Nawigacja

Wtorek 30.05.2017

liczba odwiedzin: 1338824

OBIADY

Konto bankowe, na które należy wpłacać opłaty za obiady:

Gimnazjum w Zabłudowie Gmina Zabłudów

Nr  89 8099 0004 0013 1876 2000 0070

Podlasko- Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie

tytułem: opłata za obiady/miesiąc/imię i nazwisko ucznia/nazwa szkoły

Wysokość opłaty za obiady w czerwcu 2017r. wynosi:

- dla uczniów klas 0

14 dni x 3,10zł = 43,40zł

- dla uczniów klas I-VI

14 dni x 3,50zł = 49,00zł

Prosimy o przestrzeganie terminu płatności: do 30 maja 2017r. (za czerwiec). Osoby, które nie wpłacą w terminie, nie mogą korzystać z obiadów.

Zgodnie z Regulaminem stołówki szkolnej Gimnazjum w Zabłudowie:

 • zgłoszenia nieobecności ucznia w szkole należy dokonać w sekretariacie szkoły osobiście lub telefonicznie (85 7188 020 – Zespół Szkolno-Przedszkolny)
 • odliczeń wpłat za obiady dokonuje się od następnego dnia po zgłoszeniu nieobecności (ciągła absencja co najmniej trzy dni). Koszty obiadu w dniu zgłoszenia nie są zwracane.
 • Brak zgłoszenia nieobecności ucznia w szkole spowoduje, że należność za obiady nie będzie odliczana.

Nie należy też samodzielnie dokonywać odliczeń.

W przypadku rezygnacji z korzystania z obiadów należy ten fakt zgłosić wychowawcy świetlicy przed rozpoczęciem  miesiąca, w którym uczeń nie będzie korzystał z posiłków w stołówce.

 

Witamy na naszej stronie!

.

 

AKTUALNOŚCI

 • Najpierw konkurs plastyczny a później kalendarz na 2018 r. Tak w skrócie wygląda realizacja pomysłu na stworzenie niepowtarzalnego dzieła złożonego z rysunków uczniów szkół z terenu Powiatu Białostockiego.

  Najlepsze prace wyłoniła komisja konkursu plastycznego zorganizowany w ramach projektu pn. „Odkryj nasz skarb - Poznaj przyrodę Powiatu Białostockiego” Każda szkoła uczestnicząca w konkursie przesłała prace ukazujące przyrodę Powiatu Białostockiego. Najlepsze prace będą częścią wyjątkowego kalendarza ściennego.

 • Czterech uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2017.
  KATEGORIA ŻACZEK:
  Wasiluk Sebastian kl.IIa - 63,5p.
  Kiertowicz Monika kl.IIb - 58,25p.
  KATEGORIA MALUCH:
  Fiedoruk Jakub kl.IIIa - 81,25p.
  Antczak Maurycy kl.IIIc - 78,00p.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu umiejętności matematycznych.

  Marta Rogucka

 • W maju uczniowie IIIc zmagali się z zadaniami, które wyłonić miały klasowego mistrza matematyki. Cała klasa rozwiązywała ćwiczenia o różnym stopniu trudności. Okazało się, że najlepiej poradzili sobie Jakub Lewkowicz oraz Maurycy Antczak i to oni otrzymali tytuł mistrza matematyki. Wicemistrzami zostali Bartosz Waluk i Kacper Zawadzki.

           Agnieszka Bojko

 • Dnia 23.05.2017r. klasa 0b wybrała się z wizytą do Miejskiej Biblioteki w Zabłudowie. Dla większości uczniów było to pierwsze spotkanie z tak dużą ilością książek. Dzieci miały możliwość zapoznać się z niezwykle przyjazną wypożyczalnią oraz czytelnią komputerową. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak wypożyczać książki. Uczniowie wysłuchali uważnie przeczytanych książek oraz uczestniczyli w zabawie "Zgaduj Zgadula". Dzieci dowiedziały się jak należy obchodzić się z książkami by długo mogły nam służyć. Realizacja lekcji bibliotecznej pokazała, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale także świetnie się bawić.

 • W dniu 19 maja 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Franciszka Karpińskiego w Zabłudowie wzięli udział w pikniku naukowym zorganizowanym w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. W ramach przedsięwzięcia odbyły się zajęcia z przybliżające tajniki takich dziedzin jak: kryminalistyka, kryminologia, chemia, matematyka, logika, zajęcia językowe, zajęcia plastyczne, zdrowa żywność oraz ratownictwo medyczne. Zajęcia przygotowane przez wolontariuszy pokazały, że nauka potrafi być fascynująca  i ciekawa.

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  16-060 Zabłudów, Mickiewicza 20
 • 85 7188020

Galeria zdjęć