Strona główna
Aktualności
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014
O godz. 9.00 na hali sportowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Po odśpiewaniu hymnu i powitaniu zebranych nastąpiło przekazanie sztandaru nowym uczniom z kl. V. Sztandar przekazali: Bartek Sacharewicz, Martyna Puchłowska i Małgorzata Hermanowska z kl. VIB. Sztandar przyjęli: Michał Gryguć z kl. Vb, Małgorzata Zadykowicz i Karolina Januszkiewicz z kl.Va.
Kolejnym punktem spotkania była część artystyczna przygotowana przez uczniów klas szóstych. Nie zabrakło humoru, wspomnień ze szkolnej ławy i tęsknoty za tym, co się kończy. Zebrani mieli także okazję wysłuchania występu akordeonowego w wykonaniu Joachima Zdanowicza z kl. VIa. Po zakończonym programie absolwenci wręczyli nauczycielom piękne słoneczniki w podziękowaniu za trud nauczania i wychowania.
Przedstawiciel Burmistrza Zabłudowa p. Monika Hankowska wręczyła odznaki i nagrodę Burmistrza najlepszym uczennicom naszej szkoły:
Złota odznaka i nagroda Burmistrza:
– Małgorzata Hermanowska k. VIb śr 6,00
Srebrna odznaka:
– Martyna Puchłowska kl. VIb śr 5,82
Brązowa odznaka:
- Julia Abramowicz kl. VIa śr 5,67
Pani Dyrektor Krystyna Zwada i p. Wicedyrektor Nell Buczyńska –Kucejko wręczyły świadectwa z wyróżnieniem uczniom z kl. IV – VI oraz listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych uczniów.
Klasa IV a
NATALIA WORONICZ – 5,4
ANNA TOMASZEWSKA – 5,09
ANNA JAKONIUK – 5,09
MAGDALENA ZADYKOWICZ – 4,91
MATEUSZ DUBLER – 4,91
SANDRA CHRZANOWSKA – 4,82
Klasa IV b
DOŁZYŃSKA JUSTYNA – 5,45
WERONIKA ZAWADZKA – 5,36
DOMINIK DOŁĘGIEWICZ – 5,27
MARIA KALINA ZDANOWICZ – 5,27
SZYMON ROGUCKI – 5,18
MACIEJ ZAJDOWICZ – 5,09
PATRYCJA ALEKSIEJCZUK – 4,82
URSZULA KOZIKOWSKA – 4,82
JAKUB KRACZYNA – 4,82
BORYS NIEKAŁO – 4,82
Klasa V a
IZABELA BOJKO – 5,55
KAROLINA JANUSZKIEWICZ – 5,36
MAŁGORZATA WASILCZUK – 5,00
Klasa V b
MICHAŁ GRYGUĆ – 5,45
SARA DAKOWICZ – 5,00
MICHAŁ GODLEWSKI – 5,00
OLIWIA ŁAWRESZUK – 5,09
KATARZYNA ŁĘCZYCKA – 4,9
GRZEGORZ BURSA – 4,82
ANETA GIESKO – 4,82
Klasa VI a
JULIA ABRAMOWICZ – 5,67
NATALIA GRYKO – 5,58
JOACHIM ZDANOWICZ – 5,17
MICHAŁ WOŁOSEWICZ – 5,08
AGATA MAKSIMIUK – 5,08
JULIA DAKOWICZ – 5,00
ELZBIETA ALEKSIEJCZUK – 4,92
MARTYNA KONDRACKA– 4,75
Klasa VI b
MAŁGORZATA HERMANOWSKA – 6,00
MARTYNA PUCHŁOWSKA – 5,82
RAFAŁ CIUPEK – 5,55
GABRIELA MIELECH – 5,27
MARTYNA MATYSKIEL – 5,18
BARTOSZ SACHAREWICZ – 5,18
Nauczyciele W-fu wręczyli dyplomy i nagrody najlepszym sportowcom szkoły oraz zwycięzcom zawodów sportowych. Najwięcej punktów zdobyła Gabriela Mielech z kl. VIb, II miejsce zajął Patryk Puczko z kl. IVa a III miejsce Aleksandra Omelianowicz z kl. IIIa.
Podziękowania dyrektora otrzymali także przedstawiciele Rady Rodziców.
Po części oficjalnej, która odbyła się na hali sportowej uczniowie z rodzicami i nauczycielami przenieśli się do klas, gdzie otrzymali świadectwa, pożegnali się z wychowawcami i rozpoczęli czas wakacji.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
223 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
29 kwietnia o godz. 9.00 na małej hali sportowej uczniowie klasy VIb wystawili piękny spaktakl z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Na sali zgromadzili się uczniowie szkoły oraz nauczyciele naszej placówki z panią Dyrektor Krystyną Zwadą na czele.
Przedstawienie miało wprowadzić uczniów w czasy panowania króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Aktorzy byli ubrani w stroje z epoki, ale scena przypominała współczesne studio telewizyjne. Oglądając uroczystość mogliśmy wysłuchać wywiadów z królem Stasiem, carycą Rosji Katarzyną oraz Robespierem. Dowidzieliśmy się jaka była pogoda w okresie obrad Sejmu Wielkiego oraz jakie rozgrywki sportowe były wówczas modne. Reklamy przygotowane przez uczniów rozbawiły nie tylko najmłodsze dzieci.
Spektakl był mieszanką dobrego humoru i ważnych wydarzeń historycznych. Uroczystość uświetnił występ wokalny klasy IVa i wydanie okolicznościowego numeru Monitora.
