Strona główna
Aktualności
DYŻURY NAUCZYCIELI W CZASIE FERII ZIMOWYCH 23.01.- 3.02.2012R. W GODZ. 10.00-12.00
BEZPIECZNA SZKOŁA W CZASIE FERII ZIMOWYCH
W dniu 18 stycznia 2012 r. w naszej szkole miało miejsce spotkanie z przedstawicielami miejscowych instytucji stojących na straży bezpieczeństwa. Spotkanie ze strażakami z OSP Zabłudów i z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Zabłudowie odbyło się w ramach ogólnopolskiego konkursu BEZPIECZNA SZKOŁA – BEZPIECZNY UCZEŃ. To już trzecie przedsięwzięcie realizowane przez naszą szkołę od chwili przystąpienia placówki do tego konkursu.
Spotkanie ze strażakami i z policjantami zbiegło się z przygotowaniami do ferii zimowych i dlatego tematyka spotkania w dużej mierze była poświęcona bezpieczeństwu w okresie zimowym. Policjanci opowiadali o zasadach koniecznych do zapamiętania podczas zabaw na śniegu i na lodzie, a strażacy demonstrowali sposoby niesienia pomocy, tym, którzy w czasie zimy mogliby ulec różnym przykrym zdarzeniom.
Spotkanie było bardzo atrakcyjne dla uczniów, o czym świadczą zdjęcia z naszej galerii.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Marek Hyjek
DZIEŃ BABCI I DZIADKA KL. IIIA I IIB
Uczniowie klasy IIb i IIIa zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na małą salę gimnastyczną, by pokazać im przedstawienie „Polska zima”, które wcześniej pokazały rodzicom. Gromkie brawa najlepiej świadczyły o odbiorze przygotowanej inscenizacji. Następnie każda klasa zaprosiła swoich gości do sal, gdzie miało miejsce dalsze świętowanie. Nie zabrakło także własnoręcznie wykonanych prezentów.
p. Małgorzata Kasperowicz
PRZEDSTAWIENIE „POLSKA ZIMA” DLA RODZICÓW KL. IIB I IIIA
Uczniowie klas IIb i IIIa zaprosili na godzinę 10.30 na małą salę gimnastyczna swoich rodziców, by mogli obejrzeć przedstawienie pt „Polska zima”, z którym dzieci wystąpiły na Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym „Arkadyjka”.
Przed rodzicami wystąpiły także klasa IIIa ze wspólną piosenką oraz Iza Bojko i Angelika Hryniewicka, które zaprezentowały piosenki solowe, z którymi pojadą na konkurs.
Uczniowie klasy IIb i IIa wystąpili w niezwykle rytmicznym programie tanecznym. Był to pokaz w ramach zajęć „Taniec z klasą”, na który uczęszczają dzieci. Wszystkim bardzo się podobały te występy.
Uważne oglądanie, głośne oklaski i uśmiechy oglądających stały się niezbitym dowodem zadowolenia z ujrzenia swoich pociech w nietypowych dal nich rolach.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KL. O A
Dzieci z grupy pięciolatków zaprosiły do swojej sali babcie i dziadków. Z okazji ich święta postanowiły uczcić swoich najbliższych ciekawym programem słowno – muzycznym i własnoręcznie wykonanymi prezentami i małym poczęstunkiem. Przeżycia po obu stronach były nieocenione. Uściski i buziaki jak najbardziej prawdziwe. W wielu oczach pojawiły się łzy, ale były to łzy radości. Niech wspólnie przeżywane chwile umacniają wzajemną miłość.
p. Małgorzata Kasperowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5159187
