Strona główna
Aktualności
KONKURS FOTOGRAFICZNO- PLASTYCZNY ,,MOJE MIEJSCE NA ZIEMI”
Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs fotograficzno- plastyczny pt. "Moje miejsce na Ziemi". Konkurs trwał od 8.V. 2015r. do 8. VI. 2015r. i był skierowany do uczniów klas I-VI. Chętne osoby mogły zaprezentować swoje najpiękniejsze miejsce na Ziemi, w którym czują się najlepiej, najweselej, najmilej i "podzielić się" nim z innymi. Spośród dostarczonych prac komisja w składzie: pani Joanna Łajewska-Talipska, pani Marta Kozieradzka i pani Anna Kendyś wyłoniła trzy pierwsze miejsca.
Wyniki konkursu:
I miejsce – Sandra Chrzanowska z klasy VaII miejsce- Natalia Woronicz z klasy Va
III miejsce- Aneta Giesko z klasy VIb
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
ZAPROSZENIE
Serdecznie zapraszamy wszystkie nowoprzyjęte dzieci i ich rodziców do Przedszkola w Zabłudowie na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się 20.06.2015 (sobota) w godzianch 9.00-12.00.
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Przedszkola
OGŁOSZENIE
Piątek 5 czerwca 2015r. jest dniem wolny od zajęć dydaktycznych. Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 7.00 do 16.30. Brak obiadów i dowożenia.
WYCIECZKA KL. IB I IC SZLAKIEM RĘKODZIEŁA LUDOWEGO
Uczniowie klas pierwszych (Ib, Ic) poznawali życie i kulturę Podlasia. Wzięli udział w wycieczce Szlakiem Rękodzieła Ludowego. Pierwszym miejscem była Czarna Wieś Kościelna. Dzieci odwiedziły w niej kowala. Mogły na własne oczy przyjrzeć się ciężkiej pracy w kuźni. Zwiedziły także małe muzeum wyrobów kowalskich. Kolejnym przystankiem w tej wsi była wizyta w pracowni garncarza. Tu także dzieci widziały z bliska proces tworzenia wyrobów garncarskich od bezkształtnej grudki do konkretnego wyrobu. Po wizycie w pracowni kowala i garncarza przyszedł czas na Łapczyn. Wycieczkowicze wzięli udział w pokazie wytwarzania łyżek drewnianych. Ostatnim punktem programu była wizyta w pracowni wytwarzania wyrobów dwuosnowych w Kolonii Wasilówka. W drodze do domu dzieci jeszcze raz przypominały spotkanych rzemieślników oglądając zakupione przez siebie pamiątki.
p. Małgorzata Kasperowicz
EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ
2 czerwca uczniowie kl. IV i V po pomyślnym zdaniu testu wiedzy z ruchu drogowego przystąpili do części praktycznej. Egzamin odbył się na korcie szkolnym w obecności pani policjantki, p. Artura Zieniewicza, rodziców i kolegów. Każdy zdający musiał przejechać slalomem, przewieźć przedmiot jedną ręką do wyznaczonego miejsca, objechać dwukrotnie ósemkę wskazując ręką odpowiednie kierunki, przejechać przez rynienkę i zatrzymać się przed znakiem "Stop". Gratulujemy wszystkim zdającym!!!
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5148544
