Strona główna
Aktualności
WYCIECZKA KL. IVA, IVB I VA SZLAKIEM TATARSKIM
Uczniowie klas IVa, IVb i Va mieli okazję zwiedzić ciekawe miejsca naszego regionu. Wśród nich znalazły się: Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie. W Bohonikach uczniowie zobaczyli meczet, mizar oraz jurtę tatarską, skosztowali także tatarskich przysmaków (kołduny w rosole). Obejrzeli również meczet w Kruszynianach a następnie zwiedzili Poczopek, w nim zaś silarium, muzeum przyrodnicze, park megalitów i zegary słoneczne. Ostatnim punktem wycieczki był Supraśl. Uczniowie zwiedzili tam Monastyr Najświętszej Maryi Panny.
p. Małgorzata Kasperowicz
UDZIAŁ POCZTU SZTANDAROWEGO SZKOŁY W OBCHODACH UPAMIĘTNIAJĄCYCH DEPORTACJĘ MIESZKAŃCÓW WSI ZACISZE 10.02.1940R.
W niedzielę 17 czerwca poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w obchodach upamiętniających deportację mieszkańców Zacisza, która miała miejsce 10.02.1940 roku. Uroczystości rozpoczęły się Mszą świętą a następnie autokarami uczestnicy zostali przewiezieni do Zacisza. Tam odbyła się dalsza część upamiętniająca to wydarzenie.
p. Małgorzata Kasperowicz
WRĘCZENIE DYPLOMÓW KONKURSU:„CO WIEM O ŻYCIU ŚW. MŁODZIEŃCA GABRIELA?”
W miesiącu maju 2012r odbył się szkolny konkurs wiedzy religijnej pod nazwą: „Co wiem o życiu św. Młodzieńca Gabriela?” przeznaczonego dla uczniów klas III – VI.
W pierwszym, ustnym etapie wzięło udział 25 uczniów. Do następnego, pisemnego etapu zakwalifikowało się 14 najlepszych uczniów. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
I miejsce – Elżbieta Danielczuk kl. IIIa
II miejsce – Natalia Bieniewska kl. Va
III miejsce – Oliwia Ławreszuk kl. IIIb
Wyróżnienia:
Paweł Martynowicz kl. VIb
Karolina Omelianowicz kl. VB
Mateusz Andrejczuk kl. IIIb
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Helena Tomaszewska
WYJAZD KL. OA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ
Uczniowie klasy Oa mieli okazję uczestniczenia w wycieczce do Wioski Indiańskiej. W trakcie pobytu dzieci miały możliwość obejrzenia ręcznie wykonanych strojów indiańskich, zajrzały do wigwamu oraz wzięły udział w różnych konkursach. Poznały także wybrane zwyczaje Indian. Uczniowie zabrali do domów nie tylko miłe wspomnienia, ale także ciekawe pamiątki.
p. Małgorzata Kasperowicz
GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY
12.06.2012 odbył się Gminny Konkurs Matematyczny "Odczytywanie informacji", wzieli w nim udział 37 uczniów ze szkół podstawowych z Zabłudowa, Rafałówki i Dobrzyniówki.
Oto wyniki:
I miejsce – Mateusz Godlewski Z SP Rafałówka,
II miejsce – Sebastian Ościłowski z SP Rafałówka
III miejsce –Maciej Lulewicz, Radosław Bojko SP Zabłudów
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Marta Rogucka
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5158395
