Strona główna
Aktualności
UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM
Dnia 22.04.2012r w naszej szkole został przeprowadzony ogólnopolski konkurs ekologiczny "Ekotest".
W konkursie w całej Polsce wzięło udział 19326 uczniów. Z naszej szkoły uczestniczyło 42 uczniów. Konkurs był podzielony na dwie kategorie, pierwsza kl III - IV, druga kl V - VI. Nasi uczniowie uplasowali się na wysokich pozycjach. W kategorii III- IV najwyższe miejsce zajął Michał Gryguć z klasy III B a w kategorii V-VI 14 miejsce Michał Kozłowski z klasy V B.
Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy potwierdzające udział w konkursie "Ekotest".
Gratulujemy!!!
p. Ewelina Górska
p. Iwona Karczewska-Czurak
WYCIECZKA KL. IA I KL. IB – SZLAKIEM RĘKODZIEŁA LUDOWEGO
Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w wycieczce Szlakiem Rękodzieła Ludowego. W trakcie wycieczki mieli okazję z bliska przyjrzeć się pracy garncarza i kowala w Czarnej Wsi Kościelnej. W Zamczysku widzieli jak wyrabia się drewniane łyżki, w Janowie wyroby tkackie. Zwiedzili także Bohoniki a w nich meczet i mizar tatarski. W Poczopku poznali silvarium i miło spędzili czas przy ognisku.
p. Małgorzata Kasperowicz
WYCIECZKA KL.VIB
Klasa VIb pod opieką swojej wychowawczyni wyjechała na wycieczkę do Białegostoku. w ramach wyjazdu odbył się spacer po zespole pałacowo – ogrodowym Pałacu Branickich oraz spektakl w Teatrze Dramatycznym pt. „Pipi Pończoszanka.”
p. Małgorzata Kasperowicz
OGŁOSZENIE
Dnia 12 i 13 czerwca od godziny 9. 30 do 11.00 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych do przedszkola. Serdecznie zapraszamy.
MAM TALENT - KONKURS ZORGANIZOWANY Z OKAZJI DNIA DZIECKA PRZEZ SAMOPRZĄD UCZNIOWSKI
1 czerwca 2012 z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs „Mam Talent”. Widowisko odbyło się na małej sali gimnastycznej, a uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie naszej szkoły kl.0-VI. W finale konkursu wystąpili uczestnicy wyłonieni wcześniej na drodze eliminacji klasowych (max. po 2 reprezentantów z każdej klasy). Ostatecznie w finale konkursu zaprezentowało się 15 solistów/zespołów. Występy były bardzo urozmaicone, można było zobaczyć taniec, sztuczki, posłuchać gry na instrumencie oraz śpiewu, a także obejrzeć prace plastyczne. Trzeba przyznać, że każdy występ był dobrze przemyślany i przygotowany, dlatego jury miało nie lada orzech do zgryzienia.
W czasie obrad jury czas umilił nam występ zespołu muzycznego Świetliki oraz grupa z zajęć muzycznych dla klas I-III realizowanych w ramach programu Indywidualizacja nauczania pod kierownictwem p. Joanny Łajewskiej – Talipskiej. Występy te były poza konkursem.
Po żmudnych naradach przedstawiciel jury ogłosił wyniki:
I MIEJSCE: Anna Tomaszewska (taniec) z kl.IIa oraz Radosław Bojko (śpiew) z kl. Vb.
WYRÓŻNIENIA: Agata Maksimiuk (śpiew) z kl. IVa, Joachim Zdanowicz (gra na akordeonie) z kl. IVa oraz grupa plastyczna – Małgorzata Hermanowska, Martyna Puchłowska i Gabriela Mielech (prezentacja prac plastycznych) z kl. IVb.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Ewelina Górska
p. Iwona Karczewska - Czurak
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5158396
