W tym roku Samorząd Uczniowski zaangażował się w akcję charytatywną Szlachetna Paczka. Zespół Szkolno–Przedszkolny i Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne „Panorama” zostały darczyńcą wybranej rodziny z terenu, która znalazła się w trudnej sytuacji. Dzięki ogromnemu sercu i niezwykłemu zaangażowaniu Dyrekcji, nauczycieli, uczniów, rodziców, członków Stowarzyszenia „Panorama” oraz Hurtowni J.K.J Krystyna Jakubiuk zrealizowaliśmy wszystkie potrzeby rodziny. Udało nam się zakupić 3 tony węgla (dzięki uprzejmości firmy Karbon, która udzieliła nam rabatu) oraz zaopatrzyć rodzinę w podstawowe produkty spożywcze, chemię gospodarczą, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, obuwie skórzane na zimę i pościel. Przygotowaliśmy 9 paczek, które zostały przepięknie zapakowane i ozdobione własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły. Finał akcji miał miejsce 10.12.2016, wówczas paczki zostały uroczyście przekazane koordynatorowi akcji, które następnie trafią do rodziny. Liderami akcji w szkole byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego p. Iwona Karczewska – Czurak i p. Ewelina Górska oraz p. Barbara Wasilewska, prezes Stowarzyszenia Społeczno - Edukacyjnego „Panorama”.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.
Opiekunowie SU

.png)
