Strona główna
Aktualności
WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE
14. II - święto wszystkich zakochanych i kochających.
Wartości uniwersalne takie jak miłość, przyjaźń należy pielęgnować stale jednak Dzień Zakochanych to doskonała okazja do wyrażenia swoich uczuć. W naszej szkole już od paru dni działała „Poczta Walentynkowa” Uczniowie bardzo chętnie wrzucali ogromne ilości kolorowych listów, kartek i serduszek. W Dniu Św. Walentego posegregowana korespondencja z ciepłymi słowami trafiła do młodszych i starszych uczniów a także nauczycieli. Dopełnieniem tego dnia było zoorganizowanie dyskoteki dla kl IV – VI a w dniu następnym klasom I – III. Wszystkim życzymy, aby atmosfera tego szczególnego dnia trwała przez cały rok a uczucie szczęścia, miłości, radości na stałe gościło w naszych sercach.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.Opiekunowie SU
MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TENISIE STOŁOWYM
Dnia 13.02.2012r odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Rozgrywki odbywały się systemem, "każdy z każdym” i do dwóch wygranych setów.
W kat. dziewcząt: Kat. chłopców
-
Marlena Okuła 1. Krystian Struk
-
Zuzanna Radziszewska 2. Sebastian Zimnoch
-
Magdalena Śieśkiewicz 3. Mateusz Lewicki
-
Karolina Słowikowska 4. Paweł Martynowicz
-
Natalia Kużma 5. Radosław Gierejko
Organizatorem i sponsorem nagród [medale] był LUKS „Lider” Zabłudów.
Jan Omelianowicz
-
Chcę być artystą - projekt realizowany przez studentów w ramach programu Projektor - Wolontariat studencki
W ramach programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności „PROJEKTOR - wolontariat studencki” w miesiącu lutym w świetlicy szkolnej realizowany jest projekt edukacyjny pod hasłem Chcę być artystą!
Pierwsze zajęcia odbyły się dnia 10 lutego 2012 roku. Zajęcia mają na celu rozwijać wyobraźnię dzieci i ich zdolności manualne. Uczniowie klas drugiej, trzeciej i czwartej wykonywali przed zbliżającymi się Walentynkami serduszka wyklejane metodą quilling.
Kolejne zajęcia ze studentami już za tydzień w piątek od godziny 12:40 w sali nr 5.Zdjęcia w albumie fotograficznym
Zapraszam
Joanna Łajewska - Talipska
KOMUNIKAT!!!

Samorząd Uczniowski ogłasza,
iż w akcji „Góra grosza”
organizowanej przez Towarzystwo „NASZ DOM”
w roku szkolnym 2011/2012
udało się zebrać pokaźną kwotę 305,15 zł.
Łączna waga zebranych monet wyniosła 18 kg.
Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.
Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM zaangażowanym w akcję i za ich
dobre i wrażliwe serce.
Konkursy plastyczne
Zapraszam wszystkich uczniów do zapoznania się z ciekawymi konkursami plastycznymi i zachęcam do wzięcia udziału.
Pozdrawiam Joanna Łajewska - Talipska
II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
„CZTERY PORY ROKU NA PODLASIU”
ORGANIZATORZY: Szkoła Podstawowa Nr12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
UCZESTNICY:
Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów województwa podlaskiego.
TERMIN NADSYŁANIA PRAC:
Termin dostarczenia prac w Szkole Podstawowej w Zabłudowie – 6 marca 2012.
ZASADY KONKURSU:
Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:
- przedszkola (5- 6 lat)
- klasy I-III (7-9 lat)
- klasy IV- VI (10- 12lat)
- młodzież gimnazjalna (13- 15lat).
WARUNKI KONKURSU:
- prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną;
- format prac A3;
- każdy uczestnik konkursu wykonuje tylko jedną pracę;
- prace muszą być opatrzone bardzo czytelną metryczką (najlepiej wykonaną na komputerze):
imię i nazwisko autora pracy
wiek
nazwa placówki- adres i telefon
imię i nazwisko opiekuna
Komisja konkursowa przy ocenie prac będzie brała pod uwagę:
- samodzielność wykonania
- oryginalność i wyobraźnię w zakresie przedstawienia tematu
- estetykę wykonania
- właściwy dobór użytych środków wyrazu plastycznego.
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5159094
