Strona główna
Aktualności
APEL PORZĄDKOWY
31 maja odbył się kolejny apel porządkowy. Poprowadził go p. pedagog. Głównym tematem apelu było przypomnienie zasad bezpieczeństwa, kulturalnego zachowania się w szkole. Przypomniano również o konieczności posiadania karty rowerowej i przepisów poruszania się rowerem, by można było korzystać z tego środka transportu w drodze do szkoły i do domu.
Pani Anna Zdanowicz wręczyła również dyplomy uczniom, którzy wystartowali w wojewódzkim konkursie plastycznym z okazji Roku Janusza Korczaka „Nie ma dzieci, są ludzie”.
Wyróżnienia otrzymali:
Katarzyna Łęczycka kl. IIIb
Hubert Łuckiewicz kl. IIIb
Daria Łapińska kl. Va
Marlena Okuła kl. Vb
Katarzyna Woronicz kl. VIb
p. Małgorzata Kasperowicz
OGŁOSZENIE
DYREKTOR
ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W ZABŁUDOWIE INFORMUJE, ŻE W DNIU
12 CZERWCA 2012 r. O GODZ. 16.00
ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE OGÓLNE RODZICÓW.
BEZPIECZNA SZKOŁA - BEZPIECZNY UCZEŃ
W okresie od 1.10.2011 r. do 31.03 2012 r. Szkoła Podstawowa im. Franciszka Karpińskiego w Zabłudowie realizowała program Ogólnopolskiego Konkursu pod nazwą „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń”. W konkursie uczestniczyło ponad 300 tyś uczniów z całej Polski.
W ramach konkursu realizowaliśmy różnorodne zadania konkursowe, których problematyka obejmowała zasady funkcjonowania państwa prawnego i społeczeństwa obywatelskiego, w tym norm współżycia, poszanowania praw jednostki w tym ucznia - obywatela, przeciwdziałania patologiom, tolerancji wobec ludzi o odmiennej kulturze, rasie, obyczajach, solidaryzmu społecznego, podniesienia poziomu bezpieczeństwa szkół i uczniów.
Z przyjemnością informujemy, że 22.05.2012 roku nasza szkoła zdobyła certyfikat Bezpiecznej Szkoły. Bardzo cieszy nas ten sukces. Koordynatorem działań ze strony szkoły był p. Marek Hyjek.
Od Komitetu Organizacyjnego Konkursu otrzymaliśmy gratulacje za zaangażowanie
w trudne przedsięwzięcie oraz dyplom potwierdzający otrzymanie tytułu
”Bezpiecznej Szkoły”.
WYCIECZKA DO WARSZAWY KL. IIB I KL. IIIA
Klasy IIIa i IIb wyjechały na całodzienną wycieczkę do Warszawy. W programie wycieczki znalazły się ciekawe miejsca a wśród nich: Trakt Królewski, spacer po Starym Mieście, Plac Zamkowy. Uczniowie mogli także zobaczyć Kolumnę Zygmunta, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Małego Powstańca, Barbakan. Poznawali też ciekawostki historyczne podczas zwiedzania Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie wzięli udział w lekcji muzealnej. Spacer po ZOO okazał się także miłą rozrywką. Wszyscy wrócili z nowymi, ciekawymi doświadczeniami i wspomnieniami.
p. Małgorzata Kasperowicz
AUDYCJA MUZYCZNA KL. IV – VI - PIOSENKI AGNIESZKI OSIECKIEJ
Uczniowie klas IV – VI wzięli udział w ostatniej już w tym roku szkolnym audycji muzycznej pt „Czy te oczy mogą kłamać?”. Celem spotkania było przybliżenie uczniom twórczości znakomitej polskiej poetki, pisarki i autorki tekstów Agnieszki Osieckiej. W trakcie spotkania nie zabrakło także czynnego udziału słuchających. Na początku jedną z piosenek zaśpiewała p. Joanna Łajewska – Talipska, następnie odbył się mini turniej wiedzy między grupami dziewcząt i chłopców ostatecznie zakończony remisem. Zasłuchanie uczniów w prezentowane utwory było najlepszym dowodem zainteresowania piosenkami p. Agnieszki Osieckiej.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5158394
