Strona główna
Aktualności
AUDYCJA MUZYCZNA KL. IV-VI „KONCERT NA TRZY MIECHY”
Uczniowie klas IV – VI wzięli udział w kolejnej już audycji muzycznej. Tym razem głównymi instrumentami były akordeony. Słuchacze mieli możliwość usłyszenia akordeonu nie tylko w wersji ludowej i folkowej ale także koncertowej na trzy akordeony i głos. Okazało się, że akordeon kryje w sobie wielkie możliwości. Dzieci przekonały się o tym wysłuchując różnorodnych utworów od muzyki poważnej (m.in. Bach) po muzykę rozrywkową (m.in. Astor Piazzola).
p. Małgorzata Kasperowicz
BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS MŁODSZYCH
Uczniowie klas młodszych i przedszkolaki wzięli udział w zabawie karnawałowej, która odbyła się na małej sali gimnastycznej. Przy dźwiękach muzyki wirowały m.in. stroje księżniczek, piratek, cyganek, wróżek. Nie zabrakło tez bohaterów, spidermanów, karateków, kowboi itp. W trakcie zabawy uczniowie brali udział w różnych konkursach przygotowanych przez prowadzących.
Kolorowe stroje, barwna dekoracja, dobra muzyka, świetny humor i duuużo zabawy tak można podsumować ten dzień.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
IV GMINNY KONKURS KOLĘD W SP BIAŁOSTOCZEK
16 stycznia 2015 roku odbył się IV Gminny Konkurs Kolęd . Patronat nad konkursem objął Burmistrz Zabłudowa. Sponsorami nagród byli Burmistrz Zabłudowa oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Jury w składzie: mgr Danuta Kaliszuk, mgr Joanna Łajewska-Talipska, mgr Agnieszka Michalczuk, mgr Zbigniew Molski przyznało nagrody w trzech kategoriach. Oto wyniki naszych uczennic:
Kategoria kl. IV-VI –
* wykonanie kolędy w jęz. polskim
II miejsce: Izabela Bojko kl. VI
III miejsce: Martyna Rogucka kl. IVa
Wyróżnienie: Anna Tomaszewska i Magdalena Zadykowicz kl. Va
* wykonanie kolędy w języku obcym
I miejsce : Patrycja Andrejczuk i Aleksandra Omelianowicz
II miejsce ex aequo: Paulina Bonifatiuk i Jan Andrejczuk
Magda Andrejczuk i Paulina Daniluk
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!
p. Małgorzata Kasperowicz

WYJAZD DO KINA KL. IA, IIA, IIIA
Uczniowie klas Ia, IIa i IIIa wyjechali do Białegostoku. w programie wyjazdu był seans w Kinie Helios w Galerii Białej. Uczniowie obejrzeli wesoły film, którego głównym bohaterem okazał się miś Padinngton. Przygody misia okazały się bardzo ciekawe i humorystyczne.
p. Małgorzata Kasperowicz
SPEKTAKL W BIAŁOSTOCKIM TEATRZE LALEK „BEZ SENSU – ŻYRAFA, ANIOŁEK I STOŁEK”
Uczniowie klas IIb i IIIb wzięli udział w spektaklu przygotowanym przez aktorów Białostockiego Teatru Lalek pt „Bez sensu – żyrafa, aniołek i stołek”. Ciekawa sceneria, wesoła akcja, treść z morałem, barwne piosenki to tylko niektóre atuty tego przedstawienia.
Po spektaklu dzieci wzięły udział w zabawie mikołajkowej prowadzonej przez aktorów BTL, zmierzyły się z różnymi zadaniami związanymi z treścią bajek dla dzieci. Na zakończenie Mikołaj wręczył wszystkim drobne niespodzianki.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5148541