Występ bardzo się wszystkim podobał. Uczniowie i nauczyciele gratulowali młodszym aktorom udanego przedstawienia.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.Martyna Puchłowska
klasa VIB
FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKA”
Drużyna dziewcząt U-10 z Zabłudowa reprezentująca województwo podlaskie wyjechała na turniej do Warszawy 30.04.2014 r. w godzinach rannych i cały ten dzień był poświęcony na sprawy organizacyjne:
- zakwaterowanie w hotelu "Portos"
- wyjazd na otwarcie turnieju na Placu Defilad, którego dokonał Prezes PZPN -Zbigniew Boniek.
- losowanie drużyn na grupy, w kategorii dziewcząt i chłopców U-10, U-12.
Nasza drużyna znalazła się w grupie F z następującymi zespołami:
- Małopolska
- Podkarpacie
- Łódzkie
- Podlasie
Eliminacje grupowe odbyły się 1 maja na stadionie Polonii Warszawa. Rywalizacja 64 drużyn o prawo gry w finale na Stadionie Narodowym, przyciągnęła na trybuny mnóstwo kibiców.
Boiskowe zmagania dziewcząt i chłopców obserwowali: Minister Sportu i Turystyki- Andrzej Biernat, Prezes PZPN- Zbigniew Boniek, selekcjoner reprezentacji Polski – Adam Nawałka oraz trenerzy reprezentacji młodzieżowych - Rafał Janas, Bartłomiej Zalewski i Marcin Kasperowicz, którzy wyławiali największe piłkarskie talenty do udziału w Letniej Akademii Młodych Orłów.
Zwycięzców XIV edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka” poznaliśmy 2 maja na Stadionie Narodowym. Decydujące mecze rozegrane zostały kilka godzin przed Finałem Pucharu Polski : „Zawisza” Bydgoszcz - „Zagłębie” Lubin, który mieliśmy przyjemność oglądać. Wszyscy uczestnicy turnieju o Puchar Tymbarka (oprócz finalistów) usiedli na trybunach Stadionu Narodowego i w miłej atmosferze, blasku reflektorów oraz przy głośnym dopingu obserwowali cztery niezwykle emocjonujące mecze, które wyłoniły Mistrzów Polski do lat 10 i 12 wśród dziewcząt i chłopców.
Nagrodą główną dla zwycięzców był wyjazd na mecz Niemcy – Polska do Hamburga 13.05.2014 r.
Nasza drużyna ostatecznie zajęła 15 miejsce w Polsce, z czego jesteśmy niezmiernie dumni i zadowoleni. Dziewczyny z rąk Prezesa PZPN otrzymały pamiątkowy puchar, medale oraz upominki.
Dodatkowo każdy z uczestników turnieju o Puchar Tymbarka otrzymał strój piłkarski i dres ortalionowy.
Wynik sportowy nie jest jednak rzeczą najważniejszą. To emocje podczas meczów, sportowa walka, zaangażowanie, gorycz porażki i radość zwycięstwa (w rzutach karnych z woj. dolnośląskim), wspaniała atmosfera, widok zapełnionego kibicami Stadionu Narodowego pozostaną w pamięci dziewczynek na całe życie.
Reprezentacja U-10 dziewcząt woj. podlaskiego:
- Aleksandra Omelianowicz
- Zuzanna Misiewicz
- Karolina Waluk
- Wiktoria Puczko
- Aniela Zawadzka
- Martyna Ogórkowska
- Julia Presnarowicz
- Patrycja Durys
- Patrycja Rokicka
- Klaudia Drzewiecka- SP Brańsk
- Zuzanna Gołębiewska – SP Brańsk
- Urszula Onoszko – SP 3 Białystok
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.Artur Zieniewicz
Jan Omelianowicz
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKA”.
MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
O godz. 8.00 w kościele św. Piotra i Pawła odbyła się Msza święta z okazji zakończenia roku szkolnego. Podczas Eucharystii dziękowaliśmy Bogu za wszelkie łaski, jakich udzielił uczniom, rodzicom, nauczycielom, katechetom i pracownikom szkoły w kończącym się roku szkolnym. Polecaliśmy Mu również nasze prośby, szczególnie bezpiecznych i radosnych wakacji. Z Bożym błogosławieństwem wróciliśmy do szkoły, by odebrać świadectwa i podziękować wszystkim.
p. Małgorzata Kasperowicz
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Zawody odbyły się dnia 26.04.14r. w Białymstoku na Pietraszach. Szkołę Podstawową w Zabłudowie reprezentowało 9 uczniów. Zawodnicy zmagali się w dwóch kat. dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów były Podlaski Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Białymstoku. Poniżej podaje dystans, miejsce i liczbę zawodników w danym biegu.
Dziewczyny:
600m – 2003 i młodsze (63 zawodniczki)
- Aleksandra Omelianowicz – 12 miejsce
1000m – 2002i 2003r (94 zawodniczki)
Brak naszych zawodniczek.
Chłopcy:
600m – 2003 i młodsi (66 zawodników)
- Patryk Puczko – 3 miejsce: medal, nagrody rzeczowe.
- Kacper Chomicki – 19 miejsce
- Filip Tarasiuk – 27 miejsce
- Igor Omelianowicz- 48 miejsce
- Jakub Mikołajuk – 60 miejsce
1000m – 2001 i 2002r.(76 zawodników)
- Piotr Masłowiecki – 5 miejsce: dyplom, nagrody rzeczowe.
- Łukasz Lul- 13 miejsce
- Mateusz Kuczyński – 69 miejsce
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.Omelianowicz Jan
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5148917
