Strona główna
Aktualności
XIV MIĘDZYNARODOWY MARSZ PAMIĘCI SYBIRU W BIAŁYMSTOKU
12 września 2014r poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w XIV Międzynarodowym Marszu Pamięci Sybiru w Białymstoku. O godz. 10.00 odbyła się zbiórka uczestników przy Pomniku Katyńskim. Podczas uroczystości odśpiewano hymn Polski a następnie Prezes Zarządu Głównego Związku Sybiraków Tadeusz Chwiedź powitał zebranych i wprowadził w temat XIV Marszu. Po tym wstępie odbyło się błogosławieństwo uczestników w obrzędzie katolickim, prawosławnym i ewangelicko-augsburskim. Kolejnym elementem uroczystości był przemarsz do kościoła pw Ducha Świętego w Białymstoku, gdzie odbyła się uroczysta Msza święta celebrowana przez JE Arcybiskupa prof. dr hab. Edwarda Ozorowskiego.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu XIV MIĘDZYNARODOWY MARSZ PAMIĘCI SYBIRU W BIAŁYMSTOKU.
UWAGA RODZICE!
- Termin ostatecznej (II) rekrutacji do świetlicy szkolnej mija 12 września bieżącego roku. Do tego terminu należy dostarczyć do sekretariatu szkolnego uzupełnione karty zgłoszenia dziecka do świetlicy (obowiązkowo z pieczątkami z dwóch zakładów pracy). Ze względu na przepełnienie świetlicy nie wszystkie dzieci będą przyjęte. Przypominamy, że uczniowie dojeżdżający z terenu są objęci opieką świetlicy obligatoryjnie i ich rodzice nie muszą wypełniac kart zgłoszenia.
APEL PORZĄDKOWY
Na początku roku szkolnego odbył się apel porządkowy, na którym p. pedagog przypomniał między innymi podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa, właściwego zachowania na korytarzu, na schodach, w toaletach i szatniach. Przypomniał również o konieczności zmiany obuwia i dbania o szkolne otoczenie.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
WYSTĘP TANMUZ
Uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzenia występu grupy tanecznej TANMUZ. Jak piszą sami autorzy na swojej stronie: „TANMUZ Bogusław Szlaszyński to prywatna szkoła Anety i Bogusława Szlaszyńskich założona w 1998 r., zajmująca się popularyzacją tańca i dobrych manier wśród dzieci w wieku od 4-12 roku życia. Niepubliczna placówka oświatowo – wychowawcza powstała, aby propagować aktywny styl życia, który jest gwarancją prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego u dzieci. Naszym celem było rozbudzić zamiłowanie do tańca i nauczyć, jak od najmłodszych lat być damą i dżentelmenem. Nasze zajęcia prowadzone są dla dzieci w wieku przedszkolnym wg autorskiego programu: „PRZEDSZKOLAKI Z KLASĄ” oraz dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym wg autorskiego programu „OGÓLNOPOLSKA SZKÓŁKA TAŃCA I DOBRYCH MANIER.” ( http://tanmuz.pl/ )
Pokaz ten miał zachęcić tych, dla których taniec jest pasją do doskonalenia swoich umiejętności. To już kolejny rok wznowienia tego typu zajęć pozalekcyjnych w naszej szkole.
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
O godz. 9.00 uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się na hali sportowej. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu zgromadzeni wysłuchali krótkiej części artystycznej upamiętniającej 75 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor. Szczególnie ciepło powitała najmłodszych uczniów naszej szkoły i ich rodziców, przedstawiła także wychowawców poszczególnych klas oraz najważniejsze wiadomości związane z nowym rokiem szkolnym 2014/2015. Po części oficjalnej odbyły się spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.
Wychowawcy klas
0a – mgr Agata Gołębiewska
0b – mgr Sylwia Popławska
0c – mgr Krystyna Puczyńska
Ia – mgr Alicja Sochoń
Ib – mgr Edyta Murawska
Ic – mgr Agnieszka Bojko
IIa – mgr Anna Matjaszuk
IIb – mgr Elżbieta Renata Lulewicz
IIIa – mgr Agnieszka Dołęgiewicz
IIIb – mgr Barbara Wasilewska
IVa – mgr Artur Zieniewicz
IVb – mgr Anna Turewska -Plewa
Va – mgr Joanna Łajewska - Talipska
Vb – mgr Anna Petelska
VIa – mgr Helena Kalinowska
VIb –mgr Alicja Regucka
VIc – lic. Marta Kozieradzka
ZDJĘCIA W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM. ZAPRASZAMY.p. Małgorzata Kasperowicz
Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015.
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Dzwonki
- 08.00-08.45
- 08.50-09.35
- 09.40-10.25
- 10.30-11.15
- 11.30-12.15
- 12.30-13.15
- 13.30-14.15
- 14.20-15.05
- 15.10-15.55
Obiady
- PRZERWY OBIADOWE
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 5148916
