Strona główna
Aktualności
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość odbędzie się 1 września (w poniedziałek) o godz. 9.00 na hali sportowej. Następnie odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami w wyznaczonych salach.
PRZYDZIAŁ SAL NA SPOTKANIA KLASOWE
1 .09.2014 r.
Klasa 0 a - sala nr 12
Klasa 0 b - sala nr 11
Klasa 0 c - sala nr 10
(listy uczniów przydzielonych do poszczególnych klas zostaną wywieszone na drzwiach sal)
Klasa I a - sala nr 22
Klasa I b - sala nr 14
Klasa I c – sala nr 4
Klasa II a – sala nr 19 a
Klasa II b –biblioteka
Klasa III a - sala nr 1
Klasa III b - sala nr 17
Klasa IV a - sala nr 21
Klasa IV b - sala nr 19
Klasa V a - sala nr 3
Klasa V b -sala nr 18
Klasa VI a - sala nr 15
Klasa VI b - sala nr 2
Klasa VI c - sala nr 5

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2014/2015
WYPRAWKA DLA KLAS 0
1. Bloki:
- rysunkowy 2 (1 biały, 1 kolorowy)
- techniczne 2 (1 biały, 1 kolorowy).
2. Zeszyt 1 czysty (32 kartkowy).
3. Wycinanka zwykła - 1.
4. Plastelina (12 kolorów).
5. Farby plakatowe i akwarele.
6. Nożyczki.
7. Klej - 1 w tubie.
8. Kredki: woskowe i ołówkowe (dobrze rysujące).
9. Ołówki - 2.
10. Temperówka.
11. Mazaki.
12. Teczka tekturowa.
13. Patyczki.
14. Kapcie w worku.
15. Ręcznik.
16. Strój gimnastyczny w woreczku.
Wszystkie rzeczy powinny być podpisane.
RADY PRZED PODRÓŻĄ:
- Przygotuj bagaż podręczny, który weźmiesz ze sobą do autokaru. Zapakuj do niego:
- kanapki, niegazowane napoje, owoce,
- leki, które musisz przyjmować w czasie podróży,
- drobne pieniążki (w tym na toalety, niewielkie zakupy na stacjach CPN).
- Nie bierz czekoladowych batoników, cukierków, bo rozpuszczą się podczas podróży ani napojów gazowanych, chipsów (mogą wywołać kłopoty żołądkowe).
- Weź ze sobą dobry humor, mapę Polski (niekoniecznie), ulubione nagrania i mocne postanowienie, że dobrze spędzisz czas.
- Do autokaru zapakuj torbę podróżną lub walizkę, w której znajdą się następujące rzeczy:
- ubrania na ładną pogodę (bluzeczki z krótkim i długim rękawem, krótkie spodnie, czapka lub chustka na głowę)
- sweterek lub polar, kurtka lub płaszcz od deszczu, długie spodnie, wygodne buty
(Pamiętaj, że idziesz w góry! Weź trapery lub inne buty z twardą podeszwą!) - 2 ręczniki, przybory toaletowe: mydło, szczoteczka, pasta do zębów),
- piżama lub koszula nocna,
- bielizna na zmianę, skarpety dostosowane do ilości dni,
- leki, które musisz przyjmować codziennie wraz z dokładnym opisem sposobu ich podawania, ile razy w ciągu dnia, o której godzinie, przed posiłkiem czy po posiłku i oświadczeniem, że może je podawać opiekuj lub że dziecko będzie je przyjmowało samo oraz leki od choroby lokomocyjnej (na kilka dni).
- „kieszonkowe” – na pamiątki lub drobne wydatki (istnieje możliwość przechowywania pieniędzy przez opiekuna. Proszę zapakować pieniądze do koperty w banknotach po 10 zł i 20 zł. Kopertę należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz napisać sumę pieniędzy).
- ważną legitymację szkolną,
- 16 kartkowy zeszyt i długopis – może wygrasz konkurs na najciekawszy pamiętnik z podróży, który umieścimy na stronie internetowej szkoły.
Możesz wziąć ze sobą aparat fotograficzny, zapasowe baterie do niego, telefon komórkowy lub inne cenne dla Ciebie rzeczy. Pamiętaj jednak, że bierzesz je na własną odpowiedzialność i za ich zgubienie, zniszczenie lub kradzież odpowiadasz sam.
- Bądź punktualny. Na miejsce zbiórki przyjdź o godz. 4.00 na plac przed szkołą – ul. Mickiewicza 20. Odjeżdżamy o 4.15.
Pamiętaj, że wybierając się w góry, trzeba zabrać ze sobą ciepłe ubranie (sweter lub polar) niezależnie od pory roku. Pogoda w górach jest zmienna, a na wysokich szczytach nawet w środku lata leży śnieg i temperatury nie przekraczają kilku stopni Celsjusza. Ze względu na warunki pogodowe w górach najlepiej wybrać ubiór na tzw. „Cebulkę”, co pozwoli dostosować się do zmieniającej się aury. Na wycieczkę w góry należy zabrać także przeciwdeszczową, chroniącą przed deszczem kurtkę.
KANONIZACJA JANA PAWŁA II
Dnia 30 kwietnia 2014r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Zabłudowie uczcili wraz z nauczycielami pamięć naszego Rodaka uroczystym apelem. Podczas apelu przypomniano sobie kim był Jan Paweł II i w jaki sposób zasiadł na Stolicę Piotrową. Przygotowany przez nauczycieli montaż słowno - muzyczny wzbogacony przez śpiew naszych uczennic Katarzyny Łęczyckiej i Ani Tomaszewskiej oraz oprawę muzyczną p. Małgorzaty Kasperowicz i p. Joanny Łajewskiej-Talipskiej był bardzo wzruszający i podniosły. Na zakończenie wszyscy uczniowie z wielką radością włączyli się w śpiew ukochanej pieśni oazowej Jana Pawła II - Barka. Uczniowie wspominali życie wielkiego człowieka, który na zawsze pozostanie wzorem do naśladowania.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.
Organizatorzy: Edyta Murawska
Ewelina Górska
Anna ZdanowiczNowe zdjęcia zostały dodane do albumu KANONIZACJA JANA PAWŁA II.
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5148914
