Strona główna
Aktualności
UWAGA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW
Wyprawka 4 - latka
- Kapcie w worku (podpisane)
- Ręcznik z zawieszką (podpisany)
- Ubranie i bielizna na zmianę
- Artykuły higieniczne:
- opakowanie papieru toaletowego
- 1 mydło w płynie
- pudełko chusteczek higienicznych
Artykuły papiernicze zostaną zakupione we wrześniu ze składek rodziców.
Wyprawka 3- latka
- Kapcie w worku (podpisane)
- Ręcznik z zawieszką (podpisany)
- Ubranie i bielizna na zmianę
- Pościel w worku (podpisana)
- Piżama
- Artykuły higieniczne:
- opakowanie papieru toaletowego
- 1 mydło w płynie
- pudełko chusteczek higienicznych
Artykuły papiernicze zostaną zakupione we wrześniu ze składek rodziców.
UWAGA RODZICE PIERWSZOKLASISTÓW
Przypominamy, że w bieżącym roku szkolnym planujemy w szkole zbiorowy zakup materiałów plastycznych dla uczniów klas pierwszych w formie wyprawki (m. in. papier rysunkowy, białe i kolorowe kartony, szary papier, wycinanki, plastelina, farby, kredki bambino, itp. w tym różne materiały do prac plastyczno – technicznych typu tektura falista, bibuła karbowana, teczki na prace, itp.).
Prosimy jedynie o indywidualny zakup piórnika z wyposażeniem dla ucznia - ołówki, temperówka, gumka, nożyczki, klej w sztyfcie, linijka oraz kredek – pastele olejne (12-18 kolorów), zeszytów 16 kartkowych w 2 linie i w kratkę oraz ewentualnie bloku rysunkowego do pracy w domu.
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012
Obchody zakończenia roku szkolnego 2011/2012 rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą o godz. 9.00 w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Zabłudowie. Bezpośrednio po niej uczniowie udali się do szkoły.
Podczas apelu odbyło się przekazanie sztandaru uczniom klasy V oraz część artystyczna przygotowana przez klasy VI i kl. Ia. Następnie wręczono nagrody i odznaki burmistrza za najlepsze osiągnięcia w nauce. Laureatami i zdobywcami nagrody byli:
Złote odznaki:
Maciej Lulewicz kl. VIb średnia 6,0
Paulina Tymoszuk kl. VIb śr. 6.0
Małgorzata Hermanowska kl. IVb śr. 6.0
Srebrne odznaki:
Rafał Ciupek kl. IVb śr. 5,9
Brązowe odznaki:
Zuzanna Radziszewska kl. VIb śr. 5,8
Radosław Bojko kl. Vb śr.5,8
Martyna Puchłowska kl. IVb śr. 5,8
Pani Dyrektor z wychowawcami klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe uczniom kl IV – VI oraz listy pochwalne rodzicom. Dalsza część odbyła się w salach z wychowawcami.
Wszystkim życzymy zdrowych, bezpiecznych i miłych wakacji!!!
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ
O godz 11.00 odbył się na placu szkolnym egzamin na kartę rowerową dla klas IV. Uczniowie zgłosili się na egzamin z rowerami i mieli do pokonania trasę z różnymi zadaniami. Była jazda po ósemce, po łuku, sygnalizowanie skrętu, zatrzymanie na linii, przejazd po rowku, jazda z jedną ręką. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem pani policjantki i p. Radka Klepackiego.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
WRĘCZENIE DYPLOMÓW I NAGRÓD
O godz. 9.00 odbył się na sali gimnastycznej apel. Podczas niego wyróżniający się uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody w różnych dziedzinach. Nagrody i dyplomy przyznawane były w następujących dziedzinach:
- - Samorząd Uczniowski:
- Anna Tomaszewska kl. IIa
- Łukasz Baniel kl. IIIa
- Bojko Radek kl.Vb
- Emilka Gul kl. VIa
- Mateusz Lewicki kl. VIa
- Judyta Matysewicz kl. VIb
- Krystian Jaszczuk kl. VIb
- Magda Sieśkiewicz kl. VIb
- Kasia Woronicz kl. VIb
- Zuzia Radziszewska kl. VIb
- - Biblioteka szkolna:
- Filip Jakubowski kl. VIb
- Jacek Sandomierski kl. VB
- Marlena Okuła kl. VB
- Milena Okuła kl. IIIb
- Patrycja Rokicka kl. Ia
- Dawid Kleszczewski kl. Ia
- Magda Biernacka kl. Ib
- Amelka Łysak kl. Ib
- Ewelina Mińczuk kl. Ib
- Patrycja Aleksiejczuk kl.IIb
- Maciek Biernacki kl. IIb
- Kinga Dudko kl. IIb
- Kinga Strzyżewska kl. IIa
- Ola Kleszczewska kl. IIa
- Ania Jakoniuk kl. IIa
- Wioletta Kulikowska kl. IIa
- Agata Maksimiuk kl. IVa
- Martyna Matyskiel kl. IVb
- Natalia Bieniewska kl. Va
- Tomek Łukaszewicz kl. VIa
- Emilka Gul kl. VIa
- – Świetlik:
Nagroda: - Izabela Bojko kl. IIIa
- Weronika Zawadzka kl. IIb
Wyróżnienie: - Maciek Zajdowicz kl. IIb
- – Kangur:
- Nagroda – Bartek Dębicki kl. VB
- Wyróżnienie: Julia Abramowicz kl. IVa, Urszula Dołżyńska kl. Vb, Radek Bojko kl.Vb
- – Sportowe:
- Sportowiec Szkoły
- Zawody indywidualne
- Zawody grupowe
- Reprezentowanie szkoły
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5158397
