 15.06.2012 (wykaz osób zakwalifikowanych do świetlicy zostanie podany do publicznej wiadomości po zakończeniu prac Komisji) - decyzja Komisji jest ostateczna.
Ze względu na sytuację kadrową i lokalową, w roku 2012/2013 ustalono następujące kryteria przyjęcia dzieci do świetlicy szkolnej.
- Kryteria przyjmowania dzieci do świetlicy szkolnej:
- poprawnie wypełniony wniosek,
- potwierdzenie zatrudnienia obojga rodziców w karcie zgłoszenia dziecka do świetlicy lub dołączenie zaświadczenia stwierdzającego zatrudnienie rodziców (prawnych opiekunów),
- w pierwszej kolejności do świetlicy będą przyjmowane dzieci dojeżdżające autobusem szkolnym, dzieci z rodzin niepełnych tj. samotna(y) matka/ojciec, która(y) pracuje zawodowo oraz dzieci z rodzin, których oboje rodzice pracują zawodowo - (konieczne jest potwierdzenie zatrudnienia),- o przyjęciu dziecka do świetlicy decyduje data złożenia wniosku - karty, limit miejsc w grupie - 25 dzieci,
- liczba grup: 3
- Dzieci nie przyjęte do świetlicy z powodu braku miejsc, zostaną umieszczone na liście rezerwowej.
FESTWIAL KK8 W HAJNÓCE
Klasa VI b pod opieką p. Eweliny Górskiej przygotowała spektakl i wzięła udział w Festiwalu programu „Kompetencje kluczowe drogą twórczego rozwoju”, który odbył się w Hajnówce. Uczniowie przedstawili program, który zwyciężył w szkolnym etapie. Wszyscy uczestnicy festiwalu trzymali upominki. Występy grup były bardzo różnorodne. Trzy najlepsze grupy w województwie będą reprezentowały je w najwyższym etapie. Niestety nie udało się nam przejść dalej. Mimo to gratulujemy pomysłów i występu naszym aktorom.
p. Małgorzata Kasperowicz
OGÓLNOPOLSKIE BADANIE UMIEJĘTNOŚCI TRZECIOKLASISTY(OBUT).
Uczniowie klas trzecich 22 maja 2012 roku przystąpili do OBUT. Celem badania było umożliwienie szkołom otrzymania dodatkowych informacji o poziomie wiadomości i umiejętności uczniów kończących klasę trzecią, zadaniem zaś podsumowanie umiejętności językowych, matematycznych i przyrodniczych, jakie uczniowie nabywają podczas niezwykle ważnych pierwszych trzech lat edukacji.
Badanie to przeprowadzono w dwóch etapach. Na początku uczniowie rozwiązywali test matematyczny a po krótkiej przerwie zmierzyli się z zadaniami polonistycznymi. Uzyskane przez dzieci odpowiedzi zostały przesłane mailowo do organizatorów. Pod koniec czerwca możemy spodziewać się wyników końcowych.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5158604
