Strona główna

    • Aktualności

        • AKCJA ZBIERANIA CEGIEŁEK
          • AKCJA ZBIERANIA CEGIEŁEK

          • Samorząd Uczniowski kolejny raz włączył się w akcję sprzedaży cegiełek FUNDACJI NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH  POMÓŻ I TY. Ze sprzedaży udało się uzbierać kwotę 97 zł. Pozyskane fundusze zostały przekazane na pomoc  17-letniemu Kamilowi Dominiak, który od urodzenia choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Kamil oprócz systematycznej rehabilitacji potrzebuje zakupu sprzętu do edukacji i obsługi komputera za pomocą ruchów gałek ocznych- "PCEey Go".

            Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie w akcję i wsparcie tej szlachetnej inicjatywy!!!

            AKCJA ZBIERANIA CEGIEŁEK - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

             

            p. Anna Kendyś 

                                                                                                  p. Marta Kozieradzka

             

             

            Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu SPRZEDAŻ CEGIEŁEK - SU.

          • UDZIAŁ W UROCZYSTOŚCIACH ODPUSTOWYCH ŚW. MICHAŁA

          • 29 września delegacja naszej szkoły pod opieką p. Małgorzaty Kasperowicz wzięła udział w uroczystościach odpustowych św. Michała w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Piotra i Pawła w Zabłudowie. Chłopcy czynnie włączyli się w posługę ministrancką a dziewczęta w Białą Procesję wokół kościoła. Po zakończonym nabożeństwie uczniowie wrócili do szkoły.

            p. Małgorzata Kasperowicz

        • WARSZTATY EKOLOGICZNE W SUPRAŚLU
          • WARSZTATY EKOLOGICZNE W SUPRAŚLU

          • W dniu 25 września uczniowie klasy VIb i VIc uczestniczyli w jednodniowych warsztatach ekologicznych w Supraślu organizowanych w ramach projektu pn. "Odkryj nasz skarb – Poznaj przyrodę powiatu białostockiego". Celem warsztatów było ukazanie bogactwa i piękna przyrody Puszczy Knyszyńskiej. Zajęcia odbywały się najpierw w rezerwacie "Jałówka", gdzie młodzież mogła zobaczyć dorodny drzewostan sosnowo-świerkowy o charakterze boru mieszanego, zatorfioną dolinę rzeki Jałówka z licznymi źródliskami i lasami łęgowymi oraz duży obszar żeremi bobrowych. Następnie odbyła spacer wzdłuż doliny rzeki Supraśl, gdzie rozpoznawała rośliny rosnące w środowisku wodnym. Na koniec warsztatów, w Punkcie Usług Turystycznych "Bukowisko" obejrzała  prezentację nt. "Woda to życie" oraz  pod mikroskopem porównywała próbki wód pobranych przez siebie ze źródliska w rezerwacie Jałówka i z rzeki Supraśl, pod względem ilości organizmów żywych - roślin i zwierząt. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez Huberta Łuckiewicza z klasy VIc w Albumie fotograficznym.

            WARSZTATY EKOLOGICZNE W SUPRAŚLU - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

                                                                                                                                p.  Anna Kendyś

             

             

            Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu WARSZTATY EKOLOGICZNE W SUPRAŚLU.

        • SPOTKANIE AUTORSKIE
          • SPOTKANIE AUTORSKIE

          • W piątkowy poranek dnia 24 października 2014r uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z Tomaszem Samojlikiem pisarzem dla dzieci i młodzieży. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu Podlaskie Spotkania z Pisarzami, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Białegostoku przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.

            Pan Tomasz Samojlik jest doktorem nauk biologicznych, badaczem historii przyrodniczej Puszczy Białowieskiej, pracownikiem Instytutu Biologii Ssaków w Białowieży oraz jednym z najlepszych autorów komiksów dla dzieci i młodzieży w Polsce. W książkach dla najmłodszych głównie popularyzuje wiedzę  o ekologii i tematy ważne dla dzieci. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klas IV- VI oraz uczestnicy konkursu "Czy znasz twórczość..?" Pisarz barwnie i dowcipnie opowiadał o dziejach powstawania swoich książek. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Wywiązała się niezwykła i ciekawa dyskusja na temat dalszych przygód "Żubra Pompika". Takie spotkania owocują większym zainteresowaniem książką edukacyjną i popularno-naukową.

            Na koniec spotkania dzieci otrzymały autografy z osobistą dedykacją, również można było zrobić pamiątkową fotografię.

            Spotkania autorskie są aktywną zachętą do czytania i rozwijania możliwości uczniów.

            Bardzo serdecznie dziękujemy panu Tomaszowi za spotkanie.

            SPOTKANIE AUTORSKIE - Obrazek 1ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.

                                                                                                                         Anna Zdanowicz

             

            Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu SPOTKANIE AUTORSKIE.

    • Partnerzy

      • Szkoła w Chmurze
      • OSE
      • Odnośnik: http://um.zabludow.wrotapodlasia.pl/
      • Odnośnik: http://mbp-zabludow.pl/
      • Odnośnik: http://www.moak-zabludow.pl/index.html
      • Odnośnik: https://www.gov.pl/web/edukacja/800-080-222--rusza-calodobowa-bezplatna-infolinia-dla-dzieci-mlodziezy-rodzicow-i-pedagogow
      • Aktywna szkoła
      • Poznaj Polskę
      • Laboratoria Przyszłości
    • Librus Synergia

    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Środa 24.06.2026
      • Dzwonki

        1. 08.00-08.45
        2. 08.50-09.35
        3. 09.40-10.25
        4. 10.30-11.15
        5. 11.30-12.15
        6. 12.30-13.15
        7. 13.30-14.15
        8. 14.20-15.05
        9. 15.10-15.55
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 5148912
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
      • 85 718 80 20 - Sekretariat,
        85 663 29 87 - Intendent
      • 16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
        Poland
      • adres do e-Doręczeń: AE:PL-26232-92382-ESRCG-18
  • Galeria zdjęć

    • brak danych