Strona główna
Aktualności
I KOMUNIA ŚWIĘTA
W niedzielę 31 maja 2015 uczniowie klas III naszej szkoły po raz pierwszy czynnie wzięli udział we Mszy świętej. Dzień wcześniej przystąpili do Sakramentu Pojednania i Pokuty. Czystość ich serc na zewnątrz wyrażały białe alby. Podczas uroczystości I Komunii dzieci odnowiły przyrzeczenia chrzcielne i wyrzekły się palenia papierosów, picia, alkoholu i używania narkotyków do osiągnięcia 18 lat. Posługę liturgiczną podczas Eucharystii wykonywali rodzice. Na zakończenie uroczystości w ciszy swego serca dziękowały Panu Jezusowi za Jego przyjście w znaku Chleba. Podziękowania ze strony dzieci otrzymali także kapłani, rodzice i katecheci.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
WYCIECZKA KL. VIA, VIC, IIIA - KOZŁÓWKA - KAZIMIERZ DOLNY - NAŁĘCZÓW
Uczniowie naszej szkoły pod opieką swoich wychowawczyń wzięli udział w jednodniowej wycieczce. Pierwszym miejscem, które odwiedzili była Kozłówka. Dzieci zwiedziły zachowane wnętrza z autentycznym wystrojem z XIX wieku w Pałacu Zamoyskich wybudowanym w XVIIIw.
Kolejnym etapem podróży był Nałęczów. Uczniowie spacerowali po Parku Zdrojowym, oglądali okazy roślinne w palmiarni, degustowali „Nałęczowianki”. W Nałęczowie mieli także okazję zwiedzania wnętrz w Muzeum Żeromskiego „Chata”.
Ostatnim punktem programu było zwiedzanie z przewodnikiem Kazimierza Dolnego. Uczniowie poznali Stare Miasto, Górę Trzech Krzyży, ruiny zamku i basztę.
p. Małgorzata Kasperowicz
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY Z RELIGII PRAWOSŁAWNEJ
11.05.2015 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny z religii prawosławnej "Święty Gabriel oczami dziecka". Udział wzięło 15 uczniów. Prace ocenioano w trzech kategoriach: kl. 0, kl. I-III i kl. IV-VI.
Kl. 0
1 miejsce Michał Szum
2 miejsce Antoni Szum
3 miejsce Jakub Jakoniuk
Kl. I-III
1 miejsce Martyna Torbicz
2 miejsce Martyna Andrejczuk
3 miejsce Zuzanna Stanienda
Kl. IV-VI
1 miejsce Paulina Bonifatiuk
2 miejsce Magdalena Andrejuk
3 miejsce Borys Niekało
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Helena Tomaszewska
KONKURS BIBLIJNY - DZIEJE APOSTOLSKIE
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 8.05.2015r. w Białymstoku. Z naszej szkoły wzięło w nim udział 4 uczniów: Agata Zawadzka, Igor Omelianowicz, Julia Daniluk, Martyna Andrejczuk. Dzieci wykonały prace plastyczne związane z jednym z trzech zaproponowanych tematów z Dziejów Apostolskich. Wszystkie prace zostały nagrodzone.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. H. Tomaszewska
MIEJSKO-GMINNE ELIMINACJE XXVIII MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO BAJE, BAJKI, BAJECZKI W MOAK W ZABŁUDOWIE
Dnia 7 maja 2015r. odbyły się miejsko-gminne eliminacje XXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego Baje, Bajki, Bajeczki w MOAK w Zabłudowie. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: klas I- III i klas IV- VI. Recytacje oceniała komisja w składzie: Barbara Pacholska - animator kultury WOAK, Magdalena Kuszyńska- Sosnowska -instruktor działu teatralnego WOAK w Białymstoku, Anna Zdanowicz - bibliotekarz SP oraz Janina Turecka - bibliotekarz MGBP w Zabłudowie. Po wysłuchaniu 33 prezentacji postanowiono przyznać:
w kategorii klas I-III szkół podstawowych
I miejsce -Martyna Klimaszewska kl. II SP Zabłudów
II miejsce - Piotr Gryguć z kl. II SP Zabłudów
III miejsce - Zuzanna Kotowska kl. I SP Zabłudów
Wyróżniono następujące osoby : Gabriela Szatkowska kl. I SP Rafałówka, Michalina Kiluk kl. I SP Zabłudów, Weronika Zadykowicz kl.II SP Zabłudów
W kategorii klas IV- VI szkół podstawowych
I miejsce - Paulina Bonifatiuk kl. IV SP Zabłudów
II miejsce Magdalena Andrejuk kl IV SP Zabłudów
III miejsce Weronika Czajkowska kl. V SP Rafałówka
Do eliminacji wojewódzkich w Białymstoku zakwalifikowali się: Martyna Klimaszewska i Piotr Gryguć. GRATULUJEMY!!!
p. Anna Zdanowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5148219
