• Wyniki konkursu na najpiękniej ozdobionego pierniczka

• Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu na najpiękniej ozdobiony pierniczek. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Zwycięzcom Gratulujemy i Życzymy dalszych sukcesów.

Miejsce 1 - Marcel Abramowicz, kl. 4b

Miejsce 2 - Alicja Romanowska, kl. 4a

Miejsce 3 - Marcelina Chorąży, kl.4b

Wyróżnienie - Damian Łuckiewicz, kl.8a

Odbiór nagród nastąpi po powrocie do nauki stacjonarnej.

Opiekunowie SU:

Agnieszka Mucha

Robert Jankowski

• Podsumowanie konkursu „Gwiazda Kolędnicza”

• Do konkursu zgłoszono 8 gwiazd kolędniczych z naszej szkoły. Pracę można było wykonać indywidualnie lub grupowo. Gwiazdy wykonane były z ekologicznych materiałów, bogato wyklejane wzorami, ruchome, zakończone kolorowymi frędzlami.

Spośród złożonych prac konkursowych zostały wyłonione najładniejsze gwiazdy wykonane przez:

Marię i Gabriela Tokajuk

Agatę Kaliszewicz

Zofię i Krzysztofa Siebiestianiuk

Patrycję Fiedoruk

Pozostali uczestnicy również otrzymują nagrody:

Barbara Szarejko

Filip Szlęk

Julia Szlęk

Mikołaj Danielczuk

Każda gwiazda zgłoszona do konkursu zasługuje na uznanie, doceniamy wkład pracy każdego wykonawcy. Udział w konkursie świadczy o tym, że dzieci, młodzież i dorośli stają się współtwórcami pięknej bożonarodzeniowej tradycji, którą warto kontynuować. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Nagrody ufundowała Parafia Prawosławna w Zabłudowie, zostaną wręczone po powrocie do nauki w szkole.

Gratulujemy!

Helena Tomaszewska

Ks. Mirosław Tomaszewski

• Bezpieczne Święta i Ferie Zimowe

• Wkrótce Święta Bożego Narodzenia, a niedługo po nich - ferie zimowe. Rozpoczną się one wcześniej niż zwykle, bo już 4 stycznia i będą trwały do 17 stycznia 2021 r. Ferie  zimowe to wymarzony czas wypoczynku oraz zabaw na śniegu i lodzie.  Aby ferie przebiegały szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

-> Bezpieczne ferie zimowe<-

Barbara Korolczuk

Artur Grabek - Łukaszewicz

• Konkurs Bożonarodzeniowy na „GWIAZDĘ  KOLEDNICZĄ”
          • Konkurs Bożonarodzeniowy na „GWIAZDĘ KOLEDNICZĄ”

• Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na gwiazdę kolędniczą.

Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji kolędniczej naszego regionu.

Pracę konkursową można wykonać indywidualnie lub rodzinnie.  Gwiazda kolędnicza może być ruchoma (obrotowa), wykonana tradycyjnymi technikami.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie z gwiazdą i przesłać na czacie w Microsoft Teams Helena Tomaszewska do dnia 31 grudnia 2020 r.

Wyniki konkursu będą ogłoszone w styczniu 2021r  na stronie internetowej szkoły.

W konkursie zostaną przyznane dyplomy i nagrody oraz wyróżnienia.

Wręczenie nagród jest przewidziane po rozpoczęciu nauki w szkole.

Helena Tomaszewska

Ks. Mirosław Tomaszewski

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZYM KONKURSIE.

• WYNIKI KONKURSU NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

• Z wielką przyjemnością oświadczam, że na konkurs zostały nadesłane piękne szopki. Zwłaszcza młodsi uczniowie pokazali swój kunszt artystyczny i pełne zrozumienie tradycji Bożego Narodzenia. Oto wyniki konkursu:

Kategoria klas I – III

I miejsce – Emilia Obuchowska, kl. III B

II miejsce – Natalia Zakrzewska kl. III A

III miejsce – Julia Szlęk kl. III A

wyróżnienie Pola Wielgat, kl. III B

Kategoria klas IV –VIII

I miejsce – Maria Obuchowska, kl. VI A

wyróżnienie – Szymon Kuczyński, kl. IV A

Gratulacje! Nagrody zostaną wręczone po powrocie do nauki w szkole.

• Konkurs Bożonarodzeniowy na Szopkę

• Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na szopkę bożonarodzeniową. Celem konkursu jej pielęgnowanie pięknej polskiej tradycji z szopką w centralnym punkcie obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia.

Aby wziąć udział tym świątecznym dziele, uczeń powinien samodzielnie wykonać szopkę o dowolnych wymiarach z dowolnych materiałów. Następnie należy zrobić zdjęcia ucznia z szopką i przesłać je na czacie w Microsoft Teamsie do Marek Hyjek, prace proszę przesłać do 21 grudnia 2020r.

Rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie nagród nastąpi 22 grudnia 2020 r. Natomiast wręczenie nagród jest przewidziane po rozpoczęciu nauki w szkole.

Konkurs jest przewidziany dla dwóch grup wiekowych:

- dla uczniów klas I – III

- dla uczniów klas IV – VIII