Strona główna
Aktualności
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Życzliwości. Przez dwa dni uczniowie sprzedawali kolorowe bileciki, na których można było napisać kilka miłych słów, a następnie wrzucić do skrzynki i wysłać kolegom ze szkoły. Ze sprzedaży ponad trzystu bileciku udało się zebrać 200,78 zł. Pieniądze zebrane podczas tej akcji zostaną przekazane na pomoc dzieciom z Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku. SU dziękuje za pomoc i ogrom uśmiechu!
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.Opiekunowie SU
p. Marta Kozieradzka
p. Anna Kendyś
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA
W poniedziałek 17.11.2014r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa klas IV-VI, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Na korytarzu szkolnym bawiło się ponad 70 osób. Wszystkim dopisywał wspaniały humor.
Opiekunowie SU
ZDJĘCIA DO OBEJRZENIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA.
OGŁOSZENIE
Zgodnie z Regulaminem WKP z Historii ( II rozdział p. 17,18,19)
17. Prace konkursowe z etapu szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego udostępnia się do wglądu uczniom w obecności rodziców/ prawnych opiekunów oraz rodzicom/ prawnym opiekunom uczestników konkursu w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników danego konkursu (przy udostępnianiu prac uczniom w obecności rodziców/ prawnych opiekunów oraz rodzicom/ prawnym opiekunom uczestników konkursu może być obecny nauczyciel, który przygotowywał ucznia do konkursu).
18. Udostępnienie pracy odbywa się w obecności przewodniczącego danej komisji na każdym stopniu konkursu. Przewodniczący Komisji Konkursowej decyduje o miejscu, szczegółowym terminie i czasie udostępnienia prac do wglądu.
19. Prace konkursowe nie mogą być kserowane, fotografowane itp.
Ogłoszenie wyników odbędzie się 14.11.2014r (czwartek) o godz. 15.00 w sali nr 21.
Chętnych do oglądania prac zapraszam do Szkoły Podstawowej im. F. Karpińskiego w Zabłudowie ul. Mickiewicza 20 w następujących terminach:
PONIEDZIAŁEK - 17.11.2014r. w godz.15.10-16.00 - pokój nauczycielski
WTOREK - 18.11.2014r. w godz.15.10-16.00 - sala 21
ŚRODA - 19.11.2014r. w godz.13.30-14.15 - pokój nauczycielski
Przewodnicząca Szkolnej Komisji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
Alicja Regucka
OGŁOSZENIE
Zgodnie z Regulaminem WKP z Przyrody ( II rozdział p. 17,18,19)
17. Prace konkursowe z etapu szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego udostępnia się do wglądu uczniom w obecności rodziców/ prawnych opiekunów oraz rodzicom/ prawnym opiekunom uczestników konkursu w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników danego konkursu (przy udostępnianiu prac uczniom w obecności rodziców/ prawnych opiekunów oraz rodzicom/ prawnym opiekunom uczestników konkursu może być obecny nauczyciel, który przygotowywał ucznia do konkursu).
18. Udostępnienie pracy odbywa się w obecności przewodniczącego danej komisji na każdym stopniu konkursu. Przewodniczący Komisji Konkursowej decyduje o miejscu, szczegółowym terminie i czasie udostępnienia prac do wglądu.
19. Prace konkursowe nie mogą być kserowane, fotografowane itp.
Ogłoszenie wyników odbędzie się 13.11.2014r (czwartek) o godz. 15.10 w sali nr 18.
Chętnych do oglądania prac zapraszam do Szkoły Podstawowej im. F. Karpińskiego w Zabłudowie ul. Mickiewicza 20 w następujących terminach:
PIĄTEK - 14.11.2014r. w godz.8.00- 8.45 (sala nr 21)
PONIEDZIAŁEK - 17.11.2014r. w godz.14.30-15.30 (pokój nauczycielski)
Przewodnicząca Szkolnej Komisji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
Anna Kendyś
OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
Poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości Polski. Uroczystości rozpoczęły się Mszą świętą w kościele św. Piotra i Pawła w Zabłudowie. Po nabożeństwie uczestnicy prowadzeni przez oddział ZAZA udali się pod pomnik Bohaterów Ojczyzny. Po apelu poległych wysłuchaliśmy przemówienia Przewodniczącej Rady Miejskiej. Następnie wysłuchano zespółu „Barwianka”, który zaprezentował pieśni patriotyczne oraz dzieci uczestniczących w zajęciach MOAK-u.
Po krótkiej części artystycznej nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem przez poszczególne grupy i ich przedstawicieli. Chętni udali się także na cmentarz parafialny, by złożyć wieńce na grobach walczących o wolność Ojczyzny.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5148918
